Изменено 21 марта в 18:42

Wizzair Discount Club питання

Дівчата, допоможіть, будь ласка.
Якщо я хочу придбати сімейний Wizz Discount Club, чи можу я це зробити без оформлення бронювання. Питання в тому, що якщо це можливе тільки при оформленні бронювання, то я внесу до Wizz Discount Club тільки 2-х людей, а хотілося б 5.
Чи потім буде можливість додати учасників?
Кондуктор троллейбуса 22 марта в 14:14
Там нет ’участников’ кроме вас. Вы просто можете купить до 5 билетов на рейс по сниженной цене. И каждый раз с вами могут лететь разные люди.
Семейный имеет смысл только если вы реально планируете путешествовать втроем-впятером.