Как думайте, как и когда по вашему мнению закончится Война?

Natal_ka91 28 апреля в 02:15
Або в цьому році
Або буде ще довго і закінчиться різко.
Це суто моя думка, пошвидше лиш би хлопці не вмирали((
Anastas_32 28 апреля в 02:15
Через 2-3 недели
-Ань- 28 апреля в 02:20
Удалено администрацией...
-Ань- 28 апреля в 02:20
У Тульчині силою мобілізували 21-річного хлопця, бо за законодавством, в Україні можуть забирати військовозобов´язаних з 18-ти років.
В Тульчині працівники ТЦК силоміць затримали 21-річного хлопця, привели його на комісію, а потім негайно відправили у військову частину.
Матері юнака повідомили, що мають право на його мобілізацію.
Ми дізналися деталі цієї ситуації та запитали юриста з цього приводу.
Назарія Дерена, якому лише 21 рік, 18 квітня працівники ТЦК в місті Тульчин силою забрали на проходження військово-лікарської комісії (ВЛК), а потім і до військової частини.
Зараз він перебуває в одному з населених пунктів нашої області. З сином матір востаннє змогла поговорити в неділю, близько 10-ї ранку. Розмова була коротка: хлопець лише зміг повідомити, що в понеділок, 22 квітня, він мав скласти присягу, а далі його відправлять на війну.
Як мобілізували 21-річного хлопця, який ніколи не служив? Намагалися розібратися.
Чекали на нього.
До редакції «20 хвилин» 19 квітня в сльозах зателефонувала Майя Дерен, мати 21-річного Назарія. Вона розповіла, що кілька місяців тому її сину вручили повістку, хоча йому було лише 20 років.
— Документи ніхто не дивився, а коли він сказав, що йому двадцять, то сказали: «Що вже зробиш? Потрібно з´явитися», — розповідає мати.
Під час вручення повістки Назарій знімав усе на відео.
Вдруге, а саме 18 квітня, його зустріли близько 10.00, коли він йшов до Тульчинського відділку поліції. Працівники ТЦК звернулися до хлопця, після чого розпочалася словесна перепалка, під час якої він знову все знімав на відео.
Ця зустріч спочатку завершилась тим, що все ж Назарій пішов до поліції, але коли завершив там усі свої справи, то на нього вже чекали в прихожій. Там були все ті ж працівники ТЦК. Між ними знову почалася перепалка, що завершилось написанням заяв один на одного. Назарій заявив, що йому погрожують, а працівники ТЦК, як пригадує мати, склали акт про те, що він не з´явився по повістці.
Насильницьке ВЛК.
Проте на цьому все не закінчилось, адже Назарія Дерена врешті силою завезли на проходження ВЛК.
— Там забрали телефон, видалили всі відео, які він знімав. Крім того, у нього було близько тисячі гривень, з яких, як я потім дізналася, йому повернули лише 35, — розповідає мати хлопця. — Забрали всі документи, силою затиснули в куток і зробили фото, яке потім використали для військового квитка. Погрожували автоматом. Ну й адекватного огляду не робили. Але написали, що він здоровий.
У розмові з працівниками ТЦК жінці, як і її сину, погрожували, казали, що звинуватять у колаборантстві.
— Вони почали говорити агресивно, казали: «Дивіться, бо ще можете так піти, що ви за росію». Я не за росію, я за свою дитину. Йому 21 рік, а ви тягнете його кудись, забираєте, — переказує розмову Майя.
А Назарій від працівників ТЦК постійно чув у свій бік такі фрази: «По новому закону від Зеленського ми можемо робити, що захочем!» або «Мені байдуже на закони, по документах я хворий на голову, я зараз тебе розстріляю і мені буде байдуже! Мені нічого не буде!», «Зараз я тебе застрелю!»...
Але повернемося до хронології подій того дня. Мати чекала на сина з комісії до 17.00. Коли вона пішла, щоб дізнатися, де він, то їй повідомили, що його вже відвезли до військової частини. Зрештою, вона зателефонувала на «102» та написала заяву про викрадення.
Речниця поліцейського главку Заріна Маєвська підтвердила, що справді заява була зареєстрована того ж дня.
— Під час перевірки інформації поліцейські встановили, що відповідно до наказу Тульчинського ТЦК сина заявниці призвано та направлено до однією з військових частин для проходження служби, — сказала речниця.
Цю інформацію також надали Майї правоохоронці.
Телефонували також в Тульчинський ТЦК, там нічого не повідомили. А матері сказали те саме, що і в поліції.
Лише близько першої години ночі юнак вперше вийшов на зв´язок. Він був в Ольгополі. По приїзду його примусили підписати військовий квиток. Там не затрималися, невдовзі Назарія перевезли в інше місце, де він перебуває і по сьогодні. Від інших хлопців він дізнався, що їм дають 35 днів на навчання, а далі відправляють на війну.
Мають право мобілізувати 18-річних?
У всій цій історії в першу чергу виникає запитання: Невже в нас справді мають право мобілізувати чоловіків від 18 до 27 років? Щоб з´ясувати це, звернулися до експерта.
Керуючий партнер Адвокатського об´єднання «Макс Гарант», адвокат Максим Скржешевський пояснив, що особи, які є військовозобов´язаними, тобто перебувають у запасі для комплектування Збройних Сил України та інших військових формувань на особливий період, а також для виконання робіт із забезпечення оборони держави, згідно з частиною першою статті 39 Закону №2232-XII призов резервістів та військовозобов’язаних н
Ms.Dior 28 апреля в 02:21
Молча почитаю ветку. Хотя есть конечно что сказать.
36 10
Шматочок хмарки 28 апреля в 02:26
Я уже не уверена, что доживу до окончания войны. В смысле не пришибёт раньше, а это на десятилетия( А как вообще без понятия, но ничего позитивного не представляю. Варианты один хуже другого. Страна даже 50 лет не просуществовала без войны.
VasilisaLisa 28 апреля в 02:26
думаю, нажаль, що ще довго буде... хоча хочется, щоб завтра перемога...
22 8
SmileyFace 28 апреля в 02:29
Ответ дляVasilisaLisa
думаю, нажаль, що ще довго буде... хоча хочется, щоб завтра перемога...
У нас хватит людей на долгую войну?
Миззери 28 апреля в 02:33
Я б тоже почитала с удовольствием мнение тех кто за мобилизацию и ппрдолжение этой мясорубки , как Украина победит , каким образом
Подпишусь на тему даже вдруг кто то таки глаза мне откроет
Ксения_ksen 28 апреля в 02:37
Ответ дляМиззери
Я б тоже почитала с удовольствием мнение тех кто за мобилизацию и ппрдолжение этой мясорубки , как Украина победит , каким образом
Подпишусь на тему даже вдруг кто то таки глаза мне откроет
Ок,тоді як на Ваш погляд це повинно закінчитись-потрібно віддати всі захоплені території та піти на всі умови пуйла?
80 45
-Ань- 28 апреля в 02:42
Удалено администрацией...
Чумачечая Весна 28 апреля в 02:44
Закінчиться ядерним ударом, більше ніяк. Ну або якщо вийдуть люди на раші бунти проти власті робить
Не чіпай - вб ю 28 апреля в 02:45
Мені здається цього року.
Не чіпай - вб ю 28 апреля в 02:46
Ответ дляЧумачечая Весна
Закінчиться ядерним ударом, більше ніяк. Ну або якщо вийдуть люди на раші бунти проти власті робить
Перший варіант більше правдоподібний...
-Инга- 28 апреля в 02:46
Ответ для-Ань-
Удалено администрацией...
тут два коммента и вашей отдельной темы недостаточно?
19 18 3
КОШЪ 28 апреля в 02:48
Смотря что считать концом
1 1
Миззери 28 апреля в 02:49
Ответ дляКсения_ksen
Ок,тоді як на Ваш погляд це повинно закінчитись-потрібно віддати всі захоплені території та піти на всі умови пуйла?
Я писала много раз что украинцы оставшиеся в Украине должны решить это голосованием и те кто поддерживают мобилизацию должны автоматом получить повестки вне зависимости от пола , статуса и здоровья
А не отправлять других сидя на диване
И если в большинстве украинцы готовы воевать то это будет их решение а не власти которая пилит деньги
Если украинцы решат отдать территории но сохранить население то это тоже выбор украинцев

Вот мой ответ
Можно узнать вашу версию ? Воюем до последнего человека и территории достаются потом полностью пустые той же раше ?
-Ань- 28 апреля в 02:48
Ответ для-Инга-
тут два коммента и вашей отдельной темы недостаточно?
Злочини проти українського народу не можна замовчувати.
Ми і так знаємо тільки маленьку частину злочинів, які чинять зараз на території України.
42 13
Миззери 28 апреля в 02:51
Я считаю что вопрос своей жизни человек все же имеет право решить сам
Я готов умереть за землю и дом
Я не готов умереть за землю и дом
Странно что кто-то за тебя решает жить тебе или умереть , это не нормально , вдумайтесь
грешница кающаяся 28 апреля в 02:51
Ответ дляAnastas_32
Через 2-3 недели
откуда информация?
16 1
SmileyFace 28 апреля в 02:51
Ответ длягрешница кающаяся
откуда информация?
От Арестовича конечно.
17 1
-Ань- 28 апреля в 02:53
Ответ длягрешница кающаяся
откуда информация?
З достовірного джерела надійшла інформація, що всі інші джерела недостовірні.
Ася Карповна 28 апреля в 02:54
Когда уйдет от власти Путин (добровольно или принудительно). Но потом будет опять и опять. Нет силёнок на эмиграцию - ни физических ни моральных. Но головой понимаю, что своих детей обрекаю на все через что прошли мои предки и теперь я.
31 17 1
Remensa 28 апреля в 03:00
Ответ дляМиззери
Я б тоже почитала с удовольствием мнение тех кто за мобилизацию и ппрдолжение этой мясорубки , как Украина победит , каким образом
Подпишусь на тему даже вдруг кто то таки глаза мне откроет
Ну, спитайте людей ,які покинули своє житло на окупованих територіях і живуть в общагах. А деяких і житла нема, нічого нема. Що вони скажуть?
47 20 5
Миззери 28 апреля в 03:03
Ответ дляRemensa
Ну, спитайте людей ,які покинули своє житло на окупованих територіях і живуть в общагах. А деяких і житла нема, нічого нема. Що вони скажуть?
Откуда я знаю , думаю что разные ответы
Вот почитаю в теме кто что думает
29 11 2
Zaviriuha 28 апреля в 03:08
Ответ дляRemensa
Ну, спитайте людей ,які покинули своє житло на окупованих територіях і живуть в общагах. А деяких і житла нема, нічого нема. Що вони скажуть?
Типу відвоюємо Бахмут і люди заїдуть туди жити. Чим довше воюємо тим більше людей без житла залишиться, тим більше людей загине, а кінець буде один.
Marino4ka1 28 апреля в 03:18
Сегодня )
3 2 1
vihola 28 апреля в 03:23
Ответ дляМиззери
Я писала много раз что украинцы оставшиеся в Украине должны решить это голосованием и те кто поддерживают мобилизацию должны автоматом получить повестки вне зависимости от пола , статуса и здоровья
А не отправлять других сидя на диване
И если в большинстве украинцы готовы воевать то это будет их решение а не власти которая пилит деньги
Если украинцы решат отдать территории но сохранить население то это тоже выбор украинцев

Вот мой ответ
Можно узнать вашу версию ? Воюем до последнего человека и территории достаются потом полностью пустые той же раше ?
Які конкретно теритрії треба віддати, щоб зберегти населення?
Хто виступає гарантом збереження населення?

А чому нема варіанту, ті хто підтримує капітуляцію, негайно повинні в окупацію переміститись, незалежно від статі та місцезнаходження, а не відправляти інших в окупацію, сидячи на дивані.
vihola 28 апреля в 03:24
Ответ дляZaviriuha
Типу відвоюємо Бахмут і люди заїдуть туди жити. Чим довше воюємо тим більше людей без житла залишиться, тим більше людей загине, а кінець буде один.
Який буде кінець?
32 9 5
Zaviriuha 28 апреля в 03:26
Ответ для vihola
Який буде кінець?
Думаю, що заморозка на тих границях на момент закінчення.