21 марта в 19:29

Набрала за зиму вагу, з чого почати?

Дівчата, я в шоці. Мій розмір XS-S..одяг зазвичай купую S-ку, не люблю, коли обліплює все, тобто вона на мені трішки вільна . І от дістала я сьогодні переміряти джинси з осені.. ледве впихнула себе в S. Обʼєктивно, мені треба М. По суті півтора розміри за зиму. Фоток не буде, я мало не плачу. Фігура груша з тонкою талією. Я того живота з роду не бачила в себе. Зараз у мене «рятівне коло» на животі, яке не дає застібнути навіть штани😭Підкажіть, куди бігти, з чого почати?? Ваги зламались, на око кг 6 зайвих.
Вік 36, проблем з вагою не було з підлітковості. Був період, що не могла погладшати. А тут таке. В дзеркалі весь цей час так помітно не було, як одягу(
Свекруня 21 марта в 19:31
Нет слов просто! С S на М
11 1
Свекруня 21 марта в 19:33
Бегите для начала за весами напольными и для кухни, чтобы все взвешивать и считать калории
автор УжеВотДа 21 марта в 19:33
Ответ дляСвекруня
Нет слов просто! С S на М
Чудова порада, дякую! Рукаліцо під темою теж ваше?
2 3
Свекруня 21 марта в 19:34
Ответ дляУжеВотДа
Чудова порада, дякую! Рукаліцо під темою теж ваше?
Та не, то ваше))
1 2
Сегодня я не я 21 марта в 19:35
Я вперше отак набрала в 35. До цього взагалі ніяк не могла набрати. Просто купила речі більші. Влітку худну на зиму набираю
ДаЗдраПерма 21 марта в 19:35
почати з покупки нових штанів
автор УжеВотДа 21 марта в 19:35
Ответ дляСвекруня
Бегите для начала за весами напольными и для кухни, чтобы все взвешивать и считать калории
Дякую. І кухонні ж теж зламались. Ви праві, треба хоч розуміти стартову вагу. Їм, як завжди, наче.. але солодкого більше, стрес почала заїдати.
автор УжеВотДа 21 марта в 19:36
Ответ дляСегодня я не я
Я вперше отак набрала в 35. До цього взагалі ніяк не могла набрати. Просто купила речі більші. Влітку худну на зиму набираю
Думаєте, справа у віці?
Джавеліна 21 марта в 19:36
Раньше писала почти в каждой теме, теперь и желания нет каждому разъяснять.
автор УжеВотДа 21 марта в 19:36
Ответ дляДаЗдраПерма
почати з покупки нових штанів
Так, ходити в чомусь треба.. Поки не схудну (сподіваюсь, що таки схудну))
Сегодня я не я 21 марта в 19:38
Ответ дляУжеВотДа
Думаєте, справа у віці?
Так. Я до цього більше 50 навіть уявити себе не могла. Вперше в житті в одяг не влізла! На розмір. Теж було хс/с тепер с/М. Взимку+3-5, влітку -3-5. Нічого не роблю. Солодке не люблю.
Парасюха 21 марта в 19:38
Ответ дляДжавеліна
Раньше писала почти в каждой теме, теперь и желания нет каждому разъяснять.
А вы разъясните, пожалуйста. Уж будьте любезны))
Мне, например, нужен пендель)
автор УжеВотДа 21 марта в 19:40
Ответ дляСегодня я не я
Так. Я до цього більше 50 навіть уявити себе не могла. Вперше в житті в одяг не влізла! На розмір. Теж було хс/с тепер с/М. Взимку+3-5, влітку -3-5. Нічого не роблю. Солодке не люблю.
Дякую за відповідь. Я просто навіть в тему похудіння давно не вникала, навпаки думала, що +2-3 кг мені б не завадили.
Але ж не оце все. От стою перед дзеркалом, вже й зад у мене целюлітний знайшовся, і живіт з жиром, і руки якісь не такі.. при тому, що регулярно роблю йогу.
Свекруня 21 марта в 19:43
Ответ дляДжавеліна
Раньше писала почти в каждой теме, теперь и желания нет каждому разъяснять.
Расскажите ещё раз автору , она в отчаянии
автор УжеВотДа 21 марта в 19:44
Ответ дляДжавеліна
Раньше писала почти в каждой теме, теперь и желания нет каждому разъяснять.
Розумію. Є люди, які постійно в темі цій. А я таким років 20 взагалі не страждала, то навіть трохи розгубилась, що мені виключити з раціону ( бо наче й здорово харчуюсь), чи зі спорту якогось додаткового почати..
Сосиска_Втесте 21 марта в 19:45
Первое - зашить ротик )) второе, я например, иду на lpg.
Сосиска_Втесте 21 марта в 19:46
Ответ дляСвекруня
Бегите для начала за весами напольными и для кухни, чтобы все взвешивать и считать калории
А, да. И весы обязательно )
Масіус 21 марта в 19:46
Я почала їсти ,консервованого тунця з огірком ,цукру 1 чайна ложечка на горнятко350мл.,хліба в день чорного 6 скибок, і 2 скибки білого, ніякого солодкого і випічки ,хіба що раз у тиждень ,булочку , скинула 2кг за тиждень,мені 40+.
Масіус 21 марта в 19:47
Ну і плюс ходьба ,зарядка ,певні фіз навантаження
автор УжеВотДа 21 марта в 19:47
Ответ дляСвекруня
Расскажите ещё раз автору , она в отчаянии
Я розумію, що звучить може надто драматично, я ж не 50 кг набрала. Але правда, для мене це якийсь такий неприємний шок, самооцінка останнім часом без того була на нулі, а тут ще й додалась .опа в целюліті, з животом можна річку перепливати.
Сирожено_пирожено 21 марта в 19:47
Як говориться...штоби женщіна худєла нужен сєкс а нє гартеля
автор УжеВотДа 21 марта в 19:48
Ответ дляСосиска_Втесте
Первое - зашить ротик )) второе, я например, иду на lpg.
Дякую. Треба винести з дому солодощі.. бажано, не влаштовуючи з ними прощальну вечерю😅lpg йду гуглити, чи при варикозні можна.
автор УжеВотДа 21 марта в 19:49
Ответ дляМасіус
Ну і плюс ходьба ,зарядка ,певні фіз навантаження
О! Ходьба, точно. Я взагалі перестала ходити. За день 3-4 тис кроків заледве набігає.
Шаманю второпях 21 марта в 19:50
Ответ дляСвекруня
Нет слов просто! С S на М
Что смешного ? Вы думаете , что 50 кг лишнего веса набирают за 1 день ? Или все таки размер с S переходит в M, потом в L и т д.
Сосиска_Втесте 21 марта в 19:50
Ответ дляУжеВотДа
Дякую. Треба винести з дому солодощі.. бажано, не влаштовуючи з ними прощальну вечерю😅lpg йду гуглити, чи при варикозні можна.
Нельзя ( тогда ручной можно.
Я мороженое люблю из сладкого, зимой килограммами покупала )) час назад доела и решила хватит. С понедельника только фрукты и чай с медом. Я тоже плюс/минус 50. Но лишний килограмм уже видно. А там где один, там и три
Шальная коклетка 21 марта в 19:51
Бегите в тренажерный зал на индивидуальные занятия с тренером
автор УжеВотДа 21 марта в 19:51
Ответ дляСосиска_Втесте
Нельзя ( тогда ручной можно.
Я мороженое люблю из сладкого, зимой килограммами покупала )) час назад доела и решила хватит. С понедельника только фрукты и чай с медом. Я тоже плюс/минус 50. Но лишний килограмм уже видно. А там где один, там и три
Так. В мене було 52 при зрості 167. Зараз, таке враження, що до 60 наближаюсь. І це дуже помітно, особливо на одязі. Завтра йду за новими вагами.
автор УжеВотДа 21 марта в 19:52
Ответ дляШаманю второпях
Что смешного ? Вы думаете , что 50 кг лишнего веса набирают за 1 день ? Или все таки размер с S переходит в M, потом в L и т д.
Дякую вам. Саме так. Я може надто істерично написала, але моя уява намалювала, що далі-більше. А в мене вже рецидив варикозу після операції, мені не можна багато набирати.
автор УжеВотДа 21 марта в 19:55
Ответ дляСирожено_пирожено
Як говориться...штоби женщіна худєла нужен сєкс а нє гартеля
Моя ідеальна дієта)))
жижифреймут 21 марта в 19:56
Ответ дляДаЗдраПерма
почати з покупки нових штанів
Бажано трикотажних на резинці, розміру батал