Инстагра_мерша• 07 марта 2024
Чому наростити вії дешевше, ніж зробити ламінування?
Бориспіль. Нарощування класика 350-400 грн, ламінування 650 грн. Чому ламінування дорожче?
Тарабарщина• 07 марта 2024
Ответ дляАнчо Ус
Тому що нарощування це жлобство, а ламінування - догляд
Ламінування це не догляд.
Экспертиза• 07 марта 2024
Ответ дляПапина дочка
А що?
Хімічне фіксування вій в одному положенні.
Экспертиза• 07 марта 2024
Ответ дляАнчо Ус
Нарощування різне буває. Можна і натуральний ефект зробити, не обов´язково клеїти віники 7д
Инстагра_мерша
• 07 марта 2024
Ответ дляАнчо Ус
Мені майстер розповідала, що ламінування, це по типу того, як раніше ’хімію’ на волосся робили. Ніякого догляду немає, просто завивка вій.
Міс Всесвіт• 07 марта 2024
Делаю ламинирование за 300, Харьков) наращивание цен не знаю, но вряд ли дешевле. Но лами держится на мне пару мес. А наращивание вроде пару недель?
Міс Всесвіт• 07 марта 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
По факту лично у меня ресницы толще и живее на вид. Но я с ботоксом делаю
Кили и Манджаро• 07 марта 2024
Я майстер, для ламінування препарати дуже дорого коштують, нарощення то тільки вії і клей яких вистачає на довго, в мене і нарощення в ламінування за однією ціною
Папина дочка• 07 марта 2024
Ответ дляЭкспертиза
Ну так від процедури вони краще становляться , в мене й виросли й доглчнутий вигляд мали.
ЗавЛабСнаб• 07 марта 2024
Ответ дляПапина дочка
Ухоженный вид во время действия препаратов внешних - это логично. Как эти препараты влияют на рост? - Никак
Не будь КакСвета• 07 марта 2024
У мене навпаки від ламінування віям хана , робила за 800 у Києві…
Трейдер кріпти• 07 марта 2024
В мене від ламінування повипадали вії і стали ламкими .. Це був перший і останній раз .. бо більше я не хочу такого .. Краще свої на фарбовані чим ламіновані випавші , поламані.. 😢
Анчо Ус• 07 марта 2024
Ответ дляЭкспертиза
Не бачила жодного разу красивого нарощування. Воно не може поєднуватись з товщиною і якістю шкіри, тому завжди видно
Анчо Ус• 07 марта 2024
Ответ дляЭкспертиза
Крім фіксації (яке буває різним насправді) є інші етапи, на багато важливіші за фіксацію і спрямовані на догляд
Анчо Ус• 07 марта 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
Значить такий в неї склад. Там 3 етапи, крім завивання глибоко проникаючі доглядові компоненти, але ж у кожного майстра може бути що завгодно
Коко Шанель• 07 марта 2024
Ответ дляАнчо Ус
Не бачили, тому шо не знали шо то нарощення. В мене подруга робить, поки не сказала, що нарощує, я вважала що то її природні вії.
Анчо Ус• 07 марта 2024
Ответ дляКоко Шанель
Ага) Ну мені часто говорять що нарощені, але мої. Нарощені видно завжди, натуральні волосинки не можуть бути всі такі однакові як під копірку і напрямок завжди видає, особливо вже через тиждень носіння і більше.
Покажіть як у подруги, можливо помиляюсь.
Экспертиза• 07 марта 2024
Ответ дляАнчо Ус
Я роблю ламінування і знаю про що кажу
1 етап - розмʼякшення вії для того щоб далі можна було зафіксувати завиток по бігуді.
2 етап - сама фіксація завитка і заповнення розмʼякшених вій
3 етап - кератин, це єдиний доглядаючи етап, але він останній і має тільки візуальний характер.
Экспертиза• 07 марта 2024
Ответ дляАнчо Ус
Ви бачили склад препаратів для 3 етапів?
Чи просто вірите тому що вам розповідає майстер?
Экспертиза• 07 марта 2024
Ответ дляАнчо Ус
Різні матеріали бувають.
Є дуже тонкі та легкі вії не екстремальної довжини -6,7,8 мм.
Плюс ще можна колір взяти графітовий або темно-коричневий, і ще має значення розкладка вій.
Анчо Ус• 07 марта 2024
Ответ дляЭкспертиза
Я роблю ламінування і знаю про що кажу
Я робила по іншому і вії покращувались значно. Це не та хімія що у 80-х була
Анчо Ус• 07 марта 2024
Ответ дляЭкспертиза
Різні матеріали бувають.
Є різні, але вони ніколи не будуть ідентичними до натуральних. Натуральне є натуральне і не просто так воно таке яке є. Банально до форми обличчя не всім пасують вії. Знаю знайому, у якої дуже короткі вії, але так задумала природа, тому очі трохи вперед посажені. І нарощені вії байдуже які виглядають кумедно до такої зовнішності
Коко Шанель• 08 марта 2024
Ответ дляАнчо Ус
У тому і сенс, шо вони не однакові. Різний вигін роблять. Як у подруги звісно не покажу, я її око не фоткала)
Запасная спина• 07 апреля 2024
Ответ дляЭкспертиза
В мене взагалі 12 д і супер
7 це ні про що