Печальки.нет• Изменено 22 марта 2024

Що думаєте про бренд Solmar?

У них багато цікавих моделей гольфів і не тільки, але подумала що для базових моделей ціна завищена, вирішила зробити пошук по фото на Алі і знайшла там ідентичні гольфи: з горловиною і ще зі стійкою горловиною. Навіть фото ідентичні (1 Солмар, 2 Алі). Казали, що виробництво Туреччина. Може просто бірки свого бренду нашивають, хтозна... Купували там? Як враження? У гугл відгуках пишуть і про катишки, і про шви, які розходяться після прання/вдягання
Ядвига Юсьлегко• 22 марта 2024
тряпки с али

Майструю крила• 22 марта 2024
шмаття
PORKA• 22 марта 2024
Ціна космос. По факту типові базарні речі зі своїми бірками і рекламою від блогерок.
Вот Она Я• 22 марта 2024
Саме цікаве що модель Хмельничанка, дивина та й годі.
Замулена ріка• 22 марта 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
тряпки с али
Туреччина))
Замулена ріка• 22 марта 2024
буда в магазині, воно все таке помʼяте приходить вони відпарюють на вітрину але міряти дають зі складу оці тряпки клієнту , ціна дуже завищена (магазини консультанти реклама в блогерів) а по факту на ринку те ж саме в два рази дешевше
Замулена ріка• 22 марта 2024
Ответ дляPORKA
100%

Задолбулька• 22 марта 2024
Купила там джинси непогані. Ніякого космосу з цінами не помітила)
Байрактара• 22 марта 2024
Ответ дляВот Она Я
Китайцы тырят фото
Байрактара• 22 марта 2024
Покупала там 2 года назад гольф. Что-то около 400-500 грн. Гольф, как гольф. Ничего ужасного или наоборот нет
Можу брикнути• 22 марта 2024
Искала гольф, натуральную пряжу. Зашла и к ним, на манекене уже ворсистое и катвшки. Даже мерять не стала. Купила в Оливер, супер, хлопок
Miss Faina• 22 марта 2024
У мене два гольфа, один в катишках а другий ні, ношу однаково
PORKA• 22 марта 2024
Ответ дляВот Она Я
То моделі наші. Вони і у інших брендів рекламують. Харків´янка там теж є. Колись я готувала фото для інтернет-магазину купальників і вона там була.
автор Печальки.нет • 22 марта 2024
Ответ дляВот Она Я
Ну і самі власники з Хмельницького. Може барига з Аліка просто фотки стирив. Бо Солмар знімає фото самостійно, які би ганчірочки там не були) в маркетинг і подачу вкладено багато
неДоПриличий• 22 марта 2024
Не так давно, замовила з дуру багато чого - мені не сподобалась якість. Повідписувалась від ниx.. бо реклама та контент гарний, але іx продукція -ні, нажаль
Вот Она Я• 22 марта 2024
Ответ дляПечальки.нет
Та я особисто знаю власницю, там точно товар не з Алі.
автор Печальки.нет • 22 марта 2024
Ответ дляВот Она Я
Зрозуміло, дякую за інфу
Ms. Iphone• 22 марта 2024
Что солмар что фэшиониста тряпки дешёвые по завышенные ценам. Всё на 1 раз.
Ms. Iphone• 22 марта 2024
Ответ дляВот Она Я
Но качество как с Али, а откуда разницы нет. Самый дешёвый вариант могут где угодно сделать.

Срочнокпсихологу• 22 марта 2024
Я иногда захожу, тк мне реклама выпадает в инсте и я вижу «о, прикольный гольф», но он прикольный только на фото. По факту у них все модели очень короткие и маломерные, про качество не скажу, т.к. я ничего ни разу даже подобрать не смогла
Вот Она Я• 22 марта 2024
Ответ дляMs. Iphone
Про якість не буду щось доводити, є речі дійсно гарні є що швидко зношуються, тут було питання чи це не Алі, тому я і відповіла що це точно не Алі.
Лівий Локіть• 22 марта 2024
Нормальные там гольфы, у меня много, носятся неплохо. Но я беру только по скидкам. И явно Солмар это не с Али
Всміхайлик• 22 марта 2024
Купила два, один товщий рубчик, а інший тоненький.
Кашлатиться більше тоненький, після 5 прання виглядає неохайним.
Враження, що базарна якість
Соображалочка• 22 марта 2024
У меня курточка от solmar, приехала в Европу, знакомые спрашивают откуда такая классная
Привіт з ботойбіччя• 22 марта 2024
Стеклянные. Мерила, пошив ужасный, не сидят ни гольфы ни брюки/джинсы
Ms. Доброта• 22 марта 2024
В мене є декілька гольфів, у одного забули відпороти бірку китайською) зараз пошукаю фото
Ms. Доброта• 22 марта 2024