22 марта в 19:42

Додаткова іноземна

Яку б ви вибрали для дитини, вибір лише з цих. Зараз вчить французьку, англійську
Результат:
вже голосів: 31
13 (41.94%) Арабська
11 (35.48%) Італійська
3 (9.68%) Результати
2 (6.45%) Португальська
2 (6.45%) Турецька
Не любовница 22 марта в 19:45
Испанский
1 3
автор Рожки-да-ножки 22 марта в 19:47
Ответ дляНе любовница
Испанский
Іспанську буде вчити пізніше. На наступний рік вибір лише з цих 4
Пишу_граммотно! 22 марта в 19:47
Якщо хлопчик то арабська, якщо дівчинка то точно не арабська)
автор Рожки-да-ножки 22 марта в 19:48
Ответ дляПишу_граммотно!
Якщо хлопчик то арабська, якщо дівчинка то точно не арабська)
А як від статі залежить?
черная мамба 22 марта в 19:48
Ответ дляРожки-да-ножки
Іспанську буде вчити пізніше. На наступний рік вибір лише з цих 4
Т.е. год Итальянского и потом ещё добавляют Испанский?
Это ж каша в голове будет
Пишу_граммотно! 22 марта в 19:48
Ответ дляРожки-да-ножки
А як від статі залежить?
С девочкой никто не будет там иметь бизнес, предпочтут мужчину
1 1
автор Рожки-да-ножки 22 марта в 19:50
Ответ длячерная мамба
Т.е. год Итальянского и потом ещё добавляют Испанский?
Это ж каша в голове будет
Та ні , нормально , старша дитина так вчиться - англійська , іспанська - основні іноземні у всіх і є ще додатково факультативна мова на вибір
черная мамба 22 марта в 19:51
Ответ дляРожки-да-ножки
Та ні , нормально , старша дитина так вчиться - англійська , іспанська - основні іноземні у всіх і є ще додатково факультативна мова на вибір
Английский и испанский норм.
Но учить итальянский и испанский одновременно практически с 0 - каша будет
Джонсонюк 22 марта в 20:07
Німецьку. Названими голову б не забивала.
Краще б уже вчив С+ чим арабську
автор Рожки-да-ножки 22 марта в 20:10
Ответ дляДжонсонюк
Німецьку. Названими голову б не забивала.
Краще б уже вчив С+ чим арабську
Німецька мало поширена . Старша дочка її вчить, ніде не викорстовує по факту , я теж вчила - не пригодилася жодного разу
сЛАдКОежКА 22 марта в 20:16
Арабский. Мало кто им владеет, это + на рынке труда
Джонсонюк 23 марта в 20:22
Ответ дляРожки-да-ножки
Німецька мало поширена . Старша дочка її вчить, ніде не викорстовує по факту , я теж вчила - не пригодилася жодного разу
Ви шуткуєте?! Італійська поширена? Арабська…Німецька рідна мова якою говорять найбільше людей в Европі - Німеччина, Австрія, Швейцарія, Бельгія, Люксембург, більше 100 мл людей в Европі говорять німецькою. Найбільші і найвпливовіші компанії Європи говорять німецькою. Живу в Австрії.
автор Рожки-да-ножки 23 марта в 20:24
Ответ дляДжонсонюк
Ви шуткуєте?! Італійська поширена? Арабська…Німецька рідна мова якою говорять найбільше людей в Европі - Німеччина, Австрія, Швейцарія, Бельгія, Люксембург, більше 100 мл людей в Европі говорять німецькою. Найбільші і найвпливовіші компанії Європи говорять німецькою. Живу в Австрії.
Італійська теж не поширена, в Бельгії вистачає французької . Не приходилося мені спілкуватися німецькою , тому вона успішно забувається. Більше схиляюся до арабської , вона у всьому світі присутня
Джонсонюк 23 марта в 20:26
Ответ дляРожки-да-ножки
Італійська теж не поширена, в Бельгії вистачає французької . Не приходилося мені спілкуватися німецькою , тому вона успішно забувається. Більше схиляюся до арабської , вона у всьому світі присутня
Вибачте, а в яких колах ви плануєте щоб дочка спілкувалась арабською? У нас в компанії багато арабів, говорять німецькою, англійською, іншою мовою говорити на роботі заборонено.
автор Рожки-да-ножки 23 марта в 20:29
Ответ дляДжонсонюк
Вибачте, а в яких колах ви плануєте щоб дочка спілкувалась арабською? У нас в компанії багато арабів, говорять німецькою, англійською, іншою мовою говорити на роботі заборонено.
В Європі арабів всюди багато , тому однозначно буде з ними спілкуватися чи працювати, пригодиться рано чи пізно
Джонсонюк 23 марта в 20:32
Ответ дляРожки-да-ножки
В Європі арабів всюди багато , тому однозначно буде з ними спілкуватися чи працювати, пригодиться рано чи пізно
Араби на роботі говорять англійською чи німецькою. Знання арабської в Європі пригодиться мабуть тільки для влаштування особистого життя з арабом. Хоча…всі освідченні араби вільно володіють англійською.
автор Рожки-да-ножки 23 марта в 20:34
Ответ дляДжонсонюк
Араби на роботі говорять англійською чи німецькою. Знання арабської в Європі пригодиться мабуть тільки для влаштування особистого життя з арабом. Хоча…всі освідченні араби вільно володіють англійською.
Та ні , між собою завжди спілкуються своєю мовою і зовсім інакше сприймають тих , хто теж її знає. Чи захоче знайти собі арабку не знаю, такий варіант теж можливий