Трейдер кріпти• 25 марта 2024

Конізація ШМ, зробили сьогодні і треба ставити свічки, мені страшно туди лізти

Я спитала у лікаря, чи не травмую рану свічкою, вона сказала, що ні. Але мені якось страшнувато, хіба з самого краю її лишити..? Як у вас взагалі проходив процес загоєння? Знаю, що не можна в спортзал, важке, фізичні вправи, а дома, наприклад, пропилососити?
Не виправдовуюсь• 25 марта 2024
Ви будову жіночих статевих органів взагалі не знаєте?
Нехай сусід залізе
Каляка маляка• 25 марта 2024
Нет до шейки см 7-8 минимум. Как раз спокойно можно ставить. Все ставят для заживления.
автор Трейдер кріпти • 25 марта 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
Нехай сусід залізе
Ні, якщо чесно .
Сиамская сороконожка• 25 марта 2024
І як туди член поміщається?
автор Трейдер кріпти • 25 марта 2024
Ответ дляКаляка маляка
Дякую)
Каляка маляка• 25 марта 2024
Ответ дляТрейдер кріпти
Ні, якщо чесно .
Есть же Гугл, Ютуб к конце концов.
Звоночек• 25 марта 2024
В смысле?а что ему будет?пылесосьте,в спортзале вы ж не штанги таскаете.ванн,саун,бассейнов нельзя
автор Трейдер кріпти • 25 марта 2024
Ответ дляКаляка маляка
Есть же Гугл, Ютуб к конце концов.
Ще я такі відео в ютубі не дивилась, дякую. Сьогодні і так під час операції втратила свідомість
Каляка маляка• 25 марта 2024
Ответ дляТрейдер кріпти
Ничего себе. Вы ещё не рожали?
Белая котичка• 25 марта 2024
Я на огляді втратила свідомість на наступний день, заживало до речі все нормально
Звоночек• 25 марта 2024
Там раны как таковой нет,высечено воронкой на шейке и прижженное)засовывайте свечку,вы его никак не расковыряете
ХвостПистолетом• 25 марта 2024
Ответ дляЗвоночек
Я прочитала, пилососте в спортзалі
Звоночек• 25 марта 2024
Ответ дляХвостПистолетом
Я прочитала, пилососте в спортзалі
Там запятая)
ХвостПистолетом• 25 марта 2024
Ответ дляЗвоночек
Там запятая)
То я просто спати хочу. Але дякую вам, посміялась від души
В курсі діла• 25 марта 2024
Ответ дляТрейдер кріпти
Не пилососьте, відпочивайте, свічку обережно ставте.
После 18• 25 марта 2024
Не бійтеся, дотримуйтеся рекомендацій лікаря і все буде добре)

В мене нормально все пройшло, як відпустили з клініки, вже каву пила з кумою.
автор Трейдер кріпти • 25 марта 2024
Ответ дляПосле 18

Дякую, підбадьорює)
автор Трейдер кріпти • 25 марта 2024
Ответ дляКаляка маляка
Ничего себе. Вы ещё не рожали?
Двоє дітей) Але гінеколог це завжди для мене стрес, дуже сильний. Зуби лікую без анестезії, а от гінекологія- відразу панічна атака якась починається, навіть звичайний огляд. Потім тиск, тахікардія. Тому, вивчати жіночі органи і їх розташування немає ніякого бажання, відразу починає нудити
Сонячний день• 25 марта 2024
Ответ дляТрейдер кріпти
Дякую)
Что за свечи? В день операции лучше не лезть туда