КрестьянинДиор• 26 марта 2024
Де за кордоном швидко отримати дублікат свого свідоцтва про народження?
Мені стало потрібне моє свідоцтво про народження (мені 45 років). Я за кордоном. В посольство запис неможливо отримати, бо його просто немає. Якщо з´являється, відразу зникає, бо дуже багато людей. Не маю можливості щодня і щохвилини ловити запис. Який ще є спосіб? Довіреність так само - треба через посольство і по запису. Підкажіть, будь ласка, хто робив недавно. Буду вдячна за відповіді!
Царівна Жабка• 26 марта 2024
Ви можете замовити через дію - але отримання в Україні
Або ж родичі прямі ( так найпростіше) можуть замовити у рагсі
КрестьянинДиор
• 26 марта 2024
Ответ дляБольшой секретик
Через дію замовити, нє?
Так укрпоштою лише по Україні доставляють. І через Дію лише на свою дитину можна отримати. Ви не знали? Чи ви так зробили своє свідоцтво?
КрестьянинДиор
• 26 марта 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Ні, з близьких - двоюрідна сестра.
КрестьянинДиор
• 26 марта 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Не змогла через Дію, там лише на дитину, написано, що дають.
Царівна Жабка• 26 марта 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Ні, з близьких - двоюрідна сестра.
Значить шукайте вихід на Укрпошту.
КрестьянинДиор
• 26 марта 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Значить шукайте вихід на Укрпошту.
Не знайшла:(((
Дело было давно• 26 марта 2024
Ви в якій країні? Найкраще чатувати чергу чи навіть фізично поїхати в посольство чи подзвонити. Я кілька разів зверталась. До війни і після, писала, то мені швидко відповідали і все вирішувалося.
Не знаю чи так можна, зробити домовленість на родича яи подругу в Україні і щоб ця людина в Україні оформила і вам надіслала
Царівна Жабка• 26 марта 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Замовлення через дію, видають на Укрпошту або в руки
Большой секретик• 26 марта 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Ви з окупованої території? Чи з місць , де проходять бойові дії?
Love_Love_Love_• 26 марта 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Ні, з близьких - двоюрідна сестра.
Почнемо з того: якого ви року народження?
КрестьянинДиор
• 26 марта 2024
Ответ дляДело было давно
Можна через довіреність, але так само в посольстві її оформляти треба
Love_Love_Love_• 26 марта 2024
Ой, сорі побачила. Ви вже замовляли дублікат український не ссрівську книжечку?
КрестьянинДиор
• 26 марта 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Для дорослого?
КрестьянинДиор
• 26 марта 2024
Ответ дляБольшой секретик
Ні.
КрестьянинДиор
• 26 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Большой секретик• 26 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Написано ж 45 років. Якого вона року?
Царівна Жабка• 26 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Це занадто засекречена інформація. Особливо, якщо знаєте, що автору 45 років
Love_Love_Love_• 26 марта 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Довіреність можна оформити в нотаріуса, хто вам про посольство сказав?
Семицветка• 26 марта 2024
Ответ дляБольшой секретик
Я с оккупированной территории. Тоже нет свидетельства о рождении. В Украине живёт родная сестра. Она сможет получить вместо меня свидетельство? Мне нужно написать на неё доверенность?
КрестьянинДиор
• 26 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Так, але не знайшла вдома, бо років 10 було непотрібно. Можливо, у мами, але вона каже, що точно ні.
Love_Love_Love_• 26 марта 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
О май гад, я непобачила про 45, давайте пишуть ще, не зупиняйтесь
Царівна Жабка• 26 марта 2024
Ответ дляСемицветка
Сестра може
Дело было давно• 26 марта 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Ви вище писали, що є двоюрідна сестра в Україні, може через Дію на її адресу замовити? Нехай вона з поштарем домовитися, за умовну коробку цукерок, щоб їй віддали? Чи може вони просто в поштову скриню кинуть(я чесно не знаю як воно буде) тоді загалом проблем не буде, а вона вам надішле вже
КрестьянинДиор
• 26 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Я за кордоном, тут через посольство всі оформляють.
КрестьянинДиор
• 26 марта 2024
Ответ дляСемицветка
Сестра, насколько я знаю, может и без доверенности, если докажет, что родная сестра.
Love_Love_Love_• 26 марта 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Ну я в США, тут не потрібно оформлювати довіреність через посольство 100%, я думаю у впшіі країні ви можете оформити через нотаріуса і сестра нехай замовить вам дублікат
КрестьянинДиор
• 26 марта 2024
Ответ дляДело было давно
Кажуть, що під підпис. І якщо домовлятися, то ж завчасно треба. Я нікого з пошти не знаю, сестра також. Мабуть, час познайомитись:)
КрестьянинДиор
• 26 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Не впевнена, але дякую, треба спитати.