27 марта в 10:08

Відгуки про екстрасенсів

Доброго дня. Дівчина веде блог про екстрасенсів- шарлатанів, чи не хотіли б Ви, люди , які стали їхніми жертвами, поділитися досвідом.
А саме дати розгорнуте інтерв´ю, тому, що мільйони матерів сини, яких на війні несуть їм гроші.
Допоможіть врятувати людей. Цей блог не приносить доходу тому , хто його веде. Ваше обличчя закриємо повністю, голос змінимо.
Результат:
вже голосів: 3
2 (66.67%) Я готовий/ готова до інтерв´ю
1 (33.33%) Вірю екстрасенсам
ХикориДикори 27 марта в 10:11
Жінко, хто ти і навіщо клепаєш ці теми.
На пів ставки 27 марта в 10:11
Так а кто мешает вам самой на камера рассказать истории про шарлатанов? Встали, рассказали. Лицо ваше закрыто, голос изменили.
1 2
автор Забобонний фрукт 27 марта в 10:15
5 осіб вже розповіли і задали питання всі, які цікавили екс - продюсеру. Можливо , ще є охочі поділитися досвідом
Я , особисто, відвідувала тих, хто гадав на гущі, хотілося б реальних історій від клієнтів ’зіркових екстрасенсів’
ХикориДикори 27 марта в 10:19
Ответ дляЗабобонний фрукт
5 осіб вже розповіли і задали питання всі, які цікавили екс - продюсеру. Можливо , ще є охочі поділитися досвідом
Я , особисто, відвідувала тих, хто гадав на гущі, хотілося б реальних історій від клієнтів ’зіркових екстрасенсів’
До чого тут екстрасенсорика і ворожіння на гущі. Просто цікаво? Ви так само можете випити в дома кави і щось в тому кухлі побачити. В чому тут екстрасенсорика? Тим паче обман.
А ось і я 27 марта в 10:20
Готова за гроші
автор Забобонний фрукт 27 марта в 10:23
Ответ дляХикориДикори
До чого тут екстрасенсорика і ворожіння на гущі. Просто цікаво? Ви так само можете випити в дома кави і щось в тому кухлі побачити. В чому тут екстрасенсорика? Тим паче обман.
Я говорю про те, до чого вдавалася я , коли мала проблеми. Я платила гроші людям, а вони обманювала. Суми, які платила я були 100-200 грн. Зіркові екстрасенси беруть 600 дол.
автор Забобонний фрукт 27 марта в 10:24
Ответ дляА ось і я
Готова за гроші
Ви відвідували саме когось ’зіркового’ з ’ Битви екстрасенсів’?
ХикориДикори 27 марта в 10:26
Ответ дляЗабобонний фрукт
Я говорю про те, до чого вдавалася я , коли мала проблеми. Я платила гроші людям, а вони обманювала. Суми, які платила я були 100-200 грн. Зіркові екстрасенси беруть 600 дол.
Пив чому саме полягав обман? Вони в залишку від кави бачили не те, що вам хотілося? 😂
автор Забобонний фрукт 27 марта в 10:26
Ответ дляХикориДикори
Жінко, хто ти і навіщо клепаєш ці теми.
Повірте, не клепаю, просто поділилася своїм досвідом і побачила скільки людей несуть туди гроші і мені тільки шкода матерів військових. А так, воно мені не треба
А ось і я 27 марта в 10:28
Ответ дляЗабобонний фрукт
Ви відвідували саме когось ’зіркового’ з ’ Битви екстрасенсів’?
Я не настільки хворенька
Помидорина 27 марта в 10:30
Можна так сказати навіть про лікаря, кравця, сантехніка тощо. Результат роботи залежить від багатьох факторів.
І не завжди свідчить про некваліфікованість спеціаліста.
автор Забобонний фрукт 27 марта в 10:33
Ответ дляПомидорина
Можна так сказати навіть про лікаря, кравця, сантехніка тощо. Результат роботи залежить від багатьох факторів.
І не завжди свідчить про некваліфікованість спеціаліста.
Я згодна з Вами, просто, мені здається, що ці шарлатани свідомо обманюють. А лікарі, можуть просто не мати досвіду. Повторюся, це тільки моя думка і в мене був негативний досвід з екстрасенсами
ХикориДикори 27 марта в 10:35
Ответ дляПомидорина
Можна так сказати навіть про лікаря, кравця, сантехніка тощо. Результат роботи залежить від багатьох факторів.
І не завжди свідчить про некваліфікованість спеціаліста.
Мені так лікар УЗД сказав, що в мене позаматкова. Ні звичайний тест, ні хгч ні чого не показав. Затримка була 10 днів. Я говорю не може бути ні звичайної, вагітності не позаматкової. Ввечорі пішли звичайні місячні. Після УЗД. Кров я встигла здати, а тест робила до УЗД. Такі фахівці.
ХикориДикори 27 марта в 10:36
Вже цієї клініки нема. Приватна. Ото шарлатани, так шарлатани. 300 грн як з грядки, ще і кров у їх лабораторії здавала. Не пам´ятаю прайс.
автор Забобонний фрукт 27 марта в 10:38
Ответ дляХикориДикори
Мені так лікар УЗД сказав, що в мене позаматкова. Ні звичайний тест, ні хгч ні чого не показав. Затримка була 10 днів. Я говорю не може бути ні звичайної, вагітності не позаматкової. Ввечорі пішли звичайні місячні. Після УЗД. Кров я встигла здати, а тест робила до УЗД. Такі фахівці.
Теж правда, коли побачила, що екстрасенси ставлять захист на військового, або шукають загиблих і вішають лапшу. А тоді ще і почула, що розказала колишня продюсерка шоу з СТБ, то просто шокована
СирОжино пирОжино 27 марта в 10:50
В декабре 2022 году обратилась к звездному экстрасенсу из Битвы. Заплатила куча денег и итог ноль, ничего не поменялось. Я задала четкий вопрос когда я вернусь в Украину ) билеты были уже на руках ) , он сказал возможно весной и во всем так
Чарівна патика 27 марта в 10:52
я сама экстрасенс. звездный. согласна на интервью. сколько ?