ніколи такого не було• 20 мая 2024
У вас сегодня ничего не просрочилось? Не завонялось?
У меня просрочка обнаружилась ! Срок годности истек!
KoZa-biRuZa• 20 мая 2024
Ответ дляsunholder
а якщо війна триватиме ще 10 років, то весь цей час будемо з одним перзидентом?
Від того питання не міняється: ви знаєте як це здійснити? Ви експерт з конституційних питань?
Не знаю кому подобається нинішня влада, але ж пиляти гілку на якій сидиш якось еммм... тупо чи що.
Peaceful sky UA• 20 мая 2024
Ответ дляKoZa-biRuZa
І законодавча база є на це? І світ визнає ці вибори легітимними, правда ж?
Можна ще на паркані голосувалку зробити, чому ні?
зараз повним ходом йде оцифровка, будуть в діі вибори
Ответ дляKoZa-biRuZa
Автор, може у вас є план як безпечно і на всій території України провести вибори?
Бо, читаючи цю тему, не зрозуміло, чи людина ’корисний ідіот’ і дійсно не розуміє, що грає на розкол укр суспільства, - інакше кажучи на руку ворогові, - чи це усвідомлена провокація?
Было бы желание
KoZa-biRuZa• 20 мая 2024
Ответ дляlecha
У нас закони кожен день переписують і приймають ) чи не проблема…
Ви впевнені, що ця тема не провокація? Ви так гарно орієнтуєтесь в конституційних питаннях? Ви бачили притомну людину, яка ’потопляє’ своїх під час війни?
Ответ дляKoZa-biRuZa
законодавчу базу, щоб вигрібати чоловіків з хати, позбавляти прав, малюють на колінці, а от те саме зробити по питанню виборів - це вже занадто складно, так?
KoZa-biRuZa• 20 мая 2024
Ответ дляlecha
Я не впевнена ні в чому ! Але нашу супер владу своїми не вважаю
Мене тема усміхнула )
А як на мене, це не смішно, а викликає ’іспанський сором’ за автора.
Тема на рівні гопницького ги-ги...
Ответ дляKoZa-biRuZa
Вони людей ошукують , підставляють на смерть , крадуть кошти ( великі)
Ллють в уха
Заганяють всіх
І тут вони «свої?
Ллють в уха
Заганяють всіх
І тут вони «свої?
Ночка_темная• 20 мая 2024
Ответ дляlecha
Іншого варіанту немає ? Автор писала про додаток для голосування ( по типу дії , можна навіть і в дії зробити голосування ) вона є у кожного громадянина
Звідки інфо що в кожного? В пенсіонерів в більшості навіть телефони кнопкові, вже не кажучи про дію.Чи ви за свідоме позбавлення частини людей виборчого права? За статистикою, на 21 рік 10 млн було з Дією, з них частина підлітки від 14.
Створюйте з однодумцями групи якісь та пишіть по Європам- США вимоги про вибори, про те що ваші права порушують, доводьте незаконність непроведення виборів.Якщо реально маєте підстави для такого твердження, звісно, а не просто ’бо вам хочеться’.
Дійте, все в ваших руках
KoZa-biRuZa• 20 мая 2024
Ответ дляsunholder
Це все демагогія про те, чого ми хочемо, що б ми зробили і тд і тп без кінця і краю.
Але є міжнародні правила, світова спільнота, яка має це визнати.
Крім води і звинувачення ’вони’, який ви маєте план?
Ответ дляНочка_темная
Дійте, все в ваших руках
У більшості пенсіонерів як раз встановлена дія!! І раніше були представники виборчої комісії , які їздили до пенсіонерів по домам і приймали голоса ! Головне що вам так хочеться щоб зелений був при владі як і путя 20 років . Ще один диктатор
KoZa-biRuZa• 20 мая 2024
Ответ дляlecha
Ллють в уха
Заганяють всіх
І тут вони «свої?
Ллють в уха
Заганяють всіх
І тут вони «свої?
Нажаль, свої. Всі ми громадяни України, і крім цього факту і факту війни, все інше - це просто графоманство на форумі
Ответ дляVlada-Maria
та ні, то в декого мізки просрочені. Хоч пресловута манька зі всіх своїх стонадцять акків проголосила мене порохоботом, але в даному випадку, навіть при всій моїй неповазі до діючого, не люблю перекручувань і дешевих маніпуляцій.
Тому, якщо у кого щось ’прострочилось’ - ст. 108 Конституції України в допомогу
решение кс есть ?
что касается мозгов , да ,,, до такого, доизбираться ,,,
Vlada-Maria• 20 мая 2024
Ответ дляdf364tye3
решение кс есть ?
стаття Конституції України - норма прямої дії, де чорним по білому написано ’Президент України виконує свої повноваження до вступу на пост новообраного Президента України’, не позортесь.
Стосовно решти - на 1000000000000% згідна і пишу це 73%ним щоразу
Ответ дляKoZa-biRuZa
А це точно я повинна мати план?
Я, як простий пересічний громадянин, висловлюю свою думку. У нас вдосталь фахівців за шалені кошти, хто мав би цим питанням замайтися.
Ще цікаво, чому ж тоді проводили вибори в 2014, адже теж можна було прикритися анексованими територіями, біженцями і військовими, які не зможуть віддати свої голоси. І як же ті вибори визнав світ?
Ночка_темная• 20 мая 2024
Ответ дляlecha
Живу в маленькому місті, немає ніяких дій тут у пенсіонерів, в селі у свекрухи також.Наведіть цифри що всі мають дію, адже це повинно бути не на основі’ Леча на Советчиці так сказала значить так є’.
Я не за зелень а за здоровий глузд, кричати, що президент нелегітимний і треба вибори зараз- грати на руку русні.
Є в вас реальні докази і законні твердження, що президент нелегітимний і ви сидите та мовчите-значить це вам якраз і потрібно щоб зелень не змістили і ви прикриваєте злочини влади, замість підіймати світову спільноту. А якщо ви бездумно повторюєте парашанські наративи, граючи цим в хуйлову дудку- ну то справа вашої совісті, сприяйте рашистам.
Ответ дляlecha
Окрім рівних можливостей проголосувати, необхідно забезпечити рівні можливості балотуватися і вести передвиборчу кампанію, що неможливо в умовах війни і величезного інформаційного тиску з боку росії
Ті, хто за вибори і проти Зеленського, ви що, дійсно не розумієте, що зараз нікого, крім нього не оберуть? І навіть, якщо завтра війна закінчиться, він буде з вами ще 5 років, цілком законно, «відновлювати» з Єрмаком країну🤦♀️
Кава з перцем• 20 мая 2024
Ответ дляЛукава Кішка
Всі , хто нападає на автора, пропонують іти таким же шляхом. Чекати треба 20 років, щоб хтось щось зрозумів?
Вони пропонують оголосити монархію на довічне правління Зе, поки йде війна( а вона йде з 2014року та буде роками йти зі слугами уродів при владі
super-kidd• 20 мая 2024
Шутка понятна, хоть формально с ней согласиться нельзя.
А еще, все познается в сравнении, вон в соседней соссии, кто-то протух уже много лет назад(даже сроков), а все клеят новый ценник и пытаются впаривать народу, как свежак.
Малютка-0984• 20 мая 2024
Ответ дляElmyska
А если уже плесень и запах плохой, оладьи норм думаете получатся ? Не, лучше в мусор
а это надо было раньше думать, что с этим делать)