ГендиреХтор• 27 марта 2024
Валютний рахунок у Польщі. Цікавить все.
Поділіться, буль ласка своїм досвідом.
Якщо везти налічкою 10 тис доларів, то ж їх можна не декларувати і не показувати на таможні. Правильно?
Рахунок і картку в банку може відкрити син (18 років) там заздалегідь і чекати поки я привезу гроші.
Вибираю між банками РКО і Пекао. У першому рік без абонплати, наскільки я зрозуміла. А потім може є якісь умови, наприклад, три транзакціі на місяць і тоді теж безкоштовно? як на практиці?
Знімати дозволяють по 2000 в день тільки в касі по заказу наперед?
Останній пункт поки не актуально, але все ж цікаво.
Буду дуже вдячна, хто поділиться своїм досвідом.
Це всі мої збереження, хочу щоб вони були в безпеці біля сина, якщо зі мною і хатою щось станеться ( останній приліт по селу на сусідню вулицю спонукав до такого рішення).
Сплюшка• 28 марта 2024
Ответ дляГендиреХтор
какую то сумму злотых получается нужно положить тоже?
Ні. Можна взагалі ніц не класти при відкритті.