Вредняжка• 27 марта 2024
Питання по ЦП
Підкажіть в кого є ЦП? Він приніс вам користь? З ним легше? Які підводні камені можуть очікувати?
Чи можу я його використати один раз і потім рік не користуватись?
Чи можуть його вкрасти?
Результат:
вже голосів:
2 (66.67%)
В мене є ЦП
1 (33.33%)
Думаю чи може щробити
0 (0%)
Я без ЦП
0 (0%)
Подивитись результати
Вредняжка
• 27 марта 2024
Ответ дляТигрЛьвович
Что это такое? Цифровая подпись?
Так. Цифровий підпис
Вредняжка
• 27 марта 2024
Ответ дляКурочка
Центральний процесор
Цементний постамент
Цепний пес
Целофановий пакет
Цементний постамент
Цепний пес
Целофановий пакет
Рада, що вас розвеселила
ТигрЛьвович• 27 марта 2024
Ответ дляВредняжка
Так. Цифровий підпис
Я не знаю людей, у которых ее нет. Даже у моей мамы 80 лет есть ЕЦП, чтоб ходить на сайт пенсионного фонда.
Вредняжка
• 27 марта 2024
Ответ дляТигрЛьвович
Цікаво. А я не знаю людей у кого є ЦП.
Цікаво у вашої мами який ПК чи ноут?
ТигрЛьвович• 27 марта 2024
Камней подводных никаких нет. Это просто файл, который лежит у вас в почте, действителен год. Чего там можно бояться я не очень понимаю.
Вредняжка
• 27 марта 2024
Ответ дляТигрЛьвович
Якщо нимзаволодіє хтось інший, то може від мого імені підписати будь які документи. І ЦПзробить вірними ці документи.
ТигрЛьвович• 27 марта 2024
Ответ дляВредняжка
Цікаво. А я не знаю людей у кого є ЦП.
Цікаво у вашої мами який ПК чи ноут?
У нее планшет Леново. ЕЦП брала в ПБ24 на моем ноуте. А какая разница?
ТигрЛьвович• 27 марта 2024
Ответ дляВредняжка
Ну, для этого надо вскрыть вашу почту, ваш ноутбук. Если это случится, то в любом случае у вас будет куча проблем, не только с ЕЦП. А у вас часто крадут файлы с компьютера?
Невгамовна• 27 марта 2024
Ответ дляВредняжка
А як він їм заволодіє? І ви йому потім пароль продиктуєте?
Вредняжка
• 27 марта 2024
Ответ дляТигрЛьвович
Зрозуміло. Дякую.
Вредняжка
• 27 марта 2024
Ответ дляТигрЛьвович
Ні, не крадуть. Але однак. Ноут стоїть в кабінеті без пароля. І інколизалишається без мого нагляду.
Невгамовна• 27 марта 2024
Ответ дляВредняжка
Зрозуміло. Дякую.
Я Вам більше скажу, у мене їх штук шість цих ключів, різних АЦСК
Вредняжка
• 27 марта 2024
Ответ дляНевгамовна
Пароль можна також вкрасти.
Вредняжка
• 27 марта 2024
Ответ дляНевгамовна
А навіщо вам різні?
Невгамовна• 27 марта 2024
Ответ дляВредняжка
Пароль можна також вкрасти.
Так запамятайте його і не записуйте
буреЛОМКА• 27 марта 2024
Ответ дляВредняжка
Какие, например?
Можно ситуацию, при которой такое возможно?
Хоть вкрации?
Невгамовна• 27 марта 2024
Ответ дляВредняжка
А навіщо вам різні?
Тому що різні програми вимагають різні ключі: Приватбанк - свій, Держказначейство свій, Меддок- свій
ТигрЛьвович• 27 марта 2024
Ответ дляВредняжка
Зрозуміло. Дякую.
Автор, у самой подписи будет отдельный пароль. Ей не так просто воспользоваться.
Кстати, знаете сколько в Украине госслужащих? Почти полмиллиона. И у всех есть ЕЦП (они без нее не могут подать декларации о доходах). И ничего страшного, никто ничего не боится.
Невгамовна• 27 марта 2024
Ответ дляТигрЛьвович
У каждого врача, и бухгалтера и руководителя есть ЕЦП и не один. И как то ни разу не слышала, чтобы кто то украл
Вредняжка
• 27 марта 2024
Ответ дляНевгамовна
Тобто?
Якщо я хочу використати цифровий підпис в казначействі, і планувала оформлювати його в приватні. То не вийде?
Марафетчица• 27 марта 2024
Ответ дляКурочка
Центральний процесор
Цементний постамент
Цепний пес
Целофановий пакет
Цементний постамент
Цепний пес
Целофановий пакет
ору
Вредняжка
• 27 марта 2024
Ответ длябуреЛОМКА
Какие, например?
Хоть вкрации?
Якщо на моєму ноуті по працюють і щось підпишуть?
Невгамовна• 27 марта 2024
Ответ дляВредняжка
Тобто?
Ні, звичайно. В Казначействі свої підписи і тільки на токені. Ви як з Луни, чесне слово
Вредняжка
• 27 марта 2024
Ответ дляНевгамовна
З якої Луни? Ви зробіть опитування і що всі знають про цифрові підписи? Чизнають різницю?
Але до теми:
Що таке токен?
Але до теми:
Що таке токен?
Невгамовна• 27 марта 2024
Ответ дляВредняжка
В Дії є курси компьютерної грамотності- пройдіть їх, і не задавайте безглуздих питань
Вредняжка
• 27 марта 2024
Ответ дляНевгамовна
Дякую. Не знала, що у кожного керівника є!
Невгамовна• 27 марта 2024
Ответ дляВредняжка
Але до теми:
Що таке токен?
Але до теми:
Що таке токен?
Ну якщо Ви працюєте в сфері де це використовується, то якість елементарні знання повинні бути. Токен- це спеціальний пристрій, на який записується ЕЦП, типу флешки