27 марта в 13:35

Питання по ЦП

Підкажіть в кого є ЦП? Він приніс вам користь? З ним легше? Які підводні камені можуть очікувати?
Чи можу я його використати один раз і потім рік не користуватись?
Чи можуть його вкрасти?
показать весь текст
Результат:
вже голосів: 3
2 (66.67%) В мене є ЦП
1 (33.33%) Думаю чи може щробити
0 (0%) Я без ЦП
0 (0%) Подивитись результати
автор Вредняжка 27 марта в 13:55
Ответ дляТигрЛьвович
Автор, у самой подписи будет отдельный пароль. Ей не так просто воспользоваться.
Кстати, знаете сколько в Украине госслужащих? Почти полмиллиона. И у всех есть ЕЦП (они без нее не могут подать декларации о доходах). И ничего страшного, никто ничего не боится.
Зрозуміла. Незнала про це
Невгамовна 27 марта в 13:56
Ответ дляВредняжка
Дякую. Не знала, що у кожного керівника є!
Ви хто за посадою? Зарах більшість працює в онлайн банкінгу, як по вашому керівник підписує платіжки?
автор Вредняжка 27 марта в 13:57
Ответ дляНевгамовна
В Дії є курси компьютерної грамотності- пройдіть їх, і не задавайте безглуздих питань
В мене не має Дії. Не хочу таку програму встановлювати.
автор Вредняжка 27 марта в 13:58
Ответ дляНевгамовна
Ну якщо Ви працюєте в сфері де це використовується, то якість елементарні знання повинні бути. Токен- це спеціальний пристрій, на який записується ЕЦП, типу флешки
В моїй сфері ЦП не використовується.
Мені зараз потрібно подавати доки в казначейство і потрібно або тудиїхати і витрачати мінімум 5 годин або ЦПзробити. І для Пенсійного пригодиться
Невгамовна 27 марта в 13:59
Ответ дляВредняжка
В мене не має Дії. Не хочу таку програму встановлювати.
ЦЕ в Дії в браузері через компьютері, там встановлювати не треба. Або на ПРометеусі
автор Вредняжка 27 марта в 14:00
Ответ дляНевгамовна
Ви хто за посадою? Зарах більшість працює в онлайн банкінгу, як по вашому керівник підписує платіжки?
Моя робота не пов´язана з платіжками.
Хоча Приват 24 використовую активно.
Я шкільний вчитель.
автор Вредняжка 27 марта в 14:00
Ответ дляНевгамовна
ЦЕ в Дії в браузері через компьютері, там встановлювати не треба. Або на ПРометеусі
Дякую. Подивлюсь.
ТигрЛьвович 27 марта в 14:21
Ответ дляВредняжка
В мене не має Дії. Не хочу таку програму встановлювати.
Ее не надо устанавливать. Есть приложение ’Дия’ - это ваши документы. А есть портал ’Дия’ - ищется по поиску в гугл. Там есть куча всяких услуг нужных, но заход либо через банкинг либо с ЕЦП.
ТигрЛьвович 27 марта в 14:24
Ответ дляВредняжка
Якщо на моєму ноуті по працюють і щось підпишуть?
Чтоб что-то подписать (что, кстати? Основная масса народу использует ецп для захода на гос ресурсы), надо иметь не только файл с ЕЦП, а и пароль от нее. Пароль будет только у вас.
буреЛОМКА 27 марта в 14:25
Ответ дляВредняжка
Якщо на моєму ноуті по працюють і щось підпишуть?
Що?
Девальвация 27 марта в 22:30
Ответ дляВредняжка
Моя робота не пов´язана з платіжками.
Хоча Приват 24 використовую активно.
Я шкільний вчитель.
а темная, как лес. учитель
Девальвация 27 марта в 22:31
Ответ длябуреЛОМКА
Що?
шо не темы, то анекдот.