Все буде Україна• 27 марта 2024
Не можу жити з чоловіком. Не моє.Чи варто зараз повертатися до України?
Чоловік іноземець, зараз проживаємо у нього. Не розписані ( йому не треба) , є спільна дитина. Ставлення наче нормальне, фінансово більше може дати дитині, хоче жити з дитиною, мы тут в безпеці. Але відчуваю що не моє, не хоче одружуватися, наче і робить багато для нас, але не те що мені б хотілося. Йому зручно щоб я була поряд і не розвивалася. Він звик все вирішувати сам. Мені все набридло і хочу поїхати додому. Лякає війна, те що дитина буде без батька рости, гірші умови. Чи варто їхати в такій ситуації?
бювет_в_обед• 27 марта 2024
А вы уверены, что вашего общего ребёнка, гражданина страны, в которой Вы живёте он согласится отпустить в Украину,где война? Или как Вы себе это представляете, украдете? Сколько лет ребёнку?
Любовь Калистратовна• 27 марта 2024
какое гражданство у ребенка?если гражданство той страны, то никуда вы не уедете
Файно Замало• 27 марта 2024
Делайте так как вам подсказывает сердце/душа, никто не знает где и как будет лучше.
ГороховаЯ• 27 марта 2024
А чому ви не радились тут, коли вирішили в біженстві народити дитину від чоловіка, який не збирається одружуватись? Чому ми всі пропустили цей період вашого життя?
Все буде Україна
• 27 марта 2024
Ответ дляВилосипедниця
а он разрешит вывезти ребенка?
Так. Дитина на нього не записана. Звичайно буде просити щоб не їхали, але остаточне рішення за мною.
Техпаспорт на медузу• 27 марта 2024
Ответ дляГороховаЯ
Співчуваю, що у вас не склалось, але не треба свій особистий досвід нав’язувати іншим людям.
ГороховаЯ• 27 марта 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Ой, ви з другого профілю образились?
Техпаспорт на медузу• 27 марта 2024
Ответ дляГороховаЯ
Ой, ви з другого профілю образились?
Ну то в мене думок таких навіть не виникло, а ви, бачу, глибоко в темі 🫣🤪
Любовь Калистратовна• 27 марта 2024
Ответ дляВсе буде Україна
я иногда балдею с логики женщин как вы. сами сбежали от войны, решили пристроится за счет мужчины, родили ребенка. Теперь ребенка надо в войну везти, так сильно работать не хочется
Вилосипедниця• 27 марта 2024
Ответ дляВсе буде Україна
а здесь у вас есть жилье и работа?
Борщик• 27 марта 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Автор, а можно узнать, почему вы согласились вообще с ним жить и от него рожать? Жениться не хочет, ребенка на себя не оформил…
ГороховаЯ• 27 марта 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Глибоко в темі чого? Подвійних ніків на Кідстафі?
Я можу попросити модераторів подивитися, хто мені відповідає зараз, замість автора. Хочете?
Все буде Україна
• 27 марта 2024
Ответ длябювет_в_обед
8 років. Дитина має громадянство України.
І до війни мы з дитиною проживали в Україні .
Борщик• 27 марта 2024
Ответ дляСтешк@
Жінка здатна покохати чоловіка з часом за турботу і ласку. До того, чоловік якщо не любить, то не витрачається. Просто у вашого така форма кохання, з часом розкажете, як вам потрібно проявляти почуття до вас.
Если ребенку 8 лет, то автор уже давно в отношениях.
Так что, сколько такого времени еще нужно, чтоб мужчина что-то понял?
Все буде Україна
• 27 марта 2024
Ответ дляГороховаЯ
Народили не в біженстві, а раніше. Повірила людині і народила. Помилка зроблена, вже нема сенсу про це говорити.
Все буде Україна
• 27 марта 2024
Ответ длянаКоблучках
Залишок дитину батькові, а самі влаштовуйте своє життя
Нема такого варіанту.
Любовь Калистратовна• 27 марта 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Почему не хотите остаться в той стране? за столько лет не выучили языка?Темболее куда того ребенка везти. Он войны не видел, так вы покажете.
Бадабум• 27 марта 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Мені здається, що для початку чоловіку треба пояснити, що його безцінна думка в тих умовах, які він організував собі сам (не батько, не одружився тощо) може не враховуватися при прийнятті вами важливих рішень.
А далі починати робити те, що зручно вам, і це не обовязково їхати додому, а на місці починати розвиватися, виходити на роботу і жити те життя, яке ви хочете.
наКоблучках• 27 марта 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Нема такого варіанту.
Є, звичайно, якщо ви не можете забезпечити дитині безпечні умови, то є батько для цього
Все буде Україна
• 27 марта 2024
Ответ дляСтешк@
Автор, вам страсти нужны, что ли?
Разумом решайте, а он говорит: «От добра добра не ищут».
Что мешает вам развиваться дома?
У дитини є певні особливості, треба доглядати. Тут нема кому підстрахувати, в Україні є. І він не дає. Коли ти цим будеш займатися, 100 відмазок, ну і якщо на навчання моє то нема коштів. Хоча міняє машину, купує нерухомість собі. А я так в режимі очікування. А мені страшно так жити.
Все буде Україна
• 27 марта 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Вивезли дитину від обстрілів. Ми з прикордоння. До війни працювала і більше я забезпечувала дитину, ніж він.