Все буде Україна• 27 марта 2024
Не можу жити з чоловіком. Не моє.Чи варто зараз повертатися до України?
Чоловік іноземець, зараз проживаємо у нього. Не розписані ( йому не треба) , є спільна дитина. Ставлення наче нормальне, фінансово більше може дати дитині, хоче жити з дитиною, мы тут в безпеці. Але відчуваю що не моє, не хоче одружуватися, наче і робить багато для нас, але не те що мені б хотілося. Йому зручно щоб я була поряд і не розвивалася. Він звик все вирішувати сам. Мені все набридло і хочу поїхати додому. Лякає війна, те що дитина буде без батька рости, гірші умови. Чи варто їхати в такій ситуації?
Техпаспорт на медузу• 27 марта 2024
Ответ дляГороховаЯ
Глибоко в темі чого? Подвійних ніків на Кідстафі?
Я можу попросити модераторів подивитися, хто мені відповідає зараз, замість автора. Хочете?
Давайте. А потім вибачитесь. Ок? Чи будете далі себе виставляти в негарному світлі? Висміяли тут людину. Хто вам сказав, що вона біженка і ні про що не думала. Хіба що ви так самі живите. Що за манера та виховання, людина просить поради, а ви висміюєте. Хіба що самі страждаєте.
Ответ дляБорщик
Если ребенку 8 лет, то автор уже давно в отношениях.
Так что, сколько такого времени еще нужно, чтоб мужчина что-то понял?
Чтобы мысли автора начал читать? Или что означает ’понял’?
Женщина сама направляет/обучает, как ее любить и о ней заботиться будет самым верным именно для нее.
А у вас есть возможность создать фин подушку?
Какие-то деньги на хозяйство он даёт, чеки потом проверяет?
Копите деньги, учите язык, если выгонит потом, у вас будет возможность пережить этот период как-то, устроиться на работу или вернуться на Украину, но уже не с пустыми карманами
Все буде Україна
• 27 марта 2024
Ответ дляВилосипедниця
а здесь у вас есть жилье и работа?
Житло з батьками. Робота є.
Техпаспорт на медузу• 27 марта 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Почему не хотите остаться в той стране? за столько лет не выучили языка?Темболее куда того ребенка везти. Он войны не видел, так вы покажете.
Автор написала, что не выучила язык?
MacOS-ница• 27 марта 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Вивезли дитину від обстрілів. Ми з прикордоння. До війни працювала і більше я забезпечувала дитину, ніж він.
є багато факторів - країна, ваш вік і т.д. Але поки почекайте. В Укаїні зараз небезпечно і важко. Дитина підросте і зможете потрохи реалізуватися.
Бадабум• 27 марта 2024
Ответ дляВсе буде Україна
У дитини є певні особливості, треба доглядати. Тут нема кому підстрахувати, в Україні є. І він не дає. Коли ти цим будеш займатися, 100 відмазок, ну і якщо на навчання моє то нема коштів. Хоча міняє машину, купує нерухомість собі. А я так в режимі очікування. А мені страшно так жити.
Скажіть, що оплачуючи вам навчання на кілька років уперед, він фіксує ваше та його дитини розташування поруч з ним.
Любовь Калистратовна• 27 марта 2024
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Автор написала, что не выучила язык?
сами подумайте какая может быть причина уезда в Украину - нет работы, нет языка. Без мужчины сами себя не обеспечат там.
Почекуха• 27 марта 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Після ж першого обстрілу в Україні вмить стане «ваше» та пострибаєте геть обратно. Ви зажерлась реально. Навіть не уявляєте, як тут моторошно та безнадійно (я на сході).
Вилосипедниця• 27 марта 2024
Ответ дляVitamina1407
Оставьте ребенка ему,сами езжайте куда хотите и платите алименты
если он не отец,то ребенка может опека забрать
Все буде Україна
• 27 марта 2024
Ответ дляБорщик
Автор, а можно узнать, почему вы согласились вообще с ним жить и от него рожать? Жениться не хочет, ребенка на себя не оформил…
В голові не було по молодості. В нього якийсь бзік стосовно нерухомості. В мене це в голові не вкладається , як можна не мати бажання дати дитині якусь стабільність. Як можна думати , що жінка буде нормально почувати себе в такій ситуації.
Голубка миру• 27 марта 2024
Їдьте, тікайте як надалі від нього. Я в такій самій ситуації була 9 років, правда без дитини ( змусив аборт зробити). Вернулась в Україну і не жалкую.
Все буде Україна
• 27 марта 2024
Ответ дляПосудомойка
Ну нет у вас печати в паспорте - это что проблема?
Так , це проблема. І проблема що я за кордоном дуже залежу від нього. Не дай бог , що і ми опинитись на вулиці. І вже тоді буде втрачений час і в Україні і не буде роботи.
Техпаспорт на медузу• 27 марта 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
🤦♀️
Элька-Карамелька• 27 марта 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Так. Дитина на нього не записана. Звичайно буде просити щоб не їхали, але остаточне рішення за мною.
А как так вышло, что ребенок на него не записан? Он вообще отцом числится? Странный подход иностранца..
БолеИменее• 27 марта 2024
вы с жиру беситесь.
в какой вы стране? если Европа, там не женятся, потому что он себя финансово хочет защитить. Вы на его содержании? вам просто мало дает?
Все буде Україна
• 27 марта 2024
Ответ дляСтешк@
Жінка здатна покохати чоловіка з часом за турботу і ласку. До того, чоловік якщо не любить, то не витрачається. Просто у вашого така форма кохання, з часом розкажете, як вам потрібно проявляти почуття до вас.
Він забезпечує базові потреби, дав гарні умови, турбуєть, вирішувати проблеми. Але против того щоб я розвивалась і основний дохід іде на купівлю нерухомості.
Вже пояснювала, але толку нема. Переводить тему, мовчить. Там ще мама його накручує, вона боїться що нам щось в разі чого дістанеться.
Цибулька зла• 27 марта 2024
Ответ дляГороховаЯ
А чому ви не радились тут, коли вирішили в біженстві народити дитину від чоловіка, який не збирається одружуватись? Чому ми всі пропустили цей період вашого життя?
Жесть, яка ви нещасна і ображена долею, що людям таке пишите.
Все буде Україна
• 27 марта 2024
Ответ дляБорщик
Саме так. Ми вже не жили разом майже 4 роки до війни. Просив сам другий шанс і війна дала цей шанс, але я тільки зрозуміла , що це не моя людина і все. Хоча якась тяга є до цієї людини, але більше розчарування.
Все буде Україна
• 27 марта 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Бачив війну .
Забагаловка• 27 марта 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Тобто ваш бебік тепер буде на шиї українських платників податків.
Почекуха• 27 марта 2024
Ответ дляБолеИменее
вы с жиру беситесь.
Їй нудно. Треба під обстріли. Адреналін з кортизолом розігнати. А то сидить «моє-не моє». Народила - так май мозок, щоб було «твоє».
Все буде Україна
• 27 марта 2024
Ответ дляК.сюнька
Сколько женщин жалеют о разводе, только никому не признаются. А тут даже оф брака нет, а мужчина так порядочно себя ведёт.
Вы думаете вам лучше будет в стране с разрушенной экономикой и травмированными людьми? Я даже не спрашиваю, как будет ребёнку, это же очевидно.
Я не знаю як буде краще і тому боюся приймати рішення . Але якби не війна , то там я впевнішена була в майбутньому і щасливіша була там. Мені краще бути вдвох з дитиною ніж в таких не стабільних відносинах в чужій країні . Він думає лише про своє майбутнє. Якщо у обох нема довіри, то навіщо так жити.
Все буде Україна
• 27 марта 2024
Ответ дляЛюблюДевчонок
в какой вы стране и где ваш дом в Украине?
Північ.
Ответ дляВсе буде Україна
Не слухайте нікого, крім себе.
А то зараз пристосуванки вам розкажуть, як класно жити з тим, кому на тебе пофіг, за кут у кімнаті і миску супу.
Вирішуйте самі, враховуючи всі обставини.