27 марта в 14:40

Порекомендуйте курси по створенню гарного відео контенту

Курси, майстер класи, уроки і т.п., де навчать знімати та монтувати гарне відео. Цікавлять хороші платні курси.
Покорительная 27 марта в 16:07
послухаю. Хочу ще навчитись обробляти фотки в інста(для себе)
Продавчиня кіз 27 марта в 20:44
Базові знання по зйомці та монтажу відео на телефон можна отримати на інтенсиві у відеомейкера Аліси https://www.instagram.com/alisa_video_?igsh=ZjA5Mj... На сторінці є хайлайт з програмою попередніх інтенсивів. Бачила програму, частково відео уроки, знайома проходила, то для тих, хто ніяких курсів ще не проходив - це крутий варіант! Там про зйомку, монтаж, як правильно робити відео, щоб втримувати увагу глядача. Багато порад, зворотній зв´язок і ще був урок від спеціаліста з ораторського мистецтва. Коли новий запуск не знаю, але наче вже скоро... Хто зацікавлений - рекомендую!