Коханозадовільна• 28 марта 2024

Взуття з білою підошвою

Всім привіт. Якісне взуття ( не кросівки) з білою підошвою, яка не жовтіє - існує?
В Ecco i Clarks жовтіє.
Ні, я внукам його передавати не збираюся але хочеться більше ніж два сезони походити, тим більше якщо верхня шкіряна частина в прекрасному стані. Всім дякую!
Хома з пастою• 28 марта 2024
Існує Але стає сірим від пилу
автор Коханозадовільна • 28 марта 2024
Ответ дляХома з пастою
Існує Але стає сірим від пилу
Від пилу його хоча б помити можна.
Бабо-лебідка• 28 марта 2024
Ні разу в мене не жовтіла підошва. Гарно миється. Різні фірми беру
Хома з пастою• 28 марта 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Від пилу його хоча б помити можна.
До кінця не відмивається, що тільки не пробувала. 3 роки вже ношу. Хто придумав цю білу підошву....
Аnnеt• 28 марта 2024
у меня кроссовки FILA. этой весной будет 3-й год носки. не пожелтели, но я их часто мою.
автор Коханозадовільна • 28 марта 2024
Ответ дляБабо-лебідка
А в нас пожовкла. Я читала, що це часте явище в цих виробників
автор Коханозадовільна • 28 марта 2024
Ответ дляАnnеt
Жовтіє в період коли не носимо. Догляд регулярно і миття також
Аnnеt• 28 марта 2024
Ответ дляКоханозадовільна
у дочери найки белые пожелтели и сильно.
Звожу з розуму• 29 марта 2024
Даю дуже круту пораду від жовтої підошви. Купуєте 12% оксислювач в Єві, наносите на підошву, завертаєте в розору плівку, і кладете на сонце. Стануть білюсінкі. Єдине що, процес зворотній, через якись час знову пожовтіють. Але так можна робити до безкінечності.
Звожу з розуму• 29 марта 2024
Ответ дляАnnеt
У найків це якась хвороба просто. Якось вони окислюються. Спробуйте окислювачем.