Огірок та Помідорчик• 28 марта 2024
Обсипало прищами(((
Це жах(((( чоло все в прищиках, на лиці дрібне висипання. До місячних ще дві неділі, та ніколи так не висипало
Що могло так спровокувати?
Раздражевская• 28 марта 2024
Это может быть аллергия, что то сьели, организм символизирует что то, или гигиена.
Огірок та Помідорчик
• 28 марта 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Нам вам на рунах погадать или на хрустальном шаре?
Давайте на рунах, щоб цікавіше
Огірок та Помідорчик
• 28 марта 2024
Ответ дляРаздражевская
Купила умивалку нову, але невже така реакція через два користування
Раздражевская• 28 марта 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Так реакция на косметику 2-3 дня.
Раздражевская• 28 марта 2024
Но может кожа чистится и высыпания хорошо) а может капец, не подходит, аллергия.