СережкинаЯ• Изменено 29 марта 2024
Як вирішити складну ситуацію зі зрадою чоловіка
Мені 45, чоловіку 47, коханці 49 років. Півроку тому я дізналась про зраду, чоловік йти з сім´ї не схотів, сказав, що кохає тільки мене, я незважаючи на біль і гнів, вирішила простити і жити далі. В нас є син. Я дізналась все, що тільки можна було про коханку. Вона розведена, іі покинув чоловік з дітьми та пішов жити до коханки. Вона це сприйняла дуже болісно і досі переймається щасливим життям свого колишнього. Але постійно у пошуку особистого щастя. На сьогоднішній день я інтуїтивно відчуваю, що стосунки в мого чоловіка з цією дамою продовжуються. Намагалась декілька разів поговорити з ним про це, але він навіть не хоче цю тему підіймати, я пропонувала розійтися, навіть чути про це не хоче. Я його кохаю, але моі сумніви щодо його подальшої зради не дають мені спокійно жити. Все думаю, можливо треба зустрітися з коханкою та вияснити, що між ними відбувається? Але навіть не знаю, що я ій скажу. Це приниження, але крім такого варіанту, інших доказів зради знайти не можу. Що б Ви запитали у коханки в моєму випадку?
кнопкодав• 29 марта 2024
Ответ дляПродаю витрішки
Людина, що радіє хворобі іншого, потім по закону всесвіту так відгребе,що мало не покажеться. При чому часто то не по самій людині б´є, а по найдорожчому. Є речі, за які не можна радіти. Так що хай радіє).
Головне, що її кабельок поруч, вибрав її, вона краща, вона всіх від нього відсіє, бо то такий скарб лиш для неї
ТочноБудет• 29 марта 2024
Ответ дляФруктЕщеТот
А при чому тут її вік?
Думаю що те, що він зрадив зі старшою жінкою, травмує ще більше.
Мой_ужин• 29 марта 2024
Ответ дляДлинноНожка
Это не вы писали что рантье?
Сдаёте бабушкину квартиру
Занимаюсь коммерческой недвижимостью
ДлинноНожка• 29 марта 2024
Ответ дляМой_ужин
Занимаюсь коммерческой недвижимостью
Без вас тема аж завяла)
Мой_ужин• 29 марта 2024
Ответ дляДобродійка
25 лет после измены??? Уже поверила
Совместной жизни
измены не было, но был интерес к другой женщине 16 лет назад.
Мой_ужин• 29 марта 2024
Ответ дляДлинноНожка
Без вас тема аж завяла)
Работать приходится, девочки
Жерица ночи• 29 марта 2024
Нічого би не запитувала, і навіть не намагалася би щось про неї дізнатися. У 45 років у ці ігри не гралася б. Він зробив свій вибір - прощавай.
ОливьЕЖечка• 29 марта 2024
ну что могу Вам посоветовать автор..... знаю женщину которой что б муж не ходил к любовнице пришлось переехать жить всей семьей в другую область, знаю женщину которая узнав о любовнице решила развестись но пару лет очень мудро готовилась к этому - вымутила у мужу квартиру, собирала деньги и т.д.. когда муж незаметно остался почти с голой ж... - развелась. Может какой то из этих вариантов ваш. А по теме жизненного опыта - изменяют ВСЕ!!! ’ мойнетакой’ - увы не существует(((
Червона ікорка• 29 марта 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Якщо зраджує, вирішила розійтися
А якщо ні, то ні?
Немає головного у ваших стосунків, довіри. Що таке правда, чи правда буде то, що ви почуєте, чи правда буде те, що вони скажуть вам.... К гадалкє сходіть, хай вона вам правду викатає на яйці, ну таке ж саме. Без довіри не склеїти відносини
Весела моль• 29 марта 2024
Ответ дляДлинноНожка
Это не вы писали что рантье?
Сдаёте бабушкину квартиру
Подобово, у перервах між наведенням порчі. Весела тітонька)
Весела моль• 29 марта 2024
Ответ дляПродаю витрішки
І очі закривав, щоби на звабливе, ой це жахливе декольте не дивитися.
Але трусішкі нові прикупив. Про всяк випадок
Люблю джаз• 29 марта 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Яке рішення, коли ти кожної хвилини думаєш, як знайти докази, але ж і розійтися без доказів у такий важкий час в країні - це не мудро
Які докази? Він вас тримає як запасний варіант і обслугу, щоб в старості було кому його доглянути. Якщо вас це влаштовує - живіть спокійно далі і не заглядайте по його телефонах. Якщо не влаштовує - чємодан, вокзал, коханка і хай вона його обслуговує, слухає пєрдьож і хропіння))
Княгиня пітьми• 29 марта 2024
Способы проверить - включенный диктофон в его машине или портфеле. Шпионская программа на телефоне, дубляж соц сетей. Или задорого - частный детектив. Держитесь. Больно в любом случае, а если с подробностями узнаете про измены, это очень больно. Но даже если решите не копаться, доверие самое дорогое в отношениях и этого дорогого уже нет.
Христя в тiстi• 29 марта 2024
Ответ дляМой_ужин
Совместной жизни
И вы 16 лет не можете об этом забыть и следите за той женщиной....
Конечно мы поверили что вы ’не нервничаю’.
И он даже захотел вам изменить не тогда когда вы постарели , а ещё даже молодой и красивой. Но вы все простили и проглотили. И в своих глазах сделали ’ту’ виноватой а не мужа.
Княгиня пітьми• 29 марта 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
Не все изменяют. Единицы порядочные есть. Но не всем на таких везет.
ПлюшкамиБалуюсь• 29 марта 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Ось і хочу в цьому переконатися, але ж як?
Вона , по - любому , відповість, що стосунки продовжуються. Гарантую.
Приму в дар• 29 марта 2024
Я как человек, который прошел этот путь 10 лет назад, могу сказать, что отношения у них продолжаются 99%, ваши скандалы не заставят его прекратить( именно его, потому что он вам должен, а не она). Проверить легко, проследить за ним, проверить телефон, можно сделать выписку звонков, но это платно и с его телефона нужно заказывать (не уверена, что сейчас эта функция доступна). С любовницей не связывайтесь, сначала кажется, что вам это поможет, а потом поймете, что только грязью себя обольете.
Столічна штучка• 29 марта 2024
Не випускати із дому без вас та повідка ,а як інакше?
кобеля має вигулювати хазяїн ,а не само вигул.
Столічна штучка• 29 марта 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Не випускати із дому , контроль його телефону має бути на вас
Голубка миру• 29 марта 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Вы не читали тему? Сказав, що це помилка
Помилка? В здравом уме ложится в койку с бабой, это как, как Филя не в ту дверь вошел, помЫлЫвся? Вам самой не смешно?
сказочное_Бали• 29 марта 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Я заробляю і три рази більше чоловіка, не в цьому річ. Страх залишитися однією у такому віці
Тогда в чем сложность вашей ситуации? Развод и раздел имущества
Княгиня пітьми• 29 марта 2024
Интересно что держит мужа и почему не бежит жить с любовницей. Что-то там получает,чего дома не нашел или влюбился? Если второе, то вдвойне странно зачем оставаться рядом с женой. Ради ребенка? Или есть мат.расчеты,если жена больше зарабатывает. Чтоб только не напаскудил жене также вдовесок к измене. Обычно седина в бороду и на помоложе тянет,старость дает знать о себе. А тут старше женщина, ей не отболело её семейные отношения и он в неё вцепился.
Кукусики• 29 марта 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Як, підкажіть?
предложите мужу ЖМЖ с ней) вот и увидите все своими глазами
Кукусики• 29 марта 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Я фінансово незалежна. Тяжкі часи для мене - це обстріли, при яких чоловік зможе потурбуватися про нас
ну вот и представьте.. обстрелы, паника, а ваш муж не с вами а с ней. потому что вы расстались с ним
Ответ дляСережкинаЯ
Поставьте программу на телефон для отслеживания переписок
Может видео камеру маленькую в машине
Даже не знаю что посоветовать
Может видео камеру маленькую в машине
Даже не знаю что посоветовать
Я_и_моя_собака• 29 марта 2024
Я вас понимаю
Подозреваю мужа в отношениях с подругой лучшей
Но это явно было давно доказать никак уде не возможно и меня это съедает потому что муж прекрасный и доказательств ноль
А почему начала подозревать , сейчас засмеют но у меня развито что-то типа предчувствия (могу предчувствовать события)
И вот я шла и думала о чем -то своем и резко поняла что у мужа с подругой был роман , просто как информация открылась
И отогнала эту мысль от себя но через пару месяцев муж той подруги написал мне и сказал что у нее с моим мужем были отношения , мужа ее я никогда не видела и он был в соре с подругой в тот момент тоесть гипотетически мог оболгать
Но совпадение с моим предчувствием ? Не думаю
Ну и что мне делать ? Я б знала что так и было то развилась бы точно, с лучшей подругой , крестной нашего ребенка это дно
Штора с кисточкой• 29 марта 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Якщо зраджує, вирішила розійтися
Вам ніби 17
У свої 47, від дідуся 68 хочете?
Живіть разом та займіться собою - спорт, музика, книги, купляйте собі квіти, парфуми та більш молодіжний одяг, самі побачите як усе зміниться
У свої 47, від дідуся 68 хочете?
Безсовісна кума• 29 марта 2024
Ответ дляСережкинаЯ