Пиши-пропало• Изменено 29 марта 2024

Земляки в Німмечині, хто де?

А давайте влаштуємо тут знайомство. Хто в якому місті (індекс, назва) Німеччни живе?
Звісно, якщо є бажання.
Бо тут так багато тем про Німеччину..
Тихомандражная• 29 марта 2024
Готовьтесь)))

Хвігура мічти• 29 марта 2024
Три , два, один )
Аноним_1858• 29 марта 2024
Тут багато тем і про коханців але прізвищами і даними не діляться чогось)))
БолеИменее• 29 марта 2024
Да не хочется тут со знакомыми встретиться.
Твоя космішна• 29 марта 2024
Прочитала ’землянки’
Ноу коммент• 29 марта 2024
После бессонной ночи вас сейчас разорвут
Ноу коммент• 29 марта 2024
Кто в Монако? Давайте общаться, прям здесь, пишите, не стесняйтесь.
Мудрецыха мира• 29 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
А є чого соромитися?
Пописанная парта• 29 марта 2024
60320

Прилипало• 29 марта 2024
Всім вже,лист отримали, де написано, після закінчення війни ви повернетесьв Україну. . Рожеві окуляри іже всіх впали?
Фляшунька• 29 марта 2024
Ну чому не можна поспілкуватись в своїх євро групах, чого ви лізете на українські форуми, земляки, бл
Губки-уточкой• 29 марта 2024
Ответ дляФляшунька
А для чего тогда на форуме создан раздел ’Германия’?))
Ло Шарик• 29 марта 2024
Ответ дляПрилипало
Так війна ще не скоро закінчиться.
Ло Шарик• 29 марта 2024
Ответ дляФляшунька
Да, земляки - це ті, хто живе в Україні.
Телячі ніжноСті• 29 марта 2024
Автор, как видите земляки нам не очень рады, на советчице пообщаться нормально не получится.
Вы состоите в немецких группах украинцев? Очень рекомендую, можно здорово разнообразить жизнь. Я хожу в разговорные клубы, ездим вместе в горы, устраиваем пикники, совместные велопокатушки.
Карма хамелеона• 29 марта 2024
Ответ дляПописанная парта
60320
Обалдеть, мы соседи)
Прилипало• 29 марта 2024
Ответ дляЛо Шарик
Так війна ще не скоро закінчиться.
Так параграф 24 тільки до 04 березня, потім всі у табори без виплат і вивчення мови і очікування закінчення війни. Нічого нового. То ж і лист всім з натяком надіслали. Хочете жити як європейці, працбйте...
Ло Шарик• 29 марта 2024
Ответ дляПрилипало
Я думаю, що з житла їх не виженуть. Де стільки взяти таборів, та і взагалі, як це зробити. Так і житимуть.
сами знаете кто• 29 марта 2024
вот все чятики - https://uahelp.wiki/german-city-chats

Прилипало• 30 марта 2024
Ответ дляЛо Шарик
Ппосто перестануть плаиити а там і самі підуть. Треба дивитись реально. Всі в
Пописанная парта• 30 марта 2024
Ответ дляКарма хамелеона
Обалдеть, мы соседи)
Miquel/Adickesalee, 7 хвилин. А ви де?
Карма хамелеона• 30 марта 2024
Ответ дляПописанная парта
Miquel/Adickesalee, 7 хвилин. А ви де?
Dornbusch)