Пиши-пропало• Изменено 29 марта 2024
Земляки в Німмечині, хто де?
А давайте влаштуємо тут знайомство. Хто в якому місті (індекс, назва) Німеччни живе?
Звісно, якщо є бажання.
Бо тут так багато тем про Німеччину..
Звісно, якщо є бажання.
Бо тут так багато тем про Німеччину..
Аноним_1858• 29 марта 2024
Тут багато тем і про коханців але прізвищами і даними не діляться чогось)))
Ноу коммент• 29 марта 2024
Кто в Монако? Давайте общаться, прям здесь, пишите, не стесняйтесь.
Мудрецыха мира• 29 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
А є чого соромитися?
Прилипало• 29 марта 2024
Всім вже,лист отримали, де написано, після закінчення війни ви повернетесьв Україну. . Рожеві окуляри іже всіх впали?
Фляшунька• 29 марта 2024
Ну чому не можна поспілкуватись в своїх євро групах, чого ви лізете на українські форуми, земляки, бл
Губки-уточкой• 29 марта 2024
Ответ дляФляшунька
А для чего тогда на форуме создан раздел ’Германия’?))
Ло Шарик• 29 марта 2024
Ответ дляПрилипало
Так війна ще не скоро закінчиться.
Ло Шарик• 29 марта 2024
Ответ дляФляшунька
Да, земляки - це ті, хто живе в Україні.
Телячі ніжноСті• 29 марта 2024
Автор, как видите земляки нам не очень рады, на советчице пообщаться нормально не получится.
Вы состоите в немецких группах украинцев? Очень рекомендую, можно здорово разнообразить жизнь. Я хожу в разговорные клубы, ездим вместе в горы, устраиваем пикники, совместные велопокатушки.
Прилипало• 29 марта 2024
Ответ дляЛо Шарик
Так війна ще не скоро закінчиться.
Так параграф 24 тільки до 04 березня, потім всі у табори без виплат і вивчення мови і очікування закінчення війни. Нічого нового. То ж і лист всім з натяком надіслали. Хочете жити як європейці, працбйте...
Ло Шарик• 29 марта 2024
Ответ дляПрилипало
Я думаю, що з житла їх не виженуть. Де стільки взяти таборів, та і взагалі, як це зробити. Так і житимуть.
Прилипало• 30 марта 2024
Ответ дляЛо Шарик
Ппосто перестануть плаиити а там і самі підуть. Треба дивитись реально. Всі в
Пописанная парта• 30 марта 2024
Ответ дляКарма хамелеона
Обалдеть, мы соседи)
Miquel/Adickesalee, 7 хвилин. А ви де?
Карма хамелеона• 30 марта 2024
Ответ дляПописанная парта
Miquel/Adickesalee, 7 хвилин. А ви де?
Dornbusch)