Тракторні війська• 29 марта 2024
Що можна сказати про дану жінку?))
Скільки років? Яке враження справляє? З обличчям ні, але хочется почитати)
Кров з молоком• 29 марта 2024
Лет 36. Обычная, без эмоций. Не толстая. Тело спрятано за рубашкой, не видно изгибов, лицо скрыто.
ТочноБудет• 29 марта 2024
Капці лишні, всю картину ’ побогатому’зіпсували, краще б вже боса була.
Тракторні війська
• 29 марта 2024
Ответ дляЛюблюДевчонок
Це ви з тої теми,де в голубому купальнику фото?Тема про непрацюючих дівчат,де вони беруть гроші.Бо у тої дівчини і у вас шляпки однакові,і колір волосся схожий.
Так, це я
Спалили контору))
ЛюблюДевчонок• 29 марта 2024
Ответ дляТракторні війська
Так, це я
Спалили контору))
Я вас не видам,то вас шляпка видала
Тракторні війська
• 29 марта 2024
Ответ дляЛюблюДевчонок
Я вас не видам,то вас шляпка видала
Поліцейський патруль• 29 марта 2024
Ответ дляТракторні війська
Так, це я
Спалили контору))
Шось вам там зовсім скучно..
Шкідлива молекула• 29 марта 2024
Ответ дляКров з молоком
Автору 27, ну какие 36? Видно же, что тело ещё молодое
А я женатая• 29 марта 2024
Видно, что молодая ещё. Может быть от 17-33 лет.
Ещё видно, что тело свежее, не скрюченная, холки нет, шея не провисла и углы челюсти четкие.
Обсиженных детьми, мужьями, затра.анных работой и бытом женщин видно сразу.
Кров з молоком• 29 марта 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Я написала свое мнение. Какие ко мне претензии?
А я женатая• 29 марта 2024
Соски стоят, пирсинг в пупке - 85% даю, что девушка молодая и в активном поиске партнёра 👍👍👍
Тракторні війська
• 29 марта 2024
Ответ дляТочноБудет
Це просто фото з відпочинку, без прицілу на дорого богато
Тракторні війська
• 29 марта 2024
Ответ дляА я женатая
5 років у відносинах, заміжня.
ШанельКуКу• 29 марта 2024
Ответ дляТракторні війська
А почему все фото с аксессуарами? На отдыхе их все снимают, для удобства или нет?
Бешене сарі• 29 марта 2024
Ответ дляТракторні війська
А що з руками не так?
я б сказала по ногах, що за 40, є така шутка, яка дуже видає вік саме по ногах видно, мені на жаль вже 50+, тож знаю прояви(((
А я женатая• 29 марта 2024
Ответ дляТракторні війська
Ні, тапки мого розміру, це така модель) Дешеві, але для пляжу ідеальні. Є багато з дорогих, то в них тільки по доріжкам гуляти
Тоже не поняла придирок к тапкам. Сейчас большинство таких в продаже. Главное, что удобные они. Ноги отдыхают.
Кофеиночка• 29 марта 2024
Ответ дляТракторні війська
5 років у відносинах, заміжня.
І не працююча)), дітей немає, до 26-28 років на вигляд
Тракторні війська
• 29 марта 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
Старается произвести впечатление, но натужные позы уже не в моде
На розслабоні
ПоЗиТиВнАя• 29 марта 2024
38 рочків, молодиться) під добре пиво і таранку може навчити нових матюків
Тракторні війська
• 29 марта 2024
Ответ дляШанельКуКу
Не хотіла лишати в номері, не була в Єгипті 16 років, не знала шо і як там зараз)
Тракторні війська
• 29 марта 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Взагалі не матерюсь у житті. Це треба мене дуууже вивести. Вважаю це негарним для жінки(
Вероятненько• 29 марта 2024
Ужасный купальник и рубашка явно не пляжная 😁
Часы на пляж что то новое
А я женатая• 29 марта 2024
Ответ дляТракторні війська
5 років у відносинах, заміжня.
Официально замужем или сожительствуете 5 лет?
Тракторні війська
• 29 марта 2024
Ответ дляА я женатая
Офіційно, а що?
Кили и Манджаро• 29 марта 2024
Ответ дляТракторні війська
Обрала фотку звичайну, без шику, пляжну)
Та это не обычная фотка. Это фотка-кривлялка. Но нынче модно так-выгнуться буквой зю,ножку оттопырить,губы надуть.
Кофеиночка• 29 марта 2024
Ответ дляБешене сарі
Це залежить від генотипу, шкіри. У мене до 30 років целюліту не було, хоча я не худа, просто займалася собою, багато рухалася. Але шкіра якась не дуже пружна, може через набряки. У дівчаток 15 років ноги, такі як у авторки)
Бабка_в_кедах• 29 марта 2024
Ответ дляА я женатая
Молодежь по-другому фоткается - чтоб на фотке все было на чиле, как будто случайно щелкнули. А вот это отставляние ножки на носочке - верный признак дам за 30.
Бешене сарі• 29 марта 2024
Ответ дляКофеиночка
спірно, в мене целюліт з 25 років, теж такий генотип, вирішила у 24 потягати залізо, а у 25 кинула, усе, виліз целюліт, потім скільки спортом не займалася, все одно це лайно вилазило, там не целюліт, там малюнок ікри такий, він не буває у молодих
ШанельКуКу• 29 марта 2024
Ответ дляТракторні війська
Последний раз были в Египте в 11 лет?
Тракторні війська
• 29 марта 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
В мене теж є такі фотки, але не всі вміють гарно ловити такі кадри)