Не пью, не курю• 29 марта 2024

Девочки, кто ездил в Румынию на машине, подскажите

Есть ли на заправках заправщики? И где лучше заправляться? По качеству бензина
Єдина Країна• 29 марта 2024
Мы всегда заправляемся у нас, т.к. дешевле.
Мафиозная• 29 марта 2024
Самый лучший бензин в Румынии. По-моему заправщиков нет.
Люблю заправляться на OMV
автор Не пью, не курю • 29 марта 2024
Ответ дляЄдина Країна
Мне ехать вглубь) 350 км, туда-сюда не хватит из Украины…
жінка незаміжня• 29 марта 2024
Есть на нормальных сетевых заправках. Мне вообще заправки Румынии и Болгарии в плане сервиса кажутся самыми продвинутыми.
автор Не пью, не курю • 29 марта 2024
Ответ дляМафиозная
Люблю заправляться на OMV
Спасибо, запомню название.
Но я никогда не заправляла бензин сама…
Украинский сервис разбаловал, теперь сижу на панике 😂
Мафиозная• 29 марта 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Спасибо, запомню название.
Но я никогда не заправляла бензин сама…
скажите волшебное слово
help me, please
автор Не пью, не курю • 29 марта 2024
Ответ дляжінка незаміжня
Круто, спасибо 👍 я в Молдове на Rompetrol всегда заправлялась, заправщики были)) поищу по маршруту в Румынии
автор Не пью, не курю • 29 марта 2024
Ответ дляМафиозная
скажите волшебное слово
help me, please
)))) спасибо
Кинг-Конгша• 29 марта 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Ви через Молдову будете їхати? Транзитом через Паланку, а потім на паромну переправу?
Блакитна устриця• 29 марта 2024
Нет там заправщиков
автор Не пью, не курю • 29 марта 2024
Ответ дляКинг-Конгша
Ні, я через Чернівці. А через Молдову на Румунію я їздила через Могилів
автор Не пью, не курю • 29 марта 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Нет там заправщиков
Ну вот, а я уже на сетевые понадеялась
бибизяна• 31 марта 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Там повно нормальних заправок, такі як в нас, в маркетах на заправках спілкувалися англійською.
бибизяна• 31 марта 2024
Ответ дляжінка незаміжня
Ой, в Болгарії по-різному, якось на узбережжя їхали через гори, так було швидше, і без пробок, то там такі заправки траплялися, точно як в кіно радянському Королева бензоколонки.((( Реально страшні.
бибизяна• 31 марта 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Спасибо, запомню название.
Но я никогда не заправляла бензин сама…
Та ну, там вони в більшості краще, ніж в нас.
жінка незаміжня• 31 марта 2024
Ответ длябибизяна
Так на нормальних треба заправлятися, а не ноунеймах. Я на такі навіть не дивлюся, у нас теж у райцентрах таких повно. Я не уявлю, щоб Шел або ОМВ були б як радянські, а їх повно всюди.
бибизяна• 31 марта 2024
Ответ дляжінка незаміжня
Ви прочитали що я писала про заправку своєї машини? Не пригадую. Таких, як в Болгарії, в Україні я особисто не бачила навіть в райцентрах, як ви пишите.
жінка незаміжня• 31 марта 2024
Ответ длябибизяна
Яка різниця що ви бачили. Автор туди точно не поїде заправлятися. В Болгарії та Румунії маса заправок високого рівня з прекрасним сервісом. Який сенс звертати увагу на те, чим вона не буде користуватися?
бибизяна• 31 марта 2024
Ответ дляжінка незаміжня
Якщо вам немає різниці, могли б не відповідати. Чи не нахамила, день прожила дарма? Тоді поясню, для вас сенсу може і не бути, це вже з ваших повідомлень зрозуміло, про Болгарію автор взагалі не питала, але ви ж про неї написали, тому і я відповіла, якщо хтось зайде в цю тему, кому цікаво, і хто такі буде їхати в цю країну, або проїжджати, то будуть знати, що можуть натрапити і на такі заправки, якщо зазделегідь не подбають про свій бак.