курасаны• 31 марта 2024
Весільна сукня. Куди Ви її поділи після весілля?
Моя лежить вдома. Займає місце.
Ось думаю краще продавати чи віднести в салон де сукні? Чула що не можна продавати, типу продаєш своє щастя.
Дівчата, а куди Ви поділи свою сукню?
Чи вірите в забобони, що не можна?
Дівчата, а куди Ви поділи свою сукню?
Чи вірите в забобони, що не можна?
Результат:
вже голосів:
41 (43.62%)
Лежить і буде лежати
30 (31.91%)
Свій варіант
17 (18.09%)
Продала
6 (6.38%)
Віддала
АБВГДэшница• 31 марта 2024
Брала платье напрокат. Два последующих раза выходила замуж в джинсах))
Бавовнятко• 31 марта 2024
Висела у мамы в шкафу
Потом мама переехала, а платье осталось в шкафу. Они ту квартиру сдают, но платье там так и висит (в чехле) :))
Не удивлюсь, если девушки что там живут ее еще и меряют :)
До нее я вряд ли когда-нибудь уже похудею. Но выбросить жалко, а продавать не буду (просто лень).
Может невестки будущие захотят себе :) у меня такая, что до сих пор современная.
АнтиТроль• 31 марта 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
Фату не можна продавати.
Сукню продала. Вона років 10 лежала, потім я виставила на продаж. Купила дівчина, яка хотіла річницю свого весілля в сукні відсвяткувати.
Моя мама фату не продавала, але з батьком все одно розлучилися.
Все ж таки почуття і взаємоповага важливіші за текстильні вироби.
Бабуся Бетман• 31 марта 2024
Лежить вдома, скажу що щастя і так не має. Хоча все вдома і весіллю пів року не було як пішло все не так. Хоча жили давно.