Там все розмивчато• 31 марта 2024

роль жінки/чоловіка

Розмовляла із знайомим (іноземець) про ролі жінки та чоловіка у відносинах. Зайшла тема про фізичну роботу, на його думку жінка має робити таку роботу нарівні з її партнером. Якщо потрібно важке перенести/завантажити (наприклад, пральну машину вагою 70кг чи диван), то повинні робити це разом. Жінка також може взяти бензопилу і порізати дерева. По-перше, це вклад жінки у відносини та турбота про свого чоловіка, а по-друге, це зближує пару.

В моїй сімʼї чоловік такі проблеми вирішує (сам, допомога друзів-чоловіків чи вантажника наймає), може ще береже мою спину. На що мій товариш відповів, що спина у чоловіка та жінки однаково болить та така жінка просто не думає про свого чоловіка. Тепер задумалась...
Як до цього відноситесь ви та як у вашій сімʼї?
Чай не пью, только кофе• 31 марта 2024
Ответ дляТам все розмивчато
Зараз на мене накинуться) вагітна жінка виношує дитину 9 місяців, потім годує її вночі. Цей період часу вже не 50/50.
...я отлично себя чувствовала в беременность, ребенок на ив , так что муж вполне кормил. это же вы выбрали кормить грудью?

автор Там все розмивчато • 31 марта 2024
Ответ дляЧай не пью, только кофе
за иностранца. тем более что-то тяжелое -можно нанять., и это разовые акции. Мебель вместе собирали .
а вот женщине постоянно рутину тянуть...ну его . Мне с иностранным мужем удобнее жить.
ничего тяжелого я не поднимала .. рацио. грузчик дешевле остеопата
Наймати дорого, більшість роблять самі. На днях він перевозив стійку 100 кг, залучив маму.
Не люблю натовп• 31 марта 2024
Ответ дляТам все розмивчато
але чи роблять чоловіки 50%? Наприклад, час з дитиною чи дійсно це 50/50?
Запитайте в свого іноземця
Чай не пью, только кофе• 31 марта 2024
Ответ дляТам все розмивчато
дорого попасть к врачу и долго, грузчик в такой ситуации -дешевле
плюс сорванная спина -выключает функционал. я точно ничего тяжелого не поднмаю
Смайлик• 31 марта 2024
Ответ дляПрестидижитатор
Автор, насправді це дійсно так. Мене чоловік оберігав, все робив важке сам, не дозволяв нічого підіймати, навіть коли удвох легше, і не дуже важко, а одному ну незручно навіть.
Наразі ходити може ледве, пройде 10 хвилин і болі у спині сильні. Ні про які піднімання вантажу мова більше не йде. Бережіть свого чоловіка, бо потім піднімати будете все самі, поки сили матимете, ще і чоловіка, не дай Боже, щоб підіймати не прийшлось. Спина дуже важлива. Погоджуюсь. Жінки частіше виносливіші і здоровіші, де в чому навіть сильніші за чоловіків. На городі посадимо картоплю, я в душ і Живчик. Чоловік відходив декілька днів.
Може, просто обом не тягати важке?
Смайлик• 31 марта 2024
Ответ дляТам все розмивчато
Диван, який потрібно занести на 2 поверх, для чоловіка і жінки буде відчуватися по-різному.
Для цього можна найняти вантажників, нащо самим носити?
НЛОша• 31 марта 2024
Ответ дляЧай не пью, только кофе
а рутину кто у вас делает? уборка готовка и т д ? ведь это жрет время
Готовлю я, убираем 50/50, посуду моем оба, у кого больше свободного времени) стирка каждый сам себе) уход за животными тоже поделен, моя ответственность коты - его собаки)
Не люблю натовп• 31 марта 2024
Ответ дляТам все розмивчато
Чому не дружину
Чай не пью, только кофе• 31 марта 2024
Ответ дляСмайлик
угу.... потом починка спины обоим где-то 1000 евро плюс, грузчики 100 евро в час

Чай не пью, только кофе• 31 марта 2024
Ответ дляНЛОша
нормально
Престидижитатор• 31 марта 2024
Ответ дляСмайлик
Може, просто обом не тягати важке?
Я ж кажу, не можна тягати важке нікому в одиночку. Удвох, дивлячись яка вага. Іноді потрібно 3-4 людини, не треба робити з себе гераклів і підіймати те, що здається, не важко підняти і пересунути на метр, бо це недалеко і нічого звати на допомогу ще когось. Треба звати, робити разом. Бо як один усе робить, може запросто спину собі спаплюжити, навіть якщо не дуже важко і недалеко. А іноді притримати хоча б для зручності другий потрібен, а не все сам, все сам.
Не люблю натовп• 31 марта 2024
Ответ дляПрестидижитатор
Чому сам, чоловіки на допомогу завжди кличуть інших чоловіків щоб перенести меблі, техніку, або наймають когось
Престидижитатор• 31 марта 2024
Ответ дляНе люблю натовп
Так, це нормальний варіант. Гуртом з друзями або найняти вантажників. Вони також працюють завжди гуртом. Але у житті різні ситуації, іноді здається, що нащо кликати, тут не так вже і важко, не так вже і далеко. Роблять самі. А потім вилазять наслідки.
Ответ дляНе люблю натовп
Чому не дружину
Поки не одружений, в пошуках.
Не люблю натовп• 31 марта 2024
Ответ дляТам все розмивчато
Поки не одружений, в пошуках.
viter33• 31 марта 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Працюю у аеропорті в Німеччині. Тут жінки працюють техніками і керують буксирами, що буксують літаки від терміналів
Ну вони ж не вручну літаки тягають
Середньостатистична жінка відчутно фізично слабша за чоловіка, тому тягати їй диван - дуже дорого потім обійдеться лікування
Тому. якщо жінка - не професійний борець масою 100+ кгя, то важку фізичну роботу краще виконувати чоловіку (якщо нема медичних протипоказань)
я чоловік, якщо що.
Доль Чекомбана• 31 марта 2024
Ответ дляviter33
Ну вони ж не вручну літаки тягають
я чоловік, якщо що.
Ну, водило, яким приєднують деякі буксири до літаків, важкувате
Мандолина Бу• 31 марта 2024
Ответ дляТам все розмивчато
Ті сім´ї що я знаю, чоловіки роблять навіть більше. Від людини залежить, виховання.
Ответ дляМандолина Бу
Згодна, що залежить від людини.
Але вага в 50кг для жінки та чоловіка буде відчуватися по-різному.

Розбещена цяточка• 31 марта 2024
Ответ дляТрохи злякана
А чоловік де тоді по аналогії повинен доглядати дітей, годувати, прати, спати вкладати, гуляти, проблеми їх розрулювати, по лікарям водити, прати, готувати, прибирати.
Нормальні чоловіки це все і так роблять. Немає серед знайомих чоловіків лежанів, а в одній сім´ї навідь тато у декреті.
Жертва интернета• 31 марта 2024
Від прирости чоловіча стать сильніша фізично, і для важкої фізичної роботи чоловіки більш ’призначені’ природою.
Як і те, що жіноча стать виношу і народжуж дітей.
Жертва интернета• 31 марта 2024
Хай товариш спочатку виконає на 50%хоча б жіночі справи.
viter33• 31 марта 2024
Ответ дляТам все розмивчато
Згодна, що залежить від людини.
Якщо жінка - чемпіон з метання молота, а чоловік - 50-кілограмовий дрищ - то так, по-різному.
Чай не пью, только кофе• 31 марта 2024
Ответ дляТам все розмивчато
больне, врач просто в разы дороже
по-этому все, что может повредить здоровью-исключено