Скажений гудзик• 31 марта 2024
Lactobacilus, Gardnerella по бакпосеву урогенитального мазка, подскажите пожалуй
Проміжний стан між вагінозом і нормою, лейкоцитів 10-30, в тяжках слизу майже вкривають все поле зору.
Я правильно розумію, запалення під питанням?
Також незрозуміла картина з ш/м, чи запалення, чи дисплазія (
Лікар, у якого зараз лікуюсь, не зовсім з досвідом, підкажіть будь ласка, що робити. По кольпоскопії два лікарі кажуть дисплазія, пап-тест: запальний тип мазками. Одна з лікарів каже робити радіохвилю, але ж спочатку потрібно прибрати бактерії? Чи я щось неправильно розумію. Наскільки вірно видає гугл, ці бактерії бувають в межах норми. Що робити( радіохвилю робити далеко і страшно їхати, одна з лікарів каже зараз немає необхідності, інша каже навпаки.
Скажений гудзик
• 31 марта 2024
Ответ дляFragile_rose_24
Поміняйте краще лікаря
Улюблена порада тут((( Ви знаєте хорошого гінеколога? Тільки чесно.
Fragile_rose_24• 31 марта 2024
Ответ дляСкажений гудзик
Якщо в Києві можу порадити. Просто пишете,що лікар без досвіду. Вам призначали щось? Тержинан вагінальні таблетки мені назначали при гарднереллезі і молочниці одночасно,він лікує всяке таке
Скажений гудзик
• 31 марта 2024
Ответ дляFragile_rose_24
Порадьте у Києві, буду вдячна. Мій лікар у Києві говорить про радіохвилю( Тут, де я зараз, два лікарі кажуть, що більш показовий пап-тест ((( По бакпосіву нічого не призначали, лікарю у Києві не показувала, не знаю як відреагує що інша лікар його здала, дама з характером( Чи потрібно, незрозуміло, кількість лейкоцитів як я зрозуміла норма, але ж я не лікар, по бактеріям теж незрозуміло ( Ще й Сінево, яке може обманювати на раз((
Fragile_rose_24• 31 марта 2024
Ответ дляСкажений гудзик
Медична клініка,приватна, метро голосіївська поряд,дивіться, як вам,бо метро ж іще
Fragile_rose_24• 31 марта 2024
Ответ дляСкажений гудзик
Газій Тетяна Федорівна, Андроцентр. Не переживайте, а щодо аналізів,то діла мені більше подобається
Скажений гудзик
• 31 марта 2024
Ответ дляFragile_rose_24
Вперше чую таке прізвище, якщо чесно, хоча багато років носилась зі своїми проблемами по гінекологам Києва і шукала на форумах ( А з чим Ви звертались, як допомогла Вам? Мені Діла не те що більше подобається, я там робила постійно, у мене на Оболоні вони через дорогу. А зараз в малому місті лише Сінево, яке я не переношу (
Fragile_rose_24• 31 марта 2024
Ответ дляСкажений гудзик
Перший раз в 19 році вилікували кандидоз,зараз лікую полікістоз і інсулінорезистеність. Наче все норм. Скоро здати аналізи, і знову до лікаря. Може,раніше була в держ клініці. Я знаю, що в неї і чоловік в пологовому працює. В державних я точно лікуватись не буду, Андроцентр близько до дому. Може,запитайте ще тут норм лікаря.
Скажений гудзик
• 31 марта 2024
Ответ дляFragile_rose_24
Вона ж онлайн, мабуть, не веде консультації?
Fragile_rose_24• 31 марта 2024
Ответ дляСкажений гудзик
Не знаю мабуть ні..номер тільки її є