Свисти в легенях

Я вже тут створювала на днях тему.
Чую свист лише через слухалку в сина , візуально кашлю, соплів, важкого дихання, чи свисту коли сиджу поряд не чути зовсім. Коли через слухалку чую свист, то на його дихання це ніяк не впливає. І той свист сам проходить,без ліків.
Зазвичай він проявляється після активностей на холодному повітрі, але от в суботу була жара і він також прийшов з ним, а вчора цілий день бігав футбол і прийшов без.
Хворіє рідко, з кашлем тоже рідко. Коли я чую в слухалці свист, то кашлю нема.
Не питайте чому слухаю здорову дитину, раз мене щось дьорнуло і я почула його, педіатр сказала що якщо сам проходить тоді все ок.
Обструкції як такої з важким утрудненим диханням, свистами що чути коли сидиш біля дитини не було ніколи. Йому зараз майже 11 років.
Хоча все ж педіатр іноді виписувала пульмікорт чи беродуал , якщо ніяк не міг відкашляти. Але думаю то в педіатрів зараз часті призначення.
Пішла сьогодні до алерголога - пульмонолога на прийом. Ви тут радили спірометрію зробити, свистів не було , лікар сказала що легені супер класні, бо він дуже добре вдихає, глибоко, що там все ок на даний момент. Спірографію не робила, бо без свисту вона не інформативна.
Син спортсмен займається плаванням, 4-5 разів в тиждень. Ніколи після плавання ніякого свисту немає. Колись ходив на футбол - але я не слухала його після заняття тому не знаю як себе поводили легені тоді.
І сказала лікар що то ніби астматичний компонент , що є свист після фіз навантаження, але так як він рідко, то ніби й не астма.
Виписала сингуляр на місяць, а потім каже прийти на повторну консультацію, буде дивитись що далі.

Вчора відписалось багато людей, за це їм вдячна, але може сьогодні хтось напише щось нове з власного досвіду. Я вже й не знаю що з тим робити.
Бо якби не мала слухалки, то і не знала б про ті свисти. Задала то питання лікареві, вона сказала раз я почула , то треба починати лікування, а те що інші не мають слухалки чи не чують, то ще все одно їм колись вилізе.
І ніби була на консультації, а тепер сиджу в роздумах, пробую все скласти докупи.
Вибачте за довгий текст, допоможіть порадою.
So_so 01 апреля в 09:56
Оставить сына в покое, выбросить фонендоскоп, самой обратиться за помощью.
автор Гравіцапа 01 апреля в 09:57
Ответ дляSo_so
Оставить сына в покое, выбросить фонендоскоп, самой обратиться за помощью.
Просто боюсь що все ж станеться бронхоспазм вночі, чи щось схоже, а я то не почую, або буду десь у відрядженні. Тому й хотіла сходити до лікаря на консультацію, сходила. Тепер не знаю що робити
автор Гравіцапа 01 апреля в 10:15
Ответ дляSo_so
Оставить сына в покое, выбросить фонендоскоп, самой обратиться за помощью.
Я також думаю що то не астма, але тут мене настрашили що може бути астматичний компонент , що після фіз активностей загострюється. Я вирішила перестрахуватися і тепер я в роздумах що робити далі, бо ніби й є проблема, а ніби не мала б я слухалки, не знала б про неї. Дитині вже 11 років, я думаю якщо б була астма, то вже певно якось би проявилась, чи може я не правильно думаю. Як поступити.
So_so 01 апреля в 10:19
Ответ дляГравіцапа
Просто боюсь що все ж станеться бронхоспазм вночі, чи щось схоже, а я то не почую, або буду десь у відрядженні. Тому й хотіла сходити до лікаря на консультацію, сходила. Тепер не знаю що робити
Вам реально нужно к психотерапевту и найти, что за этим стоит. Дело не в свисте и не в астме, которой у него нет. Это Ваши какие то страхи, может чувство вины за что-то. Нужно разбираться. Потому что всё отражается на ребенке в итоге.
Трахтибидох 01 апреля в 10:23
Уявляю як ви задовбали дитину
автор Гравіцапа 01 апреля в 10:28
Ответ дляSo_so
Вам реально нужно к психотерапевту и найти, что за этим стоит. Дело не в свисте и не в астме, которой у него нет. Это Ваши какие то страхи, может чувство вины за что-то. Нужно разбираться. Потому что всё отражается на ребенке в итоге.
Але ж дитина свистить. Зрозумійте мене як маму. Я не надто тривожна, дитину не тримаю біля себе, він гуляє і має кучу друзів і все таке. Але як щось помічу що не так, то люблю піти до лікаря на консультацію, щоб розвіяв мої страхи, чи навпаки. Бо притримуюсь думки що краще вчасно щось діагностувати,ніж запустити. І постійно тут читаю, що в дітей бронхоспазм, стеноз і все таке. І коли чую той свист, то завжди насторожуюсь.
Реально боюсь що щось станеться, а мене не буде вдома . Тут різного начиталась. Не просто ж то свистить
автор Гравіцапа 01 апреля в 10:28
Ответ дляТрахтибидох
Уявляю як ви задовбали дитину
Не жаліється
So_so 01 апреля в 10:29
Ответ дляГравіцапа
Але ж дитина свистить. Зрозумійте мене як маму. Я не надто тривожна, дитину не тримаю біля себе, він гуляє і має кучу друзів і все таке. Але як щось помічу що не так, то люблю піти до лікаря на консультацію, щоб розвіяв мої страхи, чи навпаки. Бо притримуюсь думки що краще вчасно щось діагностувати,ніж запустити. І постійно тут читаю, що в дітей бронхоспазм, стеноз і все таке. І коли чую той свист, то завжди насторожуюсь.
Реально боюсь що щось станеться, а мене не буде вдома . Тут різного начиталась. Не просто ж то свистить
’Реально боюсь що щось станеться, а мене не буде вдома . Тут різного начиталась. Не просто ж то свистить’
Вот идете к психотерапевту и это говорите.
Рассказываете про фонендоскоп дома, про врачей и чего Вы боитесь.
автор Гравіцапа 01 апреля в 10:31
Ответ дляSo_so
Вам реально нужно к психотерапевту и найти, что за этим стоит. Дело не в свисте и не в астме, которой у него нет. Это Ваши какие то страхи, может чувство вины за что-то. Нужно разбираться. Потому что всё отражается на ребенке в итоге.
Тут же багато відписалось в попередній темі, що було чути свисти звернулись до лікаря і ...астма. або приходили з вулиці і дитина хрипіла чи свистіла , і лікар діагностував астму чи передастматичний стан.
Просто я чула свисти після фізичних навантажень ( в холодну пору, і в цю суботу), а зараз тепліє і він буде постійно на вулиці, от і боюсь щоб не стало гірше
So_so 01 апреля в 10:31
Ответ дляГравіцапа
Тут же багато відписалось в попередній темі, що було чути свисти звернулись до лікаря і ...астма. або приходили з вулиці і дитина хрипіла чи свистіла , і лікар діагностував астму чи передастматичний стан.
Просто я чула свисти після фізичних навантажень ( в холодну пору, і в цю суботу), а зараз тепліє і він буде постійно на вулиці, от і боюсь щоб не стало гірше
Вы не хотите слышать(
автор Гравіцапа 01 апреля в 10:33
Ответ дляSo_so
Вы не хотите слышать(
Та хочу. І щиро надіюсь що там все добре. Але ж сингуляр виписала.