01 апреля в 10:08

Чому ліцей?

Дівчата привіт! Заповнюю форму на день відкритих дверей у ліцеї і є питання в анкеті

Чому Ви обираєте саме ліцей для навчання Вашої дитини?

Як би Ви відповіли?
So_so 01 апреля в 10:08
Правду
Свята 01 апреля в 10:09
Правду
Репетиторша 01 апреля в 10:10
Зараз кожна шарага називається ліцей, тому яка різниця
Мейк-ап форева 01 апреля в 10:11
«Орієнтую дитину на успішну кар´єру»
4 2
Птица секретарь 01 апреля в 10:12
Ви ж чомусь хочете в той ліцей? Чи він по прописці?
Якщо по прописці так і пишіть.
Якщо обрали то пишіть чому обирали , рейтинг, якість навчання , додаткові заняття і тд( на мою думку, а що люди пишуть не знаю)
Диверсификация 01 апреля в 10:12
Ответ дляРепетиторша
Зараз кожна шарага називається ліцей, тому яка різниця
Не кожна.
Ліцеїв не більше 25% від загальної кількості навчальних закладів, і 10-12 класи будуть тільки в ліцеях.
Яичница с беконом 01 апреля в 10:12
Ой мне знакомая с такой гордость сообщила что у них теперь ЛИЦЕЙ!!!
Так у нас в селе тоже лицей
Мейк-ап форева 01 апреля в 10:12
Ответ дляПтица секретарь
Ви ж чомусь хочете в той ліцей? Чи він по прописці?
Якщо по прописці так і пишіть.
Якщо обрали то пишіть чому обирали , рейтинг, якість навчання , додаткові заняття і тд( на мою думку, а що люди пишуть не знаю)
За «пропискою»
За місцем реєстрації
За.
Репетиторша 01 апреля в 10:13
Ответ дляДиверсификация
Не кожна.
Ліцеїв не більше 25% від загальної кількості навчальних закладів, і 10-12 класи будуть тільки в ліцеях.
І це ніяк не впливає на якість, якщо змінили табличку) Хіба що кумам хвалитись шо ліцей😁
Сусідка знизу 01 апреля в 10:13
Автор, а у Вас, правда, никаких вариантов нет?
автор Голубка миру 01 апреля в 10:14
Ответ дляСусідка знизу
Автор, а у Вас, правда, никаких вариантов нет?
Есть целая петиция почему и в принципе считаю этот вопрос риторическим
Я не Тролль 01 апреля в 10:16
если лицей с каким-то уклоном, то пишите мол ребенок разбирается в математике (Например) и хотел бы углубить свои знания, чтобы потом поступить на математическую специальность. ну и просто напишите, что считаю, что в данном лицее дают хорошие знания
автор Голубка миру 01 апреля в 10:17
Ответ дляЯ не Тролль
если лицей с каким-то уклоном, то пишите мол ребенок разбирается в математике (Например) и хотел бы углубить свои знания, чтобы потом поступить на математическую специальность. ну и просто напишите, что считаю, что в данном лицее дают хорошие знания
Спасибо
Дуняша 01 апреля в 10:21
Іду до конкретного вчителя, якщо це в 1 клас
Завжди мало 01 апреля в 10:23
’Чула, що у вас не збираюсь на штори’
Хропочка з гривкою 01 апреля в 10:26
Подобається
Є схвальні відгуки від знайомих
Svitlo_ 01 апреля в 10:39
Ответ дляДиверсификация
Не кожна.
Ліцеїв не більше 25% від загальної кількості навчальних закладів, і 10-12 класи будуть тільки в ліцеях.
Ліцеї бувають і професійні - колишні ПТУ
З родзинкою 01 апреля в 10:55
Ответ дляЯичница с беконом
Ой мне знакомая с такой гордость сообщила что у них теперь ЛИЦЕЙ!!!
Так у нас в селе тоже лицей
З 2027 року всі школи з 10-22 класами будуть називатись ліцей. А 5-9 гімназія.
Незалежно в селі, місті
Фима Собак 29 апреля в 20:39
Була найближча школа, відправила в школу а потім вже побачила що школа -ліцей