Затримка у дочки 15 років, що може бути причиною?

2 роки все було регулярно, це перший раз затримка 8 днів.
Може треба йти до лікаря?
А я нівроку 01 апреля в 10:32
Норма до 10днів. Потім можна і до лікаря
1 15
Неваляшкина 01 апреля в 10:32
До лікаря звісно. Вона у вас дуже худенька, або навпаки, то може бути збій.
1 5
Однозначная 01 апреля в 10:32
Секс був?
5 17 15
Фоточки нема 01 апреля в 10:34
Ничего делать не нужно, кроме теста на беременность, если живет половой жизнью. Если пойдете к врачу, ни в коем случае не нужно вызывать месячные и вообще принимать любые гормоны, все равно ждите, пока сами прийдут
Куратор дебошей 01 апреля в 10:35
Є передача «Вагітна у 16», а у вас вагітна у 15 ). Вітаю вас, бабуся )
Ряженка 01 апреля в 10:36
Беременность, гормональный сбой
автор Дуняша 01 апреля в 10:36
Вагітність виключена
5 10 17
Коленная ложечка 01 апреля в 10:37
Ответ дляДуняша
Вагітність виключена
зараз вам напишуть, що ви не все знаєте про свою дочку
1 4 28
автор Дуняша 01 апреля в 10:37
Ответ дляКуратор дебошей
Є передача «Вагітна у 16», а у вас вагітна у 15 ). Вітаю вас, бабуся )
Удалено администрацией...
Пластилин_Колец 01 апреля в 10:37
Разова затримка до 7ми днів вважається нормою.
Якщо при цьому об´єм виділень і загальний стан нормальный, то все ок.

Якщо затримка затягнеться, то звісно до лікаря краще піти.
Якщо живе статевим життям, то виключити вагітність
автор Дуняша 01 апреля в 10:38
Ответ дляКоленная ложечка
зараз вам напишуть, що ви не все знаєте про свою дочку
Та я розумію. Ну може хтось адекватно щось напише
дякую аж підскакую 01 апреля в 10:38
А есть ли у нее болевой синдром?
Незнакомлюся 01 апреля в 10:38
Ну що ви всі одразу вагітність приписуєтете))) Може бути затримка і на фоні стресу або якщо сидить на дієті, готується до літа як багато молоденьких дівчат, або якщо спортом займається, то теж може вплинути:)
автор Дуняша 01 апреля в 10:39
Ответ дляНезнакомлюся
Ну що ви всі одразу вагітність приписуєтете))) Може бути затримка і на фоні стресу або якщо сидить на дієті, готується до літа як багато молоденьких дівчат, або якщо спортом займається, то теж може вплинути:)
Стрес був 2 тижні тому
Пластилин_Колец 01 апреля в 10:39
Ответ дляНезнакомлюся
Ну що ви всі одразу вагітність приписуєтете))) Може бути затримка і на фоні стресу або якщо сидить на дієті, готується до літа як багато молоденьких дівчат, або якщо спортом займається, то теж може вплинути:)
Звісно.
Там 100+ причин.
Тому якщо це разово і КД прийдуть ось-ось, то причин переживати немає.
Але якщо затримка затягнеться чи повториться наступного цикла, то краще відвідати лікаря
Незнакомлюся 01 апреля в 10:41
Ответ дляДуняша
Стрес був 2 тижні тому
Вона зараз вже в спокійному стані? може магній В6 +С поприймати тижня 2-3?. Пройде стрес, все налагодиться. Болю нема?.
Неваляшкина 01 апреля в 10:41
Ответ дляКоленная ложечка
зараз вам напишуть, що ви не все знаєте про свою дочку
Тільки ви і написали.
Штора с кисточкой 01 апреля в 10:41
У меня в 15 лет не было месячных ровно месяц.Потом пошли на следующий месяц.Что это было,неизвестно.Половой жизнью тогда не жила.
Туся муся 01 апреля в 10:43
Ответ дляДуняша
Вагітність виключена
Знаю я одну такую маму, для которой роды дочери стали сюрпризом
Пополняю_Карму 01 апреля в 10:44
Думаю, що це банальний збій і це ще норма в цьому віці. Але до лікаря сходіть
автор Дуняша 01 апреля в 10:44
Ответ дляНезнакомлюся
Вона зараз вже в спокійному стані? може магній В6 +С поприймати тижня 2-3?. Пройде стрес, все налагодиться. Болю нема?.
Болю немає, стрес пройшов.
Зараз стресує через затримку дуже
Повітруля 01 апреля в 10:44
Вибачте , дитина не займана? Якщо ні то купіть тест..у моєї знайомої у подруги однокласниця так завагітніла..можете гормональний сбій,. але почекайте до 14 днів..в мене взагалі до родів завжди норма було до 10 днів затримка іноді були ..а після родів як годинник..і в лікаря була все ідеально .. зараз як годинник . Навіть цикл змінився на 28 днів з віком. Рано йти ще до лікаря почекайте до 14 днів. І він вам те саме скаже.
Відповів всім 01 апреля в 10:45
Ответ дляДуняша
Та я розумію. Ну може хтось адекватно щось напише
тест -адекватно почати
2 7
Повітруля 01 апреля в 10:46
Ответ дляДуняша
Болю немає, стрес пройшов.
Зараз стресує через затримку дуже
Чому ? Може завагітніла ? Купіть тест. Поговорить спокійно з дитиною..чому хвилюватися часто бувають затримки
1 13
осень харашо 01 апреля в 10:46
Ответ дляДуняша
Стрес був 2 тижні тому
от стресса запросто
Відповів всім 01 апреля в 10:46
Ответ дляДуняша
Болю немає, стрес пройшов.
Зараз стресує через затримку дуже
я тоже стресувала в 16, в 38-бабуся
1 4 9
Ряженка 01 апреля в 10:46
Ответ дляТуся муся
Знаю я одну такую маму, для которой роды дочери стали сюрпризом
О, у нас так у девочки воды на уроке отошли, а никто не был в курсе, что она беременна. Вот это сюрприз для всех был, не только для родителей. Просто располнела слегка, одежда широкая, никто не думал о таком.
4 7 4
Незнакомлюся 01 апреля в 10:47
Ответ дляШтора с кисточкой
У меня в 15 лет не было месячных ровно месяц.Потом пошли на следующий месяц.Что это было,неизвестно.Половой жизнью тогда не жила.
Перші 5 р вважають ’установочными’ і цикл може гуляти, і раз може бути більше виділеть, інший -меньше і по к-ті днів так само. Головне, щоб не було болю і патологій
Кіна не буде 01 апреля в 10:47
Ответ дляДуняша
Удалено администрацией...
Саме така ця тема. Доросла жінка не знає, від чого затримка?
Кіна не буде 01 апреля в 10:48
Ответ дляДуняша
Та я розумію. Ну може хтось адекватно щось напише
Сама нє? До лікаря розумна мисля в такі голови як ваша, не заскакувала?