Меня не звали• 18 мая 2024

Батько 3 і більше людей - сама абсурдна категорія для броні!

Я під анонімом, я не троль. Я не хочу просто відкриватися!
Але батько трьох дітей - недоторканий король. І не має значення виховує він їх чи ні, тілько аліменти плоте. Від однієї жінки ції діти чині.
- І взагалі чого хлопець молодий не одружений має піти вмерти за того хто встиг трьох зробити..
- чого жінка і чоловік які одну чи дві дитини мають і більше можуть завагітніти гірше за того батька трьох …
- чого той хто спеціально зробили третього заради відстрочки тепер навіть в тилу не будуть служити
- чого одна чи дві дитини не заслуговують на батька
- чого саме їм така привілегії?
На питання їх тяжко утримувати, то скажу що їх не заставляли стільки народжувати. Це вибір був! А не обовʼязок ! А ті хто кажуть родіть собі то взагалі треш!
Кидайтеся, плюйте! Але такої категорії вдалі не повинно бути ! Бо це принижує всіх інших дітей!
Кондуктор трамвая• 18 мая 2024
Ідіть лісом тролі

КохайтесьЧорнобровi• 18 мая 2024
По тому же принципу,чего многодетных всяких государство должно тянуть.смотрю на соседку,куча грязных,неухоженных детей,она бухарька,но опять с пузом
Жинси на дитину• 18 мая 2024
Потому что женщине самой намного проще поставить будет на ноги одного ребенка, чем трёх.
Пацаааааааан• 18 мая 2024
А тут ще про негативне ставлення до меншин писали :))))
Та_шо_ж_таке• 18 мая 2024
Да прибудет субботний срач!
Стервочка• 18 мая 2024
А бронь для депутатов и всех при кормушке, вас не напрягает?
Кинг-Конгша• 18 мая 2024
Ответ дляПацаааааааан
Удалено администрацией...

все по ГОСТу!• 18 мая 2024
Ви мислите від себе, тоді як треба думати з точки зору держави і законодавця - її економіки, перспектив і виживання.
Державі геть не вигідно піднімати трьох його дітей і платити їм пенсію по втраті годувальника. Ось і все пояснення. А розбиратися хто там як живе і допомагає неможливо і недоцільно.
Жинси на дитину• 18 мая 2024
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
А у нас благополучная семья в доме, 8 детей и как на подбор - высокие, стройные, красивые, спортивные , волосы светлые и густющие.
Мама шутит, что просто дети хорошие получались, не могла остановиться.
РокерША• 18 мая 2024
Меня больше депутати и по 2 помощника в брони смущает и актеры, циркачи! Какая то особая каста и надо их защищать обычным водителям, електрикам и менеджерам?
КохайтесьЧорнобровi• 18 мая 2024
Ответ дляЖинси на дитину
Оно то классно,но,то ваши дети,чего с чужих налогов они питаться должны
Кинг-Конгша• 18 мая 2024
Ответ дляСтервочка
Это ее не смущает

Ей главное всех отправить на смерть - вот тогда она будет довольна
Жинси на дитину• 18 мая 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
Дело не только в деньгах.
А воспитания, внимания, времени, заботы и т.д. одному и трем одинаково нужно?
В общем, у меня один, но я понимаю, почему у многодетных льготы и бронь.
Путающаяся• 18 мая 2024
Ответ дляЖинси на дитину
Держава їх підтримає.
АБВГДэшница• 18 мая 2024
Ну и толку переливать из пустого в порожнее. Закон есть да и все. Да, не справедливо для всех остальных ( у меня 2 если что), но никто не хочет умирать.
И вы так зло пишите только потому что ваш муж или сын не попал ни под одну из категорий освобождения от службы. Попал бы, счастливая сидели где-то в Германии и даже не анализировали бы.
Жинси на дитину• 18 мая 2024
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Чем читаем?
Какие мои?
У меня один.
Там отец работает с утра до вечера, встречаю его в 21.00, с работы идёт, когда я с собакой гуляю.
Но да, нормально оказывать помощь таким образцовым семьям.
Снежнакомка• 18 мая 2024
Удалено администрацией...
КохайтесьЧорнобровi• 18 мая 2024
Ответ дляЖинси на дитину
Чем читаем?
Какие мои?
У меня один.
С каких фигов?родили,пусть тянут
Укр_жіночка• 18 мая 2024
Ответ дляЖинси на дитину
А на сколько проще будет поставить двоих?
И чем будет тяжелее женщинам, у которых один ребёнок а ещё два от мужа в других семьях?

Khmelnichanka• 18 мая 2024
Ответ дляПутающаяся
Держава їх підтримає.
Так в тому-то і справа, що держава думає про себе, а не про дітей. Саме державі легше буде підтримати родину з однією дитиною, ніж родину з трьома, якщо батько не повернеться з війни. Тут не про справедливість і не про турботу про дітей,тут цинічний розрахунок.
КохайтесьЧорнобровi• 18 мая 2024
Ответ дляСнежнакомка
Удалено администрацией...
Мамаш на работу ,папаши посбегали зачастую
Укр_жіночка• 18 мая 2024
Ответ дляЖинси на дитину
Такое тоже бывает, но редко)
Апрель Ивановна• 18 мая 2024
В мене враження що ця тема і подібні соц опитування. Дивляться чи сусільство готове для зняття броні з багатодітних.
Жинси на дитину• 18 мая 2024
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
С каких фигов?родили,пусть тянут
С таких же, что везде платят помощь на детей, в Германии киндергельд 250 евро.
Чтобы стимулировать деторождение.
Наверное, ни одна нация не хочет выродиться.
Сокодавка ще та• 18 мая 2024
Выше уже есть тема. Вам мало?
КохайтесьЧорнобровi• 18 мая 2024
Ответ дляЖинси на дитину
Чтобы стимулировать деторождение.
Китай наоборот,еще за ребенка платят,и не выродились
Kidstaff Bot• 18 мая 2024
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Семицветка• 18 мая 2024
Ответ дляСнежнакомка
Удалено администрацией...
Фуууу
Pink Swan• 18 мая 2024
Ответ дляЖинси на дитину
Двух детей одинокой маме в жизни не поставить на ноги. Так почему многодетность не от двух детей начинается?
E-ducate• 18 мая 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
А двох? Їх і жінка на легко сама виростить, і держава на ноги поставить

+100 до думки автора
Я би ще могла зрозуміти батько 5 чи 10.
А де 2 там і 3, а, отже, це класичний приклад дискримінації