Ваша прЭлесть• 01 апреля 2024

Як ставитесь до українських брендів, виготовлених в Китаї?

Замовила пляшку, підкупили гасла на сайті про український бренд. Ну добре, бренд український, але ж вироблено в Китаї. Я не знаю юридичних тонкощів в цій справі, але як споживач, який хотів купити саме український товар, я розчарована. А ваші думки які з цього приводу?
автор Ваша прЭлесть • 01 апреля 2024
Ответ дляTivoli
Посмотрела сайт, они пишут, что сертификация в Украине, дизайн их.
Вообще не знаю, как по качеству. Но если качественные, то цена оооочень умеренная.
По сравнению с теми же stanley
Ну значить інші бренди також придумали такі самі пляшки незалежно від українського бренду пляшок Harmony) або здерли, атата амазон ))

ЛюбимаЯНЬ• 01 апреля 2024
Ответ дляЯсноВидящая
Дитина тільки надає право на використання своєї торгової марки, звісно,поки неповнолітня,через батьків. А батьки займаються виробництвом та імпортом побутової хімії вже багато років. І сертифікати відповідності,і ринок збуту давно налагоджені.
Ааа, поняла) Было бы интересно посмотреть дизайн, но это вряд ли разрешено правилами, сочтут за рекламу)
Tivoli• 01 апреля 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
Так все на одном заводе выпускается. В Украине просто нет таких производств, это нерентабельно
ЯсноВидящая• 01 апреля 2024
Ответ дляХитрый Лис
Сейчас очень модно иметь ’украинский бренд’ и делать наценку в 100500%
Не понимаю этого
Бо купити обладнання, найняти майстрів,заплатити комунальні- це дуже дорого, дешевше замовити у Китаї по своїх лекалах. Але ж потрібна велика партія, а це не завжди вигідно і не завжди вкладається у концепцію бренду
автор Ваша прЭлесть • 01 апреля 2024
Ответ дляTivoli
І де ж тоді їх дизайн?
ЯсноВидящая• 01 апреля 2024
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Це досить впізнана тм із совою,більше нічого не скажу)
Tivoli• 01 апреля 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
І де ж тоді їх дизайн?
цвет и надпись)
я серьезно

Стигла полуниця• 01 апреля 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
Очевидно ж, що простіше та дешевше. Але навіщо транслювати, що це український бренд?
НМ теж якийсь там бред, а відшивають то Бангладеш то ще десь.
Знаю укр бренд одягу, замовляли в Китаї пошив.
автор Ваша прЭлесть • 01 апреля 2024
Ответ дляOrganic
Я покупаю товар, соответствующий нужным мне требованиям. И made in Ukraine для меня не на первом месте и не главное.
Ще можуть ввести в оману в іншому аспекті, наприклад склад тканини. Та що завгодно, достатньо подивитися в інтернеті фото очікування/реальність. Знайома на Аліекспрес замовила пеньюар для перукаря, їй прийшла наклейка від пеньюара 😂 Я колись купила піжаму 100 відсотків шовк, причому запитала чи це дійсно натуральний шовк. Мені сказали так. Прийшов поліестер. Виявилося, це назва тканини така. Доречі також український виробник бляха муха. Повернула
Tivoli• 01 апреля 2024
Смотрите, я и в Украине могу создать свою марку и под ней назаказывать разных вещей у разных производителей.
Дизайнеры многие так делают (даже те, кто рассказывает, что якобы сами производят)
И все равно считается, что это ваш бренд
Бубль Гум)• 01 апреля 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
Потому что продают вам в Украине,заплатят минимальный налог здесь,а за заработанное купят европейские машину и жилье))
автор Ваша прЭлесть • 01 апреля 2024
Ответ дляTivoli
Так, я українка, якщо я зареєструвала бренд в Україні, то це буде український бренд. Але продукцію вироблено в Китаї 🫠 Отже гіпотетично я можу транслювати, що ми є український бренд, але не можемо сказати, що товар вироблено в Україні. Гра слів, знаємо з якою метою. Розраховано, на таких як я Але особисто я б точно не розробляла бренд, розрахований на покупців, яких ввели в оману. Так собі стратегія бренду.
автор Ваша прЭлесть • 01 апреля 2024
Ответ дляTivoli
цвет и надпись)
я серьезно
Тьфу
автор Ваша прЭлесть • 01 апреля 2024
Ответ дляБубль Гум)
Та я якби чужі гроші не рахую. Це не моє. Але не люблю, коли вводять в оману. А могла б отримати задоволення від покупки.