Дві дорослі кішки в квартирі

Сестра їде на декілька місяців закордон залишає мені свою кішку. Доросла, 3 роки.
Але проблема в тому, що маю свою кицю, 6 років. Обидві стерилізовані, але дами з характером. Інших тварин не переносить ні одна, ні друга. Одразу бійки/шипіння. Але зараз ситуація така що або до мене, або на вулицю. На вулицю, звісно, ніхто не випустить, але можливо в когось є досвід як мінімізувати стрес в обох тварин на одній території і навіть якщо не подружити, привести їх хоча б до нейтрального відношення одна до одної. Перший час нова буде закрита в окремій кімнаті, повністю все окремо, лотки, миски, іграшки. Можливо ще є якісь поради?
Кубик Рубика 02 апреля в 13:28
Все правильно, все отдельно. Потом можно лежанки с запахом кошек поменять местами, пусть привыкают к запаху
Гола з конопель 02 апреля в 13:29
Гола з конопель 02 апреля в 13:30
Ирина Веселуха 02 апреля в 13:30
Перший тиждень хазяйка шипіла, потім почалися облизування.
Гола з конопель 02 апреля в 13:34
Мне в свое время помогли эти статьи. Со мной поделились. Делюсь с вами.)
Только нюанс. Свою кошку оставьте в комнате, где и были ее лоток и миски по возможности. А то она будет рваться на свое старое место.
Тільки не про гроші 02 апреля в 13:35
Прививки кожній киці
автор Цвірінь 02 апреля в 13:36
Ответ дляГола з конопель
Мне в свое время помогли эти статьи. Со мной поделились. Делюсь с вами.)
Только нюанс. Свою кошку оставьте в комнате, где и были ее лоток и миски по возможности. А то она будет рваться на свое старое место.
Перечитала. Багато корисної інформації, дякую. Так і планую, нова буде в кімнаті, де моя не їсть/не ходить на лоток.
автор Цвірінь 02 апреля в 13:37
Ответ дляТільки не про гроші
Прививки кожній киці
Обидві привиті і з обробками від бліх/глистів
Тільки не про гроші 02 апреля в 13:37
Ответ дляЦвірінь
Обидві привиті і з обробками від бліх/глистів
Тоді як вище радять, потихеньку звикнуть! Дві хазяйки в хаті😁
автор Цвірінь 02 апреля в 13:38
Ответ дляИрина Веселуха
Перший тиждень хазяйка шипіла, потім почалися облизування.
Ох, сподіваюсь що в мене просто шипіння припиняться, бо там такі характери, що мені страшно їх навіть закритих самих залишати.
західний_діалект 02 апреля в 13:40
Ми були ВПО разом з свої котом, спочатку місяць у родичів в селі, потім у мами в квартирі, однокімнатній. Нам пощастило, що мамин кіт добряк і тихий-мирний, наш вів себе як лідер на чужій території, трохи бігали, боролися, гралися, але в основному жили окремо, один в кімнаті, другий на балконі, рідко коли на кухні разом лежали, хоч миски поруч стояли і горшки теж. Іноді ми їх закривали окремо, коли вони ганяли в годин 5 ранку один за одним.
5 1
На_оба_рот 02 апреля в 13:41
Ответ дляТільки не про гроші
Тоді як вище радять, потихеньку звикнуть! Дві хазяйки в хаті😁
Хозяйка там одна. Кошка сестры на чужой территории, поэтому будет чувствовать себя в опасности
Кондуктор троллейбуса 02 апреля в 13:41
Ответ дляЦвірінь
Ох, сподіваюсь що в мене просто шипіння припиняться, бо там такі характери, що мені страшно їх навіть закритих самих залишати.
Могут и не сойтись, факт. А могут со временем,, принять,, друг дружку, мир и любофф, а могут типа сойтись, но просто игнорить и сосуществовать рядом, без всяких нежностей и спанья вместе. Всякое бывает. Главное, что у вас отдельные аппартаменты для гостьи.
Тільки не про гроші 02 апреля в 13:42
Ответ дляНа_оба_рот
Хозяйка там одна. Кошка сестры на чужой территории, поэтому будет чувствовать себя в опасности
Да, стрес для киці, але з часом звикне…
Свій варік 02 апреля в 13:53
Нам оставляли на три месяца кошку, а наша злая, чужих не любит, так в итоге гостья почти весь период в шкафу просидела, боялась вылезать.
Я тут Живу 02 апреля в 14:14
По-разному бывает. Моя характерная, уже в возрасте, сколько других котов и котят за её век появлялось в доме и дворе, никого не приняла (два дома в одном дворе). А подруге оставили кошку очень характерную и её молодая тоже ’не подарок’,, так через пару недель сошлись и практически подружились, на удивление.
автор Цвірінь 02 апреля в 14:25
Ответ дляСвій варік
Нам оставляли на три месяца кошку, а наша злая, чужих не любит, так в итоге гостья почти весь период в шкафу просидела, боялась вылезать.
В мене трохи легша ситуація, якщо геть не притруться так і будуть жити по різних кімнатах. Не дуже зручно, але іншого виходу не буде
Впораюсь зі всим 02 апреля в 14:48
Ответ длязахідний_діалект
Ми були ВПО разом з свої котом, спочатку місяць у родичів в селі, потім у мами в квартирі, однокімнатній. Нам пощастило, що мамин кіт добряк і тихий-мирний, наш вів себе як лідер на чужій території, трохи бігали, боролися, гралися, але в основному жили окремо, один в кімнаті, другий на балконі, рідко коли на кухні разом лежали, хоч миски поруч стояли і горшки теж. Іноді ми їх закривали окремо, коли вони ганяли в годин 5 ранку один за одним.
Які гарнюнчики!)))
Творю чудеса 02 апреля в 15:55
Ответ дляНа_оба_рот
Хозяйка там одна. Кошка сестры на чужой территории, поэтому будет чувствовать себя в опасности
Ой не факт
Я 4 місяці назад взяла кішку дорослу, маючи вже дорослого кота
Так кішка кота ганяє що капець
Хоча спочатку кіт на неї шипів, але тільки шипів
А ця мадама відразу битися лізе
І тепер кіт її боїться
Але я присікаю будь яку агресію в сторону кота, не дозволяю його ображати
Але час від часу все одно бʼються
Докладальниця 02 апреля в 16:47
Звикнуть Ваші киці, знаю,що кажу, в мене вже багаторічний досвід. Спочатку будуть шипіти , але з часом або стануть найкращими подружками,або будуть ігнорувати існування одна одної. Головне на початку розвести по кімнатам ,а потім потроху знайомити.
к.Буланова 02 апреля в 16:59
Почитайте статью, там о том, как познакомить кошек, чтоб они потом мирно жили. Открывается с впн.
https://sestratk.livejournal.com/20965.html