Головна біль в лівій стороні голови і біль в зубах і пульсація в вусі

Що може бути? Записалася на завтра до лору.
Біль вже 4 день але періодично.
І ніс закладений саме з лівої сторони
Яжемать Мне можно 02 апреля в 18:04
Інфаркт
ТаПрямТам 02 апреля в 18:05
Не болели до этого? Может гайморит, если нос заложен. Как вариант зуб мудрости.
Тепличная 02 апреля в 18:05
До лора підіть, бо всеодно направлять.
Але це суглоб :(
Аноним ФЕЯ 02 апреля в 18:05
У меня вчера было похожее.Переболела вирусом и после йоги минут 15 на следующий день болит голова и надо закидаться ибупрофеном.В моём случае организм ослаб после 2 вирусов и не могу заниматься спортом,только ходить.
Горлаю зрання 02 апреля в 18:08
Якщо в голові ніби свердло працює, о може бути мігрень, або порушення венозного відтоку. У мене зуби і щелепа болить після того, як якийсь час так голова болить.
автор Распутница 02 апреля в 18:10
Ответ дляТаПрямТам
Не болели до этого? Может гайморит, если нос заложен. Как вариант зуб мудрости.
Починається саме з головного болю, тому не думаю що зуб мудрості. І перший день не боліли зуби. Але головний біль нестерпний.
Був насморк легкий нещодавно.
автор Распутница 02 апреля в 18:13
Ответ дляГорлаю зрання
Якщо в голові ніби свердло працює, о може бути мігрень, або порушення венозного відтоку. У мене зуби і щелепа болить після того, як якийсь час так голова болить.
Пульсуючий біль. Щока навіть пульсує і німіє від болю і вухо пульсує
Сама вумна тутички 02 апреля в 18:16
Ответ дляРаспутница
Починається саме з головного болю, тому не думаю що зуб мудрості. І перший день не боліли зуби. Але головний біль нестерпний.
Був насморк легкий нещодавно.
Один в один та ж сама проблема.симптоми такі , що ніхто з лікарів возитися не захотів.пила щоденно ібупрофен,щоб хоча б заснути. В результаті допоміг масаж голови і шиї.і пила антибіотик, бо в носі, перенісся і лобна частина реально відчувала тиск зсередини ( гаймориту і синуситу при цьому не було)
Я грішу на якийсь вірус,що дав таке ускладнення, бо так мене скрутило після переповненого автобусу, три години їхала з купою людей і в холоді.
Сама вумна тутички 02 апреля в 18:18
Ответ дляРаспутница
Пульсуючий біль. Щока навіть пульсує і німіє від болю і вухо пульсує
Точно! Я забула, сказати - вухо буквально заливала тобрадексом. А на ніч масаж по точках шиї і лопатки, закутала шию хусткою теплою і так ставало легше.
ТаПрямТам 02 апреля в 18:19
Ответ дляРаспутница
Починається саме з головного болю, тому не думаю що зуб мудрості. І перший день не боліли зуби. Але головний біль нестерпний.
Був насморк легкий нещодавно.
Ну скорей всего вам к лору и надо. У моего мужа даже без насморка гайморит бывает
Горлаю зрання 02 апреля в 18:26
Ответ дляРаспутница
Починається саме з головного болю, тому не думаю що зуб мудрості. І перший день не боліли зуби. Але головний біль нестерпний.
Був насморк легкий нещодавно.
Думаю, вам треба до невролога. Колись мала сильні головні болі, таке відчуття було, що ніби кровʼю око заливає. Перед місячними особливо посилювався біль. Мучилася по кілька днів. Потім попускало. Ніякі ліки не допомагали. Особливо боліло, коли загострювався остеохондроз. Певний час робила масажі, було значно легше. З початку війни перестала робити, біль повернувся. І ось два тижні тому звернулася до невролога, зробила УЗІ судин голови і виявилося, що в потиличній частині маю від природи дуже вузькі судини. Через це порушений венозний відтік. Поки була молода, то не було таких болей. З віком зʼявилися протрузії, остеохондроз , які провокують болі, ще більше порушуючи венозний відтік. Пʼю зараз ліки, почуваюся значно краще, хочу взяти відпустку і знову походити на нормальний масаж.
Горлаю зрання 02 апреля в 18:27
Ответ дляРаспутница
Пульсуючий біль. Щока навіть пульсує і німіє від болю і вухо пульсує
В мене майже так
175см55кг19лет (она) 02 апреля в 18:27
Ответ дляРаспутница
Починається саме з головного болю, тому не думаю що зуб мудрості. І перший день не боліли зуби. Але головний біль нестерпний.
Був насморк легкий нещодавно.
У похожие симптомы при невралгии тройничного нерва.
Киста зуба мудрости в гайморовой пазухе , вообще в пазухе не должно быть корней ,боли очень сильные Киста 8 ки слева верхней
Сам зуб ,с которого киста,ни разу в жизни не болел .
Болят другие ,сверху слева 6,5,4,3 бывает и передние
Тоже в основном голова ,начинается с головы ,потом зубы если вовремя не выпить таблетку ,может ещё левый глаз ,нос слева ныть
Якось так і живу 01 мая в 19:10
Ответ дляРаспутница
Починається саме з головного болю, тому не думаю що зуб мудрості. І перший день не боліли зуби. Але головний біль нестерпний.
Був насморк легкий нещодавно.
Дарма не думаєте. Запросто може давати подразнення однієї з гілок трійчастого нерва. Ідіть до невролога
Якось так і живу 01 мая в 19:12
Ответ дляРаспутница
Пульсуючий біль. Щока навіть пульсує і німіє від болю і вухо пульсує
Змахує на невралгію трійчастого нерва, в мене подібне саме при цій заразі було( і насморк, до речі, теж