Слава Українi• 02 апреля 2024

Батьки вступників. Яку суму $ ви вважаєте за потрібне відкласти

На майбутнє 5річне навчання? Добре,якщо поступить на бюджет. А як ні? 5т.буде достатньо, якщо середньорічна оплата за навчання зараз 20-40 т.грн. тобто 5 т.$ це точно має бути?
Розумію що питання як дурне, але трохи хочу почути думки батьків абітурієнтів
Вся така шо куди там• 02 апреля 2024
Ніяку, навчання безкоштовне

Жинси на дитину• 02 апреля 2024
У кожного свої фінансові можливості, від цього і відштовхуватися.
Мона Лиза• 02 апреля 2024
А в якій країні планується навчання дитини?
Ищу-брожу• 02 апреля 2024
40 т це вже 1т дол.
А ще проживання, якщо не рідному місті
So_so• 02 апреля 2024
Посмотрите сколько стоит контракт в интересные ребенку специальность/вуз и соотнесите со своими возможностями.
Марфа Українівна• 02 апреля 2024
На бакалавриат хватит, если ребенок сам будет писать контрольные. На магистратуру придется еще зарабатывать.
курасаны• 02 апреля 2024
Лежить 8 тис. Доларів як НЗ на навчання за кордоном, думаю назбирати 15. Донці поки 8.
автор Слава Українi • 02 апреля 2024
Ответ дляМона Лиза
Та Україна ненька звісно ж)
автор Слава Українi • 02 апреля 2024
Ответ дляМарфа Українівна
Ой, хоч би 4курси провчилась, далі хай вже сама пробує . В принципі маю допомогти, але ж діти з 4 курсу вже на підробки ходять

Мона Лиза• 02 апреля 2024
Ответ дляСлава Українi
Та Україна ненька звісно ж)
Тоді безкоштовне навчання. Багато бюджетних місць, вступити реально і не платити на протязі навчання.
КапитанльнаЯ• 02 апреля 2024
эх, было время... наши родители не собирали деньги на наше обучение...
Оновлена версія• 02 апреля 2024
В мене син. Не маю жодного бажання фінансово вкладатися в вищу освіту в Україні.
Марфа Українівна• 02 апреля 2024
Ответ дляМона Лиза
На строителей?.)))
66сезон666серия• 02 апреля 2024
будем в колледж поступать, за всю учёбу это 3,5 года около 100 тыс грн. думаю можно потянуть.
автор Слава Українi • 02 апреля 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
Да як вам казати. В мене інша історія за гроші -київський харчовик був ладен на все. Навіть спецом мені один бал знизили, щоб на бюджет не пройшла. Ненавиджу цей інститут і досі
Мона Лиза• 02 апреля 2024
Ответ дляМарфа Українівна
На строителей?.)))
Моя дитина закінчила Могилянку, ми не сплатили жодної гривні нікому за всі роки навчання, але кожного місяця була стипендія. Але на будівельників там не навчають, це інший потрібно дивитися вуз.
Марфа Українівна• 02 апреля 2024
Ответ дляМона Лиза
Какой % бюджетных мест в Могилянке?
Мона Лиза• 02 апреля 2024
Ответ дляМарфа Українівна
Какой % бюджетных мест в Могилянке?
На якому факультеті? На нашому було 55 бюджета з 60. Тобто в групі з 60 дітей було 5 контрактників, але вони також йшли з високими балами за конкурсом.
Марфа Українівна• 02 апреля 2024
Ответ дляМона Лиза
Какой год поступления и факультет?

Я пані прохана...• 02 апреля 2024
Ответ дляМона Лиза
Ви, мабуть, трохи не в курсі останніх змін з грантами на навчання. Так, бюджетні місця будуть, але перелік може не включати ту спеціальність, на яку людина хоче вступити. Або балів буде дос татньо тільки на частково компенсуючий навчання грант.
Miss Lisi4ka• 02 апреля 2024
Ответ дляМона Лиза
Тут такое не любят и не верят) Я тоже училась на бюджете в Шевченко и повышенную стипендию за сложную специальность все годы учебы получала. Ещё и ВУЗами перебирала, так как поступила на бюджет везде, куда подавалась.
Мона Лиза• 02 апреля 2024
Ответ дляМарфа Українівна
Какой год поступления и факультет?
Домашню адресу та прізвище теж писати?
Isa Dora• 02 апреля 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
Когда такие времена были?
Марфа Українівна• 02 апреля 2024
Ответ дляМона Лиза
Домашню адресу та прізвище теж писати?
Ясно. Треп. Ибо вашу инфу легко можно было бы проверить.
Мона Лиза• 02 апреля 2024
Ответ дляMiss Lisi4ka
Ну ми також проходили всюди, в наш рік вступу в Шеві був нижчий прохідний бал, і були контрактники з низьким балами.
Мона Лиза• 02 апреля 2024
Ответ дляМарфа Українівна
Кумедна ви. Зайдіть на сайт Могилянки, там є вся інфа. А бєкати на себе можете.
Марфа Українівна• 02 апреля 2024
Ответ дляМона Лиза
КапитанльнаЯ• 02 апреля 2024
Ответ дляIsa Dora
Когда такие времена были?
Я в 1977 году школу закончила, и сразу в институт
Пописанная парта• 02 апреля 2024
Різні діти, різні амбіції, різна мотивація...Моя старша донька свого часу вступила на бюджет ІМВ і провчилася чотири роки зі стипендією, періодично підвищеною, зараз магістратура бюджет. Ніколи нікому не платила ні копійки ніде, але пахала над тим навчанням як поні + працювала, ночей не досипала, старалася, як десь занижали бал - добивалася свого, цілеспрямована і амбітна. А молодша вчиться на відвали, нічого не цікаво і нічого не хоче, а якщо щось хоче - то нічого не хоче для цього робити. Стільки можливостей, грантів, обмінів, менторських програм - все лінь. І про бюджет і так вже мови нема через останні нововведення, а з таким ставленням до навчання і про гранти можна не мріяти, мені це більше треба ніж їй. Тому так, буде контракт, дитина розумна і здібна, ще й здоров´я слабке. Готова оплатити їй і Шевченка, і УКУ, аби тільки вчилася. Є ще рік щоб взялася за розум.
Морковна• 02 апреля 2024
Нет больше бюджета. Есть гранты от 10 жо 25 тыс грн в зависимости от среднего балла нмт