Даєте дітям ліки від глистів без здачі аналізів?

Є твердження, що глисти важко виявити, що треба давати профілактично. В дітей контакт з собакою, котами. Давати? Хто підкаже схему?
ИграйМойГормон 02 апреля в 22:12
Профилактически дать ребенку яда, ну а чо?
7 1
Мульйонерша 02 апреля в 22:12
Ні, і нема такого твердження , якщо глисти ж, то виявити їх не важко
Море_море_я_скучаю 02 апреля в 22:12
Ні, нащо дитину травити токсичними препаратами без показів і аналізів?
Чумачечая Весна 02 апреля в 22:12
Даю детям и сами с мужем тоже пьем. Ну и коту естественно. Раз в 6 месяцев профилактика.
очки_ннадо 02 апреля в 22:14
Даю тілтки такі ліки 2-3 рази на рік. Більш ніяких , зовсім.
Дівчина заглядєніє 02 апреля в 22:14
Ні, звісно. Це взагалі-то отрута, антигельмінтні препарати токсичні. Вважаю нерозумним пити їх без потреби і призначень, бо щось здалося чи вигадали профілактику того, чого нема.
Ушла и Пришла 02 апреля в 22:15
Ні, навіщо?
автор Невловимий Джо 02 апреля в 22:16
Ответ дляУшла и Пришла
Ні, навіщо?
Кашель невідомого походження. Тісний контакт з собакою і двома котами.
АгатаХристя 02 апреля в 22:16
Схему для чого? схеми для різних паразитів - різні. Аскариди від котів-собак не підцепиш. Токсокароз і лямбліоз лікується різними препаратами.
Кашпо 02 апреля в 22:17
Такие рекомендации оправданы для некоторых категорий населения ( ветеринары и тп). Остальным в пределах нашего климата не показана плановая дегельминтизация
Дівчина заглядєніє 02 апреля в 22:18
Ответ дляНевловимий Джо
Кашель невідомого походження. Тісний контакт з собакою і двома котами.
Кашель буває лише в певній фазі гельмінтозу. Якщо він постійно, то до глистів відношення точно не має. Як мінімум перевірте вологість вдома.
ЖивунаБагамах 02 апреля в 22:19
Не даю
АгатаХристя 02 апреля в 22:20
До алерголога при постійному кашлі, виключити можливість астми.
Скляна миша 02 апреля в 22:23
Я раніше теж скептично ставилася до токсичності цих препаратів. А потім одного разу як випила якийсь аналог Ворміла для профілактики. То мене тааак нудило і така слабкість була, що думала вріжу дуба. Зі мною пили його ще 2 людини, і в одної з них було те саме.
автор Невловимий Джо 02 апреля в 22:24
Ответ дляАгатаХристя
До алерголога при постійному кашлі, виключити можливість астми.
В нього була астма, ліки від астми не допомагають, ніякі. Минулого року кашляв 5 місяців, потім перестав сам, не допомагало нічого. Консультувалися тоді в алнрголога, пульмонолога, лора.
АгатаХристя 02 апреля в 22:28
Ответ дляНевловимий Джо
В нього була астма, ліки від астми не допомагають, ніякі. Минулого року кашляв 5 місяців, потім перестав сам, не допомагало нічого. Консультувалися тоді в алнрголога, пульмонолога, лора.
є можливість, що невірно підібрані ліки. В мене астма з´явилась на фоні нервів. Так, як би ще дивно не звучало. Лише одні ліки допомагають і не зразу. Кодеїн гарно працює і серитид.
Ще кашель може бути черз проблеми з жкт, а саме через рефлюс, через те. що неповністю закривається клапан стравоходу ( не знаю як ще правильно називається)
Незнакомлюся 02 апреля в 22:36
Ніде в світі не має такого, як в Україні.
Щоб давати він балди такі токсичні препарати.
Дебілізм.
Незнакомлюся 02 апреля в 22:37
Ответ дляНевловимий Джо
В нього була астма, ліки від астми не допомагають, ніякі. Минулого року кашляв 5 місяців, потім перестав сам, не допомагало нічого. Консультувалися тоді в алнрголога, пульмонолога, лора.
Аналізи на алергени здавали?
куркулиха 02 апреля в 23:04
Ответ дляЧумачечая Весна
Даю детям и сами с мужем тоже пьем. Ну и коту естественно. Раз в 6 месяцев профилактика.
запасні печінки десь взяли?)
автор Невловимий Джо 02 апреля в 23:09
Ответ дляНезнакомлюся
Аналізи на алергени здавали?
Так, 2 алергени.
Та_все_ок_будет 02 апреля в 23:10
Колись у старшого виявили токсокари (були безпідставні скачки температури та висипи на ліктьових згинах, закреп).
То ми 4 місяці лікувались, курсами по 10-14 днів з перервами, та ще й супроводом пробіотиків. Він тоді так плакав, що його і нудить від тих таблеток, і голова болить... фу, як згадаю(((
Я до чого - 3 дні вормілу хіба що яйцеглистів виженуть, при цьому півпечінки рознесе вщент. Для інших видів паразитів - то взагалі ні про що.
автор Невловимий Джо 02 апреля в 23:10
Ответ дляАгатаХристя
є можливість, що невірно підібрані ліки. В мене астма з´явилась на фоні нервів. Так, як би ще дивно не звучало. Лише одні ліки допомагають і не зразу. Кодеїн гарно працює і серитид.
Ще кашель може бути черз проблеми з жкт, а саме через рефлюс, через те. що неповністю закривається клапан стравоходу ( не знаю як ще правильно називається)
Дякую! З ЖКТ вроді все добре, будемо вісно обстежувати за потреби.
автор Невловимий Джо 02 апреля в 23:12
Ответ дляТа_все_ок_будет
Колись у старшого виявили токсокари (були безпідставні скачки температури та висипи на ліктьових згинах, закреп).
То ми 4 місяці лікувались, курсами по 10-14 днів з перервами, та ще й супроводом пробіотиків. Він тоді так плакав, що його і нудить від тих таблеток, і голова болить... фу, як згадаю(((
Я до чого - 3 дні вормілу хіба що яйцеглистів виженуть, при цьому півпечінки рознесе вщент. Для інших видів паразитів - то взагалі ні про що.
Як виявили токсокари, здавали кров?
Та_все_ок_будет 02 апреля в 23:14
Ответ дляНевловимий Джо
Як виявили токсокари, здавали кров?
Так, кров, ІФА чи якось так... це було 15 років тому
Чорнобаївка 03 апреля в 08:31
Нет. Только после анализа кала на глисты
Ушла и Пришла 03 апреля в 09:52
Ответ дляНевловимий Джо
Кашель невідомого походження. Тісний контакт з собакою і двома котами.
От кошек и собак аскариды не передаются.
Если вы в Киеве, то отвезите кал на Богатырскую чтобы сделали анализ методом Парасеп.
Если не в Киеве, то узнайте в гос лаборатории где делают анализ методом Парасеп. Сдавайте кал 3-4 раза.
Если что-то найдут, тогда врач назначит лечение.
Самостоятельно не давайте, это токсично.
Молода і нерозважлива 03 апреля в 14:18
Я недавно спрашивала педиатра, почему сейчас не требуют сдавать анализы на глистов для справок в школу/садик. Она сказала, что поменялись протоколы и считается, что таблетки намного вреднее, чем сами глисты. Глисты проходят транзитом, и если соблюдать гигиену, больше не появляются. А таблетки могут вызвать цирроз печени, и тогда уже больница, и у нее было несколько таких случаев тяжелого поражения печени после таблеток от глистов. Плюс, от домашних животных (кошек, собак) глисты не передаются, у них совсем другие глисты.