Master77• 21 мая 2024

Енергетична безпека: ситуація катастрофічна

Спілкувався з товарищем, що працює в "Укренерго".
Звертаюсь до всіх, кому не байдужа доля країни: МАКСИМАЛЬНО економте електроенергію! Імпорт, на жаль, не покриває витрати. Тому, щоб у осінньо-зимовий період свтло було хоч кілька годин на добу, необхідно максимально відновити зруйновані об´єкти!
Закликаю до громадянської свідомості! Відмовтесь від використання електроприладів там, де це можливо!
ksyuha831• 21 мая 2024
Серйозно, а я то думаю чому у нас вдома світло вимикають, а ліхтарі та міст світяться як новорічна ялинка, це мабуть, через економію.
Ева-8c77• 21 мая 2024
А ничего что ее продают за границу, а для Украины урезают ? нет?
LyudaT• 21 мая 2024
Нашим людям більше подобається вірити в змови. Це все змова, просто відключають, щоб підвищити тарифи.
Pole• 21 мая 2024
Ответ дляЕва-8c77
Для своїх немає, а чужим дуже треба.
*Понять і простіть*
LyudaT• 21 мая 2024
Ответ дляЕва-8c77
Зараз електроенергію імпортують, а не експортують.
Оксана-004e• 21 мая 2024
Пхахаха
Ева-8c77• 21 мая 2024
Ответ дляPole
Для своїх немає, а чужим дуже треба.
*Понять і простіть*
ага , своих просто топят как могут, просто нет слов.....
GirlSuper• 21 мая 2024
Ответ дляОксана-004e
Пхахаха
Дуже прошу
Pole• 21 мая 2024
Ответ дляЕва-8c77
Хоч в одному не збрехав...коли казав про вирок((
Tori1602• 21 мая 2024
Ответ дляЕва-8c77
Ви все проспали, вже давно ми купуємо у Европи, а не навпаки.
Ева-8c77• 21 мая 2024
Ответ дляLyudaT
та ладно? вы смотрю много знаете))))
Мир Регланов и Футболок• 21 мая 2024
Цікаво, а куди подівалися гроші, виділені на захист енергооб´єктів від ворожих атак?
Я добре пам´ятаю як звітували, що все вже захищено і неможливо буде нічого зруйнувати.
Розбійник• 21 мая 2024
А хіба електроенергія акумулюється, її можна накопити?
Оксана-004e• 21 мая 2024
Ответ дляGirlSuper
Дуже прошу
Опять стиралки не включать? Эх. Придётся и голову не мыть, все заради..... Чего то там
Оксана-004e• 21 мая 2024
Ответ дляРозбійник
В банку закатать
Colombina.• 21 мая 2024
Та ну нах так жить, не собираюсь ни на чем экономить, надеюсь, выеду в нормальное место к тому чудному времени
Каменный век
Хитрый Лис• 21 мая 2024
Як скажете😂
Комп для роботи можна залишити, чи начальству сказати ’я не можу працювати - економлю енергію’
Pole• 21 мая 2024
Ответ дляМир Регланов и Футболок
Туди ж, куди і гроші на укріплення на кордонах. Теж все було проінспектовано і відзвітовано.
Ева-8c77• 21 мая 2024
Ответ дляTori1602
это вы проспали в телеграм каналах))) у нас производство и мы платим в месяц 1,5 мл гривен за эл и знаю про что говорю...
Peggy• 21 мая 2024
Ответ дляРозбійник
Можно. Гидроэлектростаниции как раз для этого и работали.. ночью ’запасали’, днём расходовали.
Tori1602• 21 мая 2024
Ответ дляЕва-8c77
Шо шо? У вас це де? 😂
Ева-8c77• 21 мая 2024
Ответ дляTori1602
Шо шо? У вас це де? 😂
в Днепре
Элли Иванова• 21 мая 2024
Ответ дляPeggy
Куда запасали - в мешок? Или в тумбочку?
Розбійник• 21 мая 2024
Ответ дляPeggy
Ну день , а як її зберегти на зиму?
Мимо_шла• 21 мая 2024
А шо толку если русня всё равно будет бить по нашим объектам критической инфраструктуры?
Вкусныйпончик• 21 мая 2024
Хай відкриють кордони і питання з економією зніметься.
Даксо• 21 мая 2024
# Часті питання про вимкнення електроенергії

**Чому вимкнення не почались взимку, а в травні?**
Вимкнення почались через російські ракетні удари по електростанціях з 22 березня. Атаки пошкодили великі ТЕС і ГЕС, що зменшило виробництво електроенергії. В травні споживання зросло через зміни температури, але електростанції не можуть збільшити виробництво. Це змусило вводити аварійні та погодинні відключення.

**Чому різні години відключень?**
’Укренерго’ дає обмеження по областях. Обленерго розподіляють електроенергію між критичною інфраструктурою та іншими споживачами, складають графіки. Якщо область перевищить ліміт споживання, будуть відключення згідно графіка.

**Чому вимикають вночі? Коли прати і гріти бойлер?**
Вночі теж потрібне балансування системи, а пошкоджені ТЕС і ГЕС не можуть збільшити виробництво. Просимо використовувати потужні прилади з 11:00 до 17:00, коли працюють сонячні електростанції.

Ситуація може змінитися через нові атаки.
Tori1602• 21 мая 2024
Ответ дляЕва-8c77
в Днепре
Що в Дніпро продає електроенергію в Европу? Ви зовсім вже в своїх брєднях заплуталися.
sahkana• 21 мая 2024
міністр енергетики каже,що складно,але світло буде https://espreso.tv/news-mi-vkhodimo-u-vazhkiy-litn...
diamond_shop• 21 мая 2024
Ответ дляksyuha831
теж сьогодні здивувало, що світло вимкнули, а ліхтарі о 5 ранку світилися коли вже на вулиці посвітліло