В Україні пропонують запровадити податок на бездітність: відповідний законопроєкт зареєстрували у ВР
▫️Для тих, у кого немає дітей, ставка буде 1,5%.
▫️Для тих, у кого 1 дитина — 1%.
▫️Для тих, у кого 2 дитини — 0,5%.
Платниками збору є всі фізичні особи — резиденти України віком від 21 до 58 років. Так депутати пропонують поліпшувати демографічну ситуацію в країні.
Ваша мнение, проголосуют?
▫️Для тих, у кого 1 дитина — 1%.
▫️Для тих, у кого 2 дитини — 0,5%.
Ваша мнение, проголосуют?
L-i-s-a-92af• 21 мая 2024
Ответ дляsea_zezik
Что делать тем, кто хочет детей, но не может родить?и не проходит ’кастинг’ на усыновителя?
Освобождены от уплаты
Wendy Rhoades• 21 мая 2024
Ответ дляyulchik
У меня в связи с этим возникает вопрос: как в раде оказался этот пациент психбольницы? Сколько еще там таких (ведь возможно и 99%, судя по инициативам).
И эти товарищи принимают решения за будущее страны, за миллионы жизней…
Вопрос не к Вам, появился в свете новых фактов об инициаторе.
это вопрос риторический( такая у нас выборная система.
Голосуем за партию, а кого она протащит - наперед и не узнаешь)
karkusha.biz.ua• 21 мая 2024
пи...ры, а денег добавить новорожденным+ финансовая поддержка молодым семьям? на это ума не хватило, су...и
Ответ дляLudaSHS
Предыдущий законопроект у него был год назад, чтоб зеки на великах сидели и энергию крутили
Любая дичь от правительства уже воспринимается, как прощупывание, с возможностью поэтапного внедрения.
И жизнедеятельность этих имбецилов оплачивается из наших карманов, что еще более угнетает😣
Снежинка снежная• 21 мая 2024
Ответ дляivnata
Сьогодні). Бачила телеграмі)
Телеграм це не сайт ВРУ.
Коли на сайті ВРУ з´явиться інформація, тоді побалакаємо.
Ответ дляlasthome
а які там податки? В Чехії, наприклад, податки вкеликі, але якщо є діти, кредити, .... то багато повертають, в тому податки малі виходить
якщо самотня людина і працює на мінімалці, тобто десь 2000-2200 бруто, то отримає нетто лише 1100-1300 максимум..
несамотня з 2 дітьми отмає з того брутто 1500-1700 десь
нетто - че після вирахувань за обовязкому медстраховку, подаки, пенс і інші внески..
Снежинка снежная• 21 мая 2024
Ответ дляМодные мальчишки
Автор, тема неактуальна, цей законопроєкт відкликано.
Ні, не відкликаний
Модные мальчишки• 21 мая 2024
Ланчен
Від вчора у ЗМІ несеться хаос щодо законопроєкту на введення податків за «бездітність задля поліпшення демографії в Україні». Це буквально мертвонароджений законопроєкт, його відкликають.
Ініціатор законопроєкту, Гривко, це без коментарів взагалі. Як приклад, він раніше пропонував законопроєкт щодо визнання освіти тарології, нумерології та інших «наук».
Модные мальчишки• 21 мая 2024
Ответ дляСнежинка снежная
Телеграм це не сайт ВРУ.
У законопроєкті № 11264 Сергій Гривко запропонував дивний спосіб нібито «боротьби з демографічною кризою» в Україні - шляхом встановлення «податку на бездітність». Через короткий час він відкликав свою ініціативу.
А процес оновлення сайту ВРУ займає деякий час.