На границе• 03 апреля 2024
Хто купляв собі такі шльопкі на літо
Підкажіть, чи зручні вони, не жорсткі, ногу не натирають?
Дякую всім за відповіді
Тракторні війська• 03 апреля 2024
Это пляжные или для бассейна. Вы в них по городу рассекать собрались?
Кто крайний?• 03 апреля 2024
На мене вони широченні, нога вперед просковзає, навіть на пляжі незручні. Але на широку повнішу ногу може й нормально буде
Гопница-Советчица• 03 апреля 2024
Я покупала, но они очень большемерят. Заказывала 35 р (пишет 22 см стелька). Пришли очень большие. Стелька 24.5, отдала их маме. Она очень довольная, мягкие и легкие шлепки
Кто крайний?• 03 апреля 2024
Ответ дляГопница-Советчица
Так, в мене також 35 й воні огроменні. Але, мені здається, такі тапки зараз так носять, щоб виглядали великими
На границе
• 03 апреля 2024
Ответ дляТракторні війська
На пляж влітку
На границе
• 03 апреля 2024
Ответ дляКто крайний?
В мене вузька нога, напевно не підійдуть
Усатая полосатая• 03 апреля 2024
Зручні, але дуже швидко починає злазити покриття верхньої частини(де напис пума), особливо світлі, адже їх доводиться часто мити. До кінця сезону не дожили
На границе
• 03 апреля 2024
Ответ дляГопница-Советчица
Це трошки інша модель
Марс атакует• 03 апреля 2024
Ответ дляГопница-Советчица
22 см - то не стелька, а рекомендованная длина ноги)
АБВГДэшница• 03 апреля 2024
Ответ дляНа границе
Вони для широкої ноги більше, маю такі.
Жінка з перцем• 03 апреля 2024
Ответ дляНа границе
Если у вас узкая нога посмотрите в Calvin Klein у меня такие они лучше сидят не широкие . На них часто скидки
Пригощаю кашею• 03 апреля 2024
В мене є такі чорні і білі з принтом, мені подобаються , нога в мене не широка , навпаки вузька, сидять комфортно . На 24,5см брала розмір 24 см
Мороженная курица• 03 апреля 2024
Ответ дляkatyamaks
Отличные шлепки,мягкие,легкие.И они не для бассейна,и не для пляжа.У них мягкая поролоновая подкладочка,они для повседневной носки.
По квартире
Без Баяна• 03 апреля 2024
Не понравились , взяла на море , вечно мокрые были из за паралона вверху , прям там подарила две пары таких и пошла купила новые , другие ))
Не боюся осуду• 03 апреля 2024
сами шлепки удобные не натирают, но долго сохнут из-за поролоновой подкладки внутри
Пишу з калідору• 03 апреля 2024
не натирают, 8 размер 25,5 по стельке, но это такой пляжный вариант, подошва со временем утаптывается.
Апофиозная• 03 апреля 2024
Схожі в басейн ношу, нормальні м´які, онука по квартирі в таких гарцює, неначе нічого не натирає.