На границе• 03 апреля 2024

Хто купляв собі такі шльопкі на літо

Підкажіть, чи зручні вони, не жорсткі, ногу не натирають?
Дякую всім за відповіді
Тракторні війська• 03 апреля 2024
Это пляжные или для бассейна. Вы в них по городу рассекать собрались?
Жінка з перцем• 03 апреля 2024
Брала для бассейна и бани за пару часов ногу не натирали
katyamaks• 03 апреля 2024
Отличные шлепки,мягкие,легкие.И они не для бассейна,и не для пляжа.У них мягкая поролоновая подкладочка,они для повседневной носки.
Кто крайний?• 03 апреля 2024
На мене вони широченні, нога вперед просковзає, навіть на пляжі незручні. Але на широку повнішу ногу може й нормально буде
Гопница-Советчица• 03 апреля 2024
Я покупала, но они очень большемерят. Заказывала 35 р (пишет 22 см стелька). Пришли очень большие. Стелька 24.5, отдала их маме. Она очень довольная, мягкие и легкие шлепки
Кто крайний?• 03 апреля 2024
Ответ дляГопница-Советчица
Так, в мене також 35 й воні огроменні. Але, мені здається, такі тапки зараз так носять, щоб виглядали великими
автор На границе • 03 апреля 2024
Ответ дляТракторні війська
На пляж влітку
автор На границе • 03 апреля 2024
Ответ дляКто крайний?
В мене вузька нога, напевно не підійдуть
Усатая полосатая• 03 апреля 2024
Зручні, але дуже швидко починає злазити покриття верхньої частини(де напис пума), особливо світлі, адже їх доводиться часто мити. До кінця сезону не дожили
автор На границе • 03 апреля 2024
Ответ дляГопница-Советчица
Це трошки інша модель
Марс атакует• 03 апреля 2024
Ответ дляГопница-Советчица
22 см - то не стелька, а рекомендованная длина ноги)
Rivka_Karshenbaum• 03 апреля 2024
Я в таких хожу в бассейн. Они очень широкие.
АБВГДэшница• 03 апреля 2024
Ответ дляНа границе
Вони для широкої ноги більше, маю такі.
katyamaks• 03 апреля 2024
Ответ дляНа границе
На пляж влітку
Ну как вариант.Просто я к воде не люблю такие,предпочитаю без тканевых элементов.
Жінка з перцем• 03 апреля 2024
Ответ дляНа границе
Если у вас узкая нога посмотрите в Calvin Klein у меня такие они лучше сидят не широкие . На них часто скидки
katyamaks• 03 апреля 2024
Те,кто наставили рукалицо,видимо в ближайший супермаркет ходят на шпильках
Пригощаю кашею• 03 апреля 2024
В мене є такі чорні і білі з принтом, мені подобаються , нога в мене не широка , навпаки вузька, сидять комфортно . На 24,5см брала розмір 24 см
Мороженная курица• 03 апреля 2024
Ответ дляkatyamaks
По квартире
katyamaks• 03 апреля 2024
Ответ дляМороженная курица
По квартире
А вы из квартиры не выходите?Тогда по квартире👍
Без Баяна• 03 апреля 2024
Не понравились , взяла на море , вечно мокрые были из за паралона вверху , прям там подарила две пары таких и пошла купила новые , другие ))
Не боюся осуду• 03 апреля 2024
сами шлепки удобные не натирают, но долго сохнут из-за поролоновой подкладки внутри
Пишу з калідору• 03 апреля 2024
не натирают, 8 размер 25,5 по стельке, но это такой пляжный вариант, подошва со временем утаптывается.
Не цілуюсь з бодуна• 03 апреля 2024
Пума натирає
Лали30• 03 апреля 2024
Привіт,у мене такі чорні.Дуже м‘які та зручні.І хлопцям такі брала,задоволені всі.
Апофиозная• 03 апреля 2024
Схожі в басейн ношу, нормальні м´які, онука по квартирі в таких гарцює, неначе нічого не натирає.
katyamaks• 03 апреля 2024
Ответ дляБез Баяна
Вот и я о том же
Байрактара• 03 апреля 2024
Дуже зручні