Рентген

Чи є зараз безкоштовний рентген за направленням лікаря? І, якщо є, то куди дзвонити аби дізнатися у якій лікарні він є?
Mrs.Sexuality 03 апреля в 10:51
Так, є. В поліклініках. Відкриваєте хелсі або лікарі 24/7 і шукаєте рентгенолога.
автор Нога на ногу 03 апреля в 11:04
Ответ дляMrs.Sexuality
Так, є. В поліклініках. Відкриваєте хелсі або лікарі 24/7 і шукаєте рентгенолога.
Щойно зайшла на хелсі. Нажаль, немає в моєму місті рентгенолога. Місто невелике, мабуть через це...
Ортопед виписує направлення тільки у платні кабінети при лікарнях.
Можливо мені варто поговорити з педіатром, щоб вона виписала направлення на безкоштовний рентген. Думаю не може такого бути, що на все місто немає безкоштовного, тільки платний. Звідти і питання.
ludka4 03 апреля в 11:10
За направленням від ортопеда можна записатися на любий безкоштовний рентген поблизу від Вас. Пошукайте. Але в мене виникла проблема - в хелси запису не було у мене в поліклініці. Пішла в регістратуру і там записалася на 9те число
ludka4 03 апреля в 11:12
Там філтр є приватний чи державний в хелси. Пошукайте в Вашрму районі. І там вже записуйтесь у державного рентегнолога
автор Нога на ногу 03 апреля в 11:13
Ответ дляludka4
Там філтр є приватний чи державний в хелси. Пошукайте в Вашрму районі. І там вже записуйтесь у державного рентегнолога
Дякую. Спробую.
Mrs.Sexuality 03 апреля в 11:44
Ответ дляНога на ногу
Щойно зайшла на хелсі. Нажаль, немає в моєму місті рентгенолога. Місто невелике, мабуть через це...
Ортопед виписує направлення тільки у платні кабінети при лікарнях.
Можливо мені варто поговорити з педіатром, щоб вона виписала направлення на безкоштовний рентген. Думаю не може такого бути, що на все місто немає безкоштовного, тільки платний. Звідти і питання.
Напишіть своє місто пошукаю на дашбордах НСЗУ.
Mrs.Sexuality 03 апреля в 11:45
Ответ дляludka4
За направленням від ортопеда можна записатися на любий безкоштовний рентген поблизу від Вас. Пошукайте. Але в мене виникла проблема - в хелси запису не було у мене в поліклініці. Пішла в регістратуру і там записалася на 9те число
Не усі лікувальні заклади працюють на Хелсі. Наш працює на Лікарі 24/7. Але їх далеко не два, є інші МІС.
автор Нога на ногу 03 апреля в 11:49
Ответ дляMrs.Sexuality
Напишіть своє місто пошукаю на дашбордах НСЗУ.
Дякую. м. Кам´янське Дніпропетровської обл.
Mrs.Sexuality 03 апреля в 12:02
Ответ дляНога на ногу
Дякую. м. Кам´янське Дніпропетровської обл.
По дашбордам рентген роблять безкоштовно (за договором з НСЗУ) у 3 центрі. Проспект Свободи 20-а.
Контакт-Центр: тел. 068-740-29-52
автор Нога на ногу 03 апреля в 12:06
Ответ дляMrs.Sexuality
По дашбордам рентген роблять безкоштовно (за договором з НСЗУ) у 3 центрі. Проспект Свободи 20-а.
Контакт-Центр: тел. 068-740-29-52
Дуже дякую
Стрибну в гречку 03 апреля в 12:27
В державній лікарні по направленню безкоштовно
автор Нога на ногу 03 апреля в 12:29
Ответ дляСтрибну в гречку
В державній лікарні по направленню безкоштовно
Лікарні державні, але рентген кабінети у цих лікарнях чомусь платні.