Я такая - жду трамвая• 04 апреля 2024
Гомеопат класик
Доброго дня. Будь ласка порадьте гарного , толкового, повіреного гомеопата класика . Ситуація дуже складна тому шукаю дійсно гарного гомеопата . Будь ласка поділіться.
Роздратована шкіра• 04 апреля 2024
гомеопатія фуфло, яке не працює, тим паче при важких ситуаціях.
бачила, як нею ниркову недостатність лікують, скоро як три роки буде, як цей хворий помер