4 класс випускний

Дівчата привіт!
Скільки плануєте дарувати вчительці 4 класс випуск Киів?

Дякую.
ОдинРазНадетое 05 апреля в 20:19
Це від можливостей вашого класу залежить, а не від дівчат тут
Непонятно 05 апреля в 20:20
Салют буде ?
2 1
Барвіночка 05 апреля в 20:23
Цікаво плслухати. Минулий випуск нашій дарував золоту цепочку. Але твм були більшість дітей з адміністрації міста, поважних людей. У нас клас простіший.
Але вчитель дійсно гарна. Дуже сильні класи випускає. Наш клас 80% відмінники. Математику просто як горіхи лускають, в умі такими цифрами оперують.
Пишуть швидко і грамотно, читають. Роблять проекти.
Трошки специфічна як людина, строга, але це дало свої результати.
А от вчительці меншого я б максимум квіти подарувала
Я їй дуже вдячна.
Пупс 05 апреля в 20:24
Нічого не плануємо. Та і вона не приймає подарунків 🤷
Тётушка Лошадь 05 апреля в 20:24
Квартиру минимум
1 2
Непонятно 05 апреля в 20:24
Ответ дляБарвіночка
Цікаво плслухати. Минулий випуск нашій дарував золоту цепочку. Але твм були більшість дітей з адміністрації міста, поважних людей. У нас клас простіший.
Але вчитель дійсно гарна. Дуже сильні класи випускає. Наш клас 80% відмінники. Математику просто як горіхи лускають, в умі такими цифрами оперують.
Пишуть швидко і грамотно, читають. Роблять проекти.
Трошки специфічна як людина, строга, але це дало свої результати.
А от вчительці меншого я б максимум квіти подарувала
Я їй дуже вдячна.
То її робота звичайна
Навчати дітей математиці і читанню
Мелочунь 05 апреля в 20:26
Вчителька не навчила навіть назву міста правильно писати. Навіщо їй щось дарувати?
Барвіночка 05 апреля в 20:27
Ответ дляНепонятно
То її робота звичайна
Навчати дітей математиці і читанню
Воно так, але відчувається як вчитель викладається. Ні хвилини на пусті розмови. Одразу звертає увагу хто не зрозумів чи не доклав зусиль. Лишає після уроків, пояснює.
Ще дуже подобається, що діти не грають на телефонах на перервах. Це її принципова позиція. Усім решті пофіг
Ms. Скромность 05 апреля в 20:28
Наш клас здурів.
Київ, звичайна школа нижче середнього, околиця столиці.
Вчитель правда, класний.

Батьки сперечаються - дарувати 20, 25 чи 30 тис грн вчительці.
При тому, що БК проти таких сум)
Але цілий бунт під лозунгом ’вона 4 поки вчила ваших дітей’. Ну так 4 роки їй зарплату платили.

І почалось.
Альбом 1500,
Квест 1000
Святковий стіл 1000
Вчителю по 1000

При тому що в класі немає ані бізнесменів, ані багатіїв. Всі батьки звичайних професій - медсестра, вчитель, електрик, будівельник і т.д. Дехто в декреті з мам.

Я якщо чесно в шоці.
Непонятно 05 апреля в 20:29
Ответ дляMs. Скромность
Наш клас здурів.
Київ, звичайна школа нижче середнього, околиця столиці.
Вчитель правда, класний.

Батьки сперечаються - дарувати 20, 25 чи 30 тис грн вчительці.
При тому, що БК проти таких сум)
Але цілий бунт під лозунгом ’вона 4 поки вчила ваших дітей’. Ну так 4 роки їй зарплату платили.

І почалось.
Альбом 1500,
Квест 1000
Святковий стіл 1000
Вчителю по 1000

При тому що в класі немає ані бізнесменів, ані багатіїв. Всі батьки звичайних професій - медсестра, вчитель, електрик, будівельник і т.д. Дехто в декреті з мам.

Я якщо чесно в шоці.
Ужас
Я б не здавала

Ну є у моїх ті альбоми
Пилюкою припадають
Діти за кордоном живуть
Кому воно треба
КоКоКоКоКоКо... 05 апреля в 20:30
капец
во время такой необходимый) праздник
Ms. Скромность 05 апреля в 20:35
Ответ дляНепонятно
Ужас
Я б не здавала

Ну є у моїх ті альбоми
Пилюкою припадають
Діти за кордоном живуть
Кому воно треба
От єдине що мені подобається - альбом. Ну реально гарний і креативний. Фото не звичні і дуже круті. Незвична кольорова гама, обіграно класно. З відео по коду, оживаючими фото.
Тут претензій ноль. Жодного фото, де хтось просто стоїть.
Фотографу респект.

Порівнюю з альбомами старшого - небо і земля. Тут реально є за що платити.
Ms. Скромность 05 апреля в 20:36
Ответ дляНепонятно
Ужас
Я б не здавала

Ну є у моїх ті альбоми
Пилюкою припадають
Діти за кордоном живуть
Кому воно треба
Доречі випуск тільки від вчителя.
Повним складом всі переходять в 5 клас)
Непонятно 05 апреля в 20:37
Ответ дляMs. Скромность
От єдине що мені подобається - альбом. Ну реально гарний і креативний. Фото не звичні і дуже круті. Незвична кольорова гама, обіграно класно. З відео по коду, оживаючими фото.
Тут претензій ноль. Жодного фото, де хтось просто стоїть.
Фотографу респект.

Порівнюю з альбомами старшого - небо і земля. Тут реально є за що платити.
Я привезла київський торт і артемівське вчителю дитини своєї у технікум у Варшаві
То поліцію вже викликали на мене за взятку та ж вчителька
Очі по 5 копійок були

Прийшлось торта дітям роздать
Шампань самій випити 😁
1 1
Ms. Скромность 05 апреля в 20:39
Ответ дляНепонятно
Я привезла київський торт і артемівське вчителю дитини своєї у технікум у Варшаві
То поліцію вже викликали на мене за взятку та ж вчителька
Очі по 5 копійок були

Прийшлось торта дітям роздать
Шампань самій випити 😁
У нас половина класу перший рік війни були за кордоном. Ходили в місцеві школи. Потім розповідали як добре не здавати на подарунки і взагалі ні на що.
І ці ж самі батьки тепер за 20-30 тис в подарунок.
ГЛЮкоза 05 апреля в 20:44
Та тут на 8 березня по 1000 з дитини дарували, то десь 27-30 тисяч з классу. То мабуть на випускний по 4 тис, щоб красиво приурочить до події)))
А якщо серйозно, то потрібно дивитись по своїм можливостям і бажанню, а не стрибати вище голови.
Упругая попка 05 апреля в 20:51
Випуск!
Всьо. Школу, можна сказать, закінчили. Цілих 4 класи.
Тепер можна зразу роботу шукать
Шуткуєте з тими випусками?
З роддому, з садочку, з 4 класу, з 9 класу... Зшибання бабла
УжеВотДа 05 апреля в 21:35
нормальний вчитель не буди брати хабарі, навіть обгорнуті в форму
’подарунку’. Нам повезло з адміністрацією - заборонили дарувати будь що.