Ума Палата• 05 апреля 2024
Кто страдает повышенным давлением, вам хотелось по большому?
Извините на нескромный вопрос.уже три дня мучаюсь незнаю что это . давление 140 на 100
Из препаратов только боярышник ,Но-шпа .
Беспокоит здутие живота ,дрожь по телу а теперь ещё и поьольшому хочется...
18 мнеУЖЕ• 06 апреля 2024
Ответ дляБлакитне небо
Я теж до 150 не відчуваю. Теж з студентських років, вже років 30.
На 1 ст. гіпертонії ще відчувала невелике підвищення АТ (до 150/100). Вже на 2 ст. гіпертонії перестала відчувати підвищення АТ до 155/100. Якщо підвищується вище - відчуваю. За роки з гіпертонією поступово організм пристосовується до підвищених цифр АТ, тому до деяких значень АТ не відчувається. Контролювати АТ і щоденно приймати антигіпертензивні препарати потрібно незалежно відчувається АТ чи ні, інакше можуть бути наслідки.
Здоров´я Вам.
Блакитне небо• 06 апреля 2024
Ответ для18 мнеУЖЕ
Здоров´я Вам.
Дякую, і Вам здоров´я і тримати тиск в нормальних цифрах! Я теж зараз маю другу групу гіпертонії, і міряю тиск щодня, інколи, як забуду, колеги кажуть, міряй, бо щось не так як рютреба виглядаєш. В мене мама померла від цього, тому я вже рктел но ставлюся до свого здоров´я, в мене троє дітей, два студенти і школярка.