ЯблокоРаздора• 05 апреля 2024
Порекомендуйте йод
На узі показує регулярно багато кіст в щитовидці, гормони в нормі, сказав лікар узіст поки спостерігатися. Спеціаліста немає. Хочу купити йод, так як дійсно є дефіцит. Знаю, тут дівчата багато вже перепробували, який порекомендуєте
Мій не такий• 05 апреля 2024
Шикаю і викаю• 05 апреля 2024
А як ви зрозуміли, що є дефіцит після УЗД?
Сіль йодована і все або лікар ендокринолог на консультації може призначити. Бразильський горіх 1-2 штуки їжте, там добова норма селену є.
ЯблокоРаздора
• 05 апреля 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Два роки назад ендокринолог назначив, не йодомарин, але точно йод. Зараз всі повиїжджали, немає спеціалістів.
Шикаю і викаю• 06 апреля 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
Онлайн купа спеціалістів. Але йодованої солі достатньо. Йод в таблетках не рекомендують пити ендокринологи. На днях бачила допис у Домбровської, можете пошукати.
ЯблокоРаздора
• 06 апреля 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Йод має властивість випаровуватися, хоч і на столі сіль йодована, але вона відкрита і я сумніваюся, що там є йод. І яі майже стараюся не вживати сіль, тому що в багатьох полуфабрикатах багато солі
Шикаю і викаю• 07 апреля 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
В тій формі, що в солі, йод зберігається добре.
Краще не вживайте напівфабрикати чим боїтеся зʼїсти 1 г солі.