Ленне-Рейма• 06 апреля 2024

Комплекси через інстаграм

Я працюю на двох роботах, орендую квартиру, звичайно доглядаю за собою купляю косметику, одяг. Але через брак коштів, наприклад (ринопластика) чи навіть на фірмовий одяг може не вистачити. Знайомі чоловіки, що в моєму оточенні постійно дивляться на дівчат з інстаграму, в кого зроблені носи, груди, губи. Навіть мій колишній хлопець вселив таку неваевненість мені, так як постійно дивився на таких дівчат, зберігав собі їхеі фото. Зараз з ним просто дружимо, то він мені постійно розповідає за різних дівчат, які вони нереальні, красиві. Відпочивають Тайланді, живуть на Балі. Мене мучає, що я не можу собі дозволити так виглядати, хоча знаю, що це абсурдно звучить. Що порадите??
Госпожа Белладонна• 06 апреля 2024
.ля! Як же в голові наср...о

Борець за гаманець• 06 апреля 2024
Підписатись на звичайних жінок вашого рівня
Кашка-маняшка• 06 апреля 2024
Він не може Вас відвезти на Балі? Ну і навіщо Вам цей ніщеброд?
Треба підробіток• 06 апреля 2024
Советую менять окружение. Мужчина висящий в инсте, для меня не он, а оно. А оно мне не надо.
Патриоточка• 06 апреля 2024
У вас но не особо красивый? Или почему на теме носа так запаяло?
Такая жизнь. Всегда найдётся кто-то красивее.
Потішаюся• 06 апреля 2024
Не через інстаграм. А через те, що ви себе не любите. І своє тіло теж. Якщо хочете зробити ніс, груди, попу - почитайте форуми і ті ж сторінки в інстаграмі, де люди борються з важкими наслідками після таких операцій роками. І може це допоможе вам полюбити себе і своє прекрасне тіло без психотерапії.
Патриоточка• 06 апреля 2024
Ответ дляТреба підробіток
А почему мужчине в инсте нельзя сидеть?
автор Ленне-Рейма • 06 апреля 2024
Ответ дляПатриоточка
Трошки широкий він в мене
Крайня невістка• 06 апреля 2024
Вы шо на приколе?Про маски что нибудь слышали?Есть такие,что даже фигуру стройнят.Там почти все с этими фильтрами,ну что вы как маленькая

Блондинка в Законе• 06 апреля 2024
Посоветую не дружить с этим мужчиной.
Оченьценная• 06 апреля 2024
Да, это абсурд.
С бывшим можно и нужно не общаться.
Инстаграм ограничить до 1 часа в день. Как родительский контроль. Пользы от него ноль, а для вас - даже хуже.
Ну и банальщину напишу- большинство людей в инсте, тик токах и др сетях- фактически актёры, с гримом, в масках и на фоне несуществующих декораций, нет смысла за ними гнаться. Все в детстве хотели быть как главная героиня сериала, но пора вырасти и принимать себя реальным, живым человеком
Творческий типаж• 06 апреля 2024
Люди в соцмережах транслюють переважно гарне життя. І викладають фото, де вони при параді. А в житті може кожна з тих красунь прокидається буха, з диким перегаром, розмазаною косметикою і трусами на голові. Тому це все абсурдно!
Мания-Величия• 06 апреля 2024
Ответ дляПатриоточка
А почему мужчине в инсте нельзя сидеть?
Смотреть на инстасамок ?
Хочу наколоти губи• 06 апреля 2024
Бывшего послать на ..уй, инстаграм удалить, полюбить себя и начать спокойно наслаждаться жизнью
Міняйловна• 06 апреля 2024
не дружить с мудаками и не смотреть профили индивидуалок

Либо, если вы хотите походить на них и жить их жизнью, меняйте работу, начинайте обслуживать мужиков и понемногу рихтовать внешность.
А то получается вы хотите выглядеть как дорогая шл...а, но не хотите быть ей?
Патриоточка• 06 апреля 2024
Ответ дляМания-Величия
Смотреть на инстасамок ?
Инстаграм, эт немного больше, чем просто фотки красивых женщин. Там можно много инфы найти. И даже полезной
интайм_не_предлагать• 06 апреля 2024
В кого ще нема інсти, як у мене?
ЕлькиПальки• 06 апреля 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
В кого ще нема інсти, як у мене?
У мене
Мания-Величия• 06 апреля 2024
Ответ дляЕлькиПальки
У мене
Нет инсты нет психических проблем.

Вредняжка• 06 апреля 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
.ля! Як же в голові наср...о
лучше и не скажешь.
И таких щас реально миллионы
Вредняжка• 06 апреля 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
В кого ще нема інсти, як у мене?
у мене. Є тільки Фб, там підписка на різні групи по хобі. Все