06 апреля в 13:28

ГВ в первые дни после КС

Девушки, подскажите, родила КС уже 4 сутки молока нет, только молозиво и то не так много. Прикладывала к груди но ужасно больно было, хотя по всем правилам стараюсь прикладывать правильно, захват широкий и тд. Вообщем каждый час давать грудь не могу, в роддоме первые дни каждые часа 2-3 старалась, но ребенок не спит, плачет, голодный, в итоге докорм.
Когда у вас пришло молоко после кс? Что делать?(
So_so 06 апреля в 13:31
Просто ложитесь в кровать, ребенка на грудь и смотрите сериал, попиваете чаёк, едите вкусняшки (без пурги это всё вредно).
Байрактарочка 06 апреля в 13:46
постійно прикладайте на кожен писк, а не через 2-3 години. боляче може бути ще перший час, мажте пуреланом, змивати його не треба.
заспокойтесь, і як вище написали - чайок, серіали, шось смачненьке. і все буде ок
Кітті_ 06 апреля в 13:48
Автор, проконсультуйтеся з лікарем. Наскільки я знаю питання годування груддю не таке просте, як здається на перший погляд. Якщо неправильно будеш годувати груддю, або мало будеш давати грудь, то молоко може взагалі пропасти. Словом лікарі повинні проконсультувати роженицю по цій темі.
Gvenna 06 апреля в 13:54
Ответ дляSo_so
Просто ложитесь в кровать, ребенка на грудь и смотрите сериал, попиваете чаёк, едите вкусняшки (без пурги это всё вредно).
Як в готелі 5*))
Sunrise23 06 апреля в 14:06
У меня на 3-е сутки после КС, ребёнок был не со мной, сцеживалась. Потом кормила сцеженным молоком. Долго ещё не хотел брать грудь кормила сцеженным +смесь, когда своего не хватало
автор Мдаа 06 апреля в 14:18
Ответ дляSo_so
Просто ложитесь в кровать, ребенка на грудь и смотрите сериал, попиваете чаёк, едите вкусняшки (без пурги это всё вредно).
Это было бы в идеале, но так больно что капец
Ольга520 06 апреля в 14:19
Так и не пришло. Говорили, что как приеду домой с роддома, будет. В итоге так и не было, не знаю куда оно делось, почему не было. Выкормила смесью, все хорошо
автор Мдаа 06 апреля в 14:20
Ответ дляБайрактарочка
постійно прикладайте на кожен писк, а не через 2-3 години. боляче може бути ще перший час, мажте пуреланом, змивати його не треба.
заспокойтесь, і як вище написали - чайок, серіали, шось смачненьке. і все буде ок
Все є і Пурелан також але груди болять дуже, насмокчені, гарячі, а дитина їсти хоче
So_so 06 апреля в 14:21
Ответ дляМдаа
Это было бы в идеале, но так больно что капец
Значит, Вы неправильно прикладываете ребенка, вызывайте консультанта по гв
RaRiZ 06 апреля в 14:24
Ответ дляМдаа
Это было бы в идеале, но так больно что капец
неправильное прикладьівание.
вам нужен консультант по ГВ.
Кормить грудью - не больно.
RaRiZ 06 апреля в 14:25
Ответ дляМдаа
Все є і Пурелан також але груди болять дуже, насмокчені, гарячі, а дитина їсти хоче
если грудь горячая, так может она уже и молоком наполнена?
вам нужна помощь специалиста.
вьі еще в роддоме или уже дома?
Байрактарочка 06 апреля в 14:29
Ответ дляМдаа
Все є і Пурелан також але груди болять дуже, насмокчені, гарячі, а дитина їсти хоче
в мене теж так було, аж до сліз, але потім загоїлось. може перевірте правильність прикладання?
LisX 06 апреля в 14:33
Оба раза было очень больно, но молоко так и не пришло. Танцы с бубнами, консультанты по гв - до лампочки, если нет молока. Выкормила обоих смесью, все отлично. Спали между кормлениями, всю ночь, и не болели до садика ни разу. Да и потом мало болели. Так что ценность гв сильно преувеличена.
автор Мдаа 06 апреля в 15:19
Ответ дляRaRiZ
если грудь горячая, так может она уже и молоком наполнена?
вам нужна помощь специалиста.
вьі еще в роддоме или уже дома?
Все делаю по Зайченко, вроде за всеми нюансами смотрю но...уже дома, в роддоме станд.рекоммендации о которых я и так знаю и понимаю. Надо експериментировать с позами наверное....
Кітті_ 06 апреля в 15:55
Ответ дляLisX
Оба раза было очень больно, но молоко так и не пришло. Танцы с бубнами, консультанты по гв - до лампочки, если нет молока. Выкормила обоих смесью, все отлично. Спали между кормлениями, всю ночь, и не болели до садика ни разу. Да и потом мало болели. Так что ценность гв сильно преувеличена.
Не перебільшена цінність, це майбутній імунітет дитини, в молоці дуже багато різних речовин, що незамінні для здоров´я дитини, і ніякі суміші ніколи не замінять природнього материнського молока.
фафелька 06 апреля в 16:09
Ответ дляКітті_
Не перебільшена цінність, це майбутній імунітет дитини, в молоці дуже багато різних речовин, що незамінні для здоров´я дитини, і ніякі суміші ніколи не замінять природнього материнського молока.
Вибачте, у вас таке звинувачувальне повідомлення вийшло. Так, гв важливе і потрібне, але це не означає, що інше годування безнадійно гірше і мами без гв щось недодають дітям.

Автор, викличте консультанта по гв або візьміть онлайн-консультацію. Я дуже раджу Маргариту Лежепьокову, візьміть консультацію з відео, вона допоможе з неболючим прикладанням https://www.instagram.com/margarita_lezhepekova?ig...
Кітті_ 06 апреля в 16:18
Ответ дляфафелька
Вибачте, у вас таке звинувачувальне повідомлення вийшло. Так, гв важливе і потрібне, але це не означає, що інше годування безнадійно гірше і мами без гв щось недодають дітям.

Автор, викличте консультанта по гв або візьміть онлайн-консультацію. Я дуже раджу Маргариту Лежепьокову, візьміть консультацію з відео, вона допоможе з неболючим прикладанням https://www.instagram.com/margarita_lezhepekova?ig...
Не безнадійно, але гірше. Так, недодають багато цінного для здоров´я по своїй волі, якщо припиняють годувати груддю малюка, тому що просто не хочеться, а не від того, що молоко пропало, тобто не по своїй волі. От послухають вас різні молоді мами, котрим просто хочеться груди зберегти, і можете не сумніватися, що з радістю використають ваші твердження, як зручну зачіпку, щоб не годувати груддю.
фафелька 06 апреля в 16:24
Ответ дляКітті_
Не безнадійно, але гірше. Так, недодають багато цінного для здоров´я по своїй волі, якщо припиняють годувати груддю малюка, тому що просто не хочеться, а не від того, що молоко пропало, тобто не по своїй волі. От послухають вас різні молоді мами, котрим просто хочеться груди зберегти, і можете не сумніватися, що з радістю використають ваші твердження, як зручну зачіпку, щоб не годувати груддю.
Ваш булінг нічим не допоможе автору. Вся інформація про цінність гв не секретна, доступна у відкритих джерелах. І так, право розпоряджатися власними грудьми за мамою.
Кітті_ 06 апреля в 16:32
Ответ дляфафелька
Ваш булінг нічим не допоможе автору. Вся інформація про цінність гв не секретна, доступна у відкритих джерелах. І так, право розпоряджатися власними грудьми за мамою.
Це треба мати реально хвору уяву, щоб назвати мої пости булінгом. Вам особисто пораджу консультацію психотерпевта - щоб вам не ввижалися звинувачення і булінг на кожному кроці.
2 1
Кітті_ 06 апреля в 17:04
https://www.phc.org.ua/news/chomu-grudne-moloko-na...

Автор, почитайте статтю про цінність грудного годування. У тому ж числі і для здоров´я жінки до речі. І не слухайте різних сорок з інтернету, котрі будуть вам розповідати про те, що хімічна суміш з магазину нічим не гірше за природнє молоко для дитини. Я б вже проконсольтувалася з усіма лікарями, якби у мене виникли підозри, що молоко пропадає.
yanchik1912 06 апреля в 17:33
Тоже было КС, молоко пришло на четвертый день, было очень больно кормить, но у меня были прям вдавленные соски, ребенку было трудно сначала, а мне очень больно. Приехали из роддома, кормила и плакала, были раны, мазала пуреланом. Пришлось вызывать консультанта по ГВ, да и она не помогла. Потом ездила ещё к врачу-педиатру, которая хорошо разбирается в ГВ, консультант его посоветовала, час у нее сидела, она прикладывала ребенка, учила нас, можна сказать)) после этого проблема отпала, кормила до 2,2 лет.
Вот сейчас ждём второго, хочется верить, что в этот раз наладить ГВ будет проще))
Роллс-Ройс 06 апреля в 18:24
Кто говорит что кормить не больно ошибается. Все разные. Я выкормила 5 детей, было больно каждый раз первую неделю.
Автор прикладывайте ребенка чаще, буквально каждый час.
Кітті_ 06 апреля в 18:32
Дівчата, ще більше цікавої інформації про материнське молоко, читайте до кінця:

http://okl.poltava.ua/перинатальний-центр-покл-ім-...
Триндичиха 06 апреля в 20:51
Також після КР, молоко прийшло вже дома. До того боляче було так шо плакала. Купила насадки силіконові і декілька днів з ними годувала. Прийшло молоко і вже не було так боляче.