Вы помните свою свадьбу? Я помню какая была жара и как я задолбалась фотографироваться, низ платья рвался, фотограф везде таскал нас ( я брала напрокат) потом пошел ливень, низ платья геть грязный был. А еще как я нервничала в загсе, вместо поцелуя, начала руку мужу целовать, от нервов( хотя чего нервничать было, непонятно) молодые годы..
Сон і дрімота• 18 мая 2024
Перше весілля було наче б то і не погане, але мені такий мейк зробили, смоккі айс, чи як воно там, я чуть не впала, коли мене розвернули, я просила ніжне, натюрліх, вони вирішили, що темнокоричневий тональник і чорні очі то воно, плюс приклеїли три пластмасових віїни на кожне око, я кажу, що вони ж за брови чипляються, трохи зробіть їм обрізаня, а на голові просила, розпущені коси, хвильками, але мпйстер сказала, що вона бачить мене інакшою, щоб я не була блідою моллю, то мені зробили зачіску, наче у мене відро з яблуками, яке почало розкидати ті яблука ще до вінчання, я виглядала так, наче йду у нічний клуб, але на голові несу відро, а губи мені вирішили не фарбувати, бо і так дєрзко...а зачіску і мейк робили о 5 ранку, о 8 я вже була в дома і до часу дня, поки до весілля, я виглядала як панда у якої відро на голові похилилось, фотки з першого весілля я бачила лиш раз, такою страшною я не була ніколи. Отже до другого весілоя я вже була навчена гірким досвідом, вибирала найкращу майстриню, хоча і на першому та вважалась найкращою, я проговорила все, що хочу, у волосся мав йти ніжний листочок, мейк теж ніжний- хрін там, майстриня сказала, що той листочок- як херня на возі і у неї є своє, блискуче, на пів голови, накрутила, надерла, то вже було наче я не розчісувалась і у мене овечі кудряшки, в яких на пів голови якась блискуча херня, мейк був ніжний, але чомусь тєні до брів і нижнє повіко було підведене так, як ото мама моя підводить, коли плює на чорний олівець і шатірить повіко. Одним словом, за пів години до розпису мені зняли ту херню з волосся і вирівняли його. З букетами теж не складалося на весіллях, на першому вирішили, що мій скромний букет мені не підійде і зробили такий, що я ледь його тримала, нє, ну а що, я така дєрзка, з відром на голові і з тим дрипчиком буду, зробили з пів мене, чоловік його носив. А на другому весіллі я за два місяці замовила у самому дорогому квітковому букетик з кал, скромний, без нічого лишнього, розслабилась і готувалась до весілля, і тут за 5 днів до весілля ми прийшли, щоб все уточнити, а там кажуть, що цих квітів немає, будете без букета....добре, що чоловік замовив з іншого міста. З тортом те саме, обговорили, домовились, за тиждень пише майстриня, що вона подумала і вирішила, що купляти форми якісь їй не вигідно, дорого...але в цілому все було шикарно, готель з шикарним парком, фотосесія, все було чудово.
Сон і дрімота• 18 мая 2024
Ответ дляБелоснежко
помню
35 лет будет осенью
у нас нужно было кланяться родителям
я кланяюсь, а он нет... и так три раза... тупил, как там у вас... ’от нервов’
35 лет будет осенью
у нас нужно было кланяться родителям
Перший чоловік на вінчанні замість того, щоб поцілувати руку з обпучкою почав її здирати, я викручую руку, він знімає..батюшка сказав : поцілуй руку! А він почув: не на ту руку...так і з вином..Батюшка сказав: більше але не все випий, а мій почув все...
Баба_Воля• 18 мая 2024
Ответ дляВидящие_помогите
Весілля памятаю. Був лютий місяць і все супер. А ні , голуб насрав на сукню
К деньгам)))
Сбылось?
Баба_Воля• 18 мая 2024
Ответ дляСиреневенькая
Я 20 лет назад вляпалась ).
Был апрель и дубарь.
Конец апреля в 2004 году был теплый, во всяком случае 24 апреля в Донецкой области в 2004 цвели вишни, было солнечно и тепло. Замёрзла только ночью, когда разъезжались со свадьбы по домам
Marie-Antoinette2• 18 мая 2024
17 мая 2014 года помню отлично, да было очень жарко, у меня был ДР, мы жили в Луганске и у нас ввели комендантский час, и пока мы после работы сидели с подружками в кафе на соседних улицах захватывали воинские части, и обладминистрации, через неделю мы уехали с одним чемоданом на пару недель переждать, и так больше и не вернулись, 10 лет прошло
Мамкиня доця• 18 мая 2024
Пам´ятаю, все пройшло супер, головне була фотосесія, гості в рагс тількі запрошували,
Анонимарик• 18 мая 2024
Ответ дляСон і дрімота
Я б пдивилася вашу фотосесію, смачно пишите
ГейТуда• 18 мая 2024
Ответ дляЯ в дамках
Расписались по дороге с работы, как два бомжа одетые. Ни гостей, ни застолий, ни путешествия не было.
Хорошо живём, кстати.
А ми по дорозі на роботу)) теж добре живемо.
Ольга-f5e3• 18 мая 2024
Ответ дляStrawberrySunset
Май) 17
И как ваш брак? Говорят в мае жениться весь век маяться
Смурфик• 18 мая 2024
Ответ дляБаба_Воля
В Києві 23 (здається😂) квітня 2004 року розписувалася у шкіряному пальто, святкування було 15 травня після подорожі, вже було тепло, але сильний вітер
Смурфик• 18 мая 2024
Ответ дляСон і дрімота
Мене батько не пізнав з весільним макіяжем😂, але на фото вийшло добре)
Добра, коли сита!• 18 мая 2024
Ответ дляОльга-f5e3
А що робити тим,хто в травні народився?))
У мене вчора був др
Добра, коли сита!• 18 мая 2024
Ответ дляСон і дрімота
Була схожа ситуація з зачіскою..на пробній зустрічі перукар не захотіла нічого робити,просто обговорили що хочу..хотіла волосся як ’Мальвіна’ і якось прикрасити це все..в підсумку - я себе називала ’ баба з калачем на голові’... Така зачіска
, але часу вже не було навіть,щоб голову помити..наступного року виходила заміж моя подруга і показувала моє фото перукарю як вона НЕ хоче..
#Пойду_кгадалке• 18 мая 2024
Ответ дляСмячиком
1 день літа 95го.в наступному році 30 років-ювілей. Сукні не було. Весілля було у 3кімнатній квартирі. Але нам було байдуже. Грошей особливо не було, весілля не планували. Просто пішли у відпустку, і батьки настояли щоб ми розписалися.От і все.
Блин у нас тоже будет 30, я забыла )))), мы 5 расписывались
Ольга-f5e3• 18 мая 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
У мене вчора був др
Та при чем тут родился!
Примета о свадьбах в мае
Сон і дрімота• 18 мая 2024
Ответ дляАнонимарик
Та ви що, я сама боюсь то дивитись, це просто шик шок шек. А головне просили того, хто відео знімає, щоб не було довго нудно, по трішечки скрізь, ну хто я така, щоб ним керувати, як прийшов на зачіску з мейком о 5, так і виключив камеру в 22.00, кожен танець, кожен тост, а саме родзинка на торті, як я прийшла на мейк і він знімав це все від початку і до кінця, як мені там начоси дерли, ті вії пластикові чипляли, як дим йшов з тих локонів поки крутили, відео починається, як я сиджу заспана і мені надирають начоси, а потім я така смоккі айс, дєрзка і з фатою, там 6 дисків, місяць дивитися треба, один раз я це зробила і більше не наважилась, а колишній ще раз дивився коли я сказала, що подала на розлучення, ридав тиждень дивився.
Всюди влазю• 18 мая 2024
Я официально вышла замуж 1 раз, в 1993 году. И в 1998 развелась.
Всё остальное время живу в своё удовольствие. Предложения снова выйти замуж поступают регулярно. Сейчас раздумываю над последним, надо оно мне или нет )))
Даже шутила, что может пожениться через Дию
Манка Я• 18 мая 2024
Ответ дляОльга-f5e3
Це не правда)
Джинци на Флісі• 18 мая 2024
Был сентябрь. Конец. Ни холодно, ни жарко. Погуляли отлично. 2 дня. Второй был пикник. Все хорошо. Ни о чем не жалею, прошло все идиально. Все родные и близкие рядом, все живы и счастливы. Нет войны. Вся жизнь впереди. 2008 год.
МатьЧасть• 18 мая 2024
У меня наверное какое-то странное окружение)
Выходили замуж все где-то в конце 90-х, начале 2000-х
У половины денег не было на свадьбы или убеждения или родители денег не дали, так как выбор не нравился - праздновали в семейном кругу, у другой половины вроде и деньги были, но свадьбы в заводских столовках или в кафешках каких-то. Невесты с курятником на голове в нейлоновых платьях каких-то. 99% развелись.
Единственная свадьба ’по уму’ была у знакомой. Ей 18 ему 30. У него куча денег. Он все сам организовал и купил. Живут вместе уже 30 лет)) Дети-внуки, любовь-морковь))
Я не чарівниця вам• 18 мая 2024
Пам´ятаю, теж було дуууже жарко, кінець травня, день випускних, квітів - фіг знайдеш, тому букет був шопопало. 2000рік, я ну дууже тоненька другокурсниця, найменша сукня напрокат була широкою - вату прийшлося напихувати, щоб не злетіло. Коротше це було пекло у ватяній шубі. Весілля - збіговисько батьківських (мамських більш) подружок, взагалі воно нам було непотрібне. Ну і, звісно розлучились через 4 роки, дітей небуло, слава богу.
ДА да да• 18 мая 2024
Ответ дляСон і дрімота
Мы поэтому сразу сказали, что нам никакие видео не нужны (кто из будет смотреть?)
Заказывали только фотографа. И с ней сразу проговорили, что НИКАКИХ фото где невеста на руке и жениха, и наоборот :))
У нас фотографии с вывеской макдональдса, на рельсах и в музее с лестницей (а платье у меня со шлейфом было, в музее красиво получилось.
Сиреневенькая• 18 мая 2024
Ответ дляБаба_Воля
2003.
Но тоже вся неделя была тёплой, а именно на свадьбу - дубарь
Ответ дляОльга-f5e3
Все хорошо)
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 18 мая 2024
8 лет будет летом. Что могу сказать - на свадьбе муж был смурной, такое чувство что передумал но поздно, я бфла беременна. Ребенок аутист, отношения у нас никакие, идет к разводу. С деньгами тоже не густо из-за всего. Как раз перед свадьбой в пятницу ехали маршруткой с мужем, я сидела возле окна. И туда врезался мопед, почти там где я сидела. Я не испугалась, хоть и с животом была. Спокойно восприняла, не могла понять что за звук. Вроде не примета, но вот и не верь. И еще лебедей со свадебного торта,что я спеациально себе отложила,кто-то стырил. Человек всего 20 на свадьбе было. Больше ничего не было, не ломалось, не портилось(только пьяный свекры вырвал батарею но то такое, не в счет). Хотя мои родственники ночевали у свекров,еще успели переругаться в 12 ночи, но я больше списывала на невоспитанность чем на приметы. Но жизни нормальной нет,если честно. Может то ДТП перед свадьбой и было предупреждение, кто знает. Хотя обычно я никогда в приметы не верила
На Пасху снилось что я за мужа снова выхожу замуж, в том же платье, только у себя в поселке и в обычной куртке почему-то. К хорошему или нет не знаю что за примета и что значит
Мелочунь• 18 мая 2024
Ответ дляВидящие_помогите
Ви щаслива ?
Прикмета спрацювала ?
Цікаво.
Прикмета спрацювала ?
Цікаво.