Я в дамках• 06 апреля 2024
Скільки ви витрачаєте на суші на місяць?
МояХатаЗкраю• 06 апреля 2024
2000 приблизно коли сама їм (чоловік не любить), коли дитина в гості приїжджає, буває більше
Дюагональ• 06 апреля 2024
Майже нічого) Якщо на місяць припадає якесь свято чи прямо дуже хочеться, то десь 500-600. Але це кілька разів на рік, не щомісяця
Я б такое не носила, но продаю• 06 апреля 2024
4 тыс. Заказываем раз в неделю по пятницам. Один заказ примерно на 1 тыс грн
Пані з калабані• 06 апреля 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Много! Но я их сама делаю больше. Заказные редко покупаем
мало. но при этом сами делаем. незачем платить больше
Ms. Искренность• 06 апреля 2024
Приблизно 3000 +- мабуть,ніколи не рахувала,просто середня доставка 1000 і замовляю в середньосу двічі тричі на сісяць.Крім суш же є ще багато всього цікавого,нового та смачного
ЗновЗдоров• 06 апреля 2024
Ответ дляПані з калабані
Мало? Приблизитедьно можете назвать сумму? У меня только на одну закупку ингредиентов за раз 1500-2000 идет
Но едим их не только в сушах
Чаклунка-ведунка• 06 апреля 2024
около 5 тыс, заказывали каждые выходные.
Сейчас выходные на даче, поэтому меньше.
Чумацький Шлях• 06 апреля 2024
0. Два роки назад навіть не чула про таку страву. Зараз чула, але не пробувала навіть
Удальонка• 06 апреля 2024
я добре заробляю, але за такі гроші я краще накуплю риби, ікри, авокадо і наварю рису. Бо мені в суші замало риби. На рибу в місяць 2-4 тис.
Дама_из_рекламы• 06 апреля 2024
Рідко замовляємо, не кожен місяць. Частіше нема сенсу брати, набридає