Изменено 06 апреля в 16:17

Финансово правовой колледж от Шевченка

У кого дети там учатся или учились? Скажите пожалуйста, сложно ли туда поступить после 9го класса? Рассматриваем специальность 081

Вступительные экзамены сейчас отменили, принимают же все равно не всех вподрят...
По каким критериям идёт отбор?
Заставляличка 06 апреля в 16:20
Як це іспити відмінили? Ні фіга не відмінили. Вони називаються універсальним словом співбесіда, але по суті це повноцінний іспит.
bondarenko_2 06 апреля в 16:23
В пріоритеті будуть переможці всеукраїнських олімпіад і міжнародних конкурсів, діти, які навчались на їхніх підготовчих курсах( але це не гарантує 100% прийому), блат там теж існує як і скрізь
Заставляличка 06 апреля в 16:23
І про який коледж ви питаєте? У КНУ нема фінансово-правового.
Чупа-чупс 06 апреля в 16:25
А зачем нужен юрист без высшего образования? В чем суть обучения на этой специальности в колледже?
Жінка з перцем 06 апреля в 16:26
Ответ дляЗаставляличка
І про який коледж ви питаєте? У КНУ нема фінансово-правового.
+1 цікаво
У КНУ тільки оптико-механічний коледж
автор В гости звали? 06 апреля в 16:26
Ответ дляЗаставляличка
Як це іспити відмінили? Ні фіга не відмінили. Вони називаються універсальним словом співбесіда, але по суті це повноцінний іспит.
Нет никакого собеседования.
Мы сегодня с дочкой ездили туда на день открытых дверей.
Сказали, что принимают документы и мотивационное письмо. Все . Но конкурс 3-4 человека на место
Жінка з перцем 06 апреля в 16:28
Ответ дляВ гости звали?
Нет никакого собеседования.
Мы сегодня с дочкой ездили туда на день открытых дверей.
Сказали, что принимают документы и мотивационное письмо. Все . Но конкурс 3-4 человека на место
місто яке? :-)
автор В гости звали? 06 апреля в 16:29
Ответ дляЗаставляличка
І про який коледж ви питаєте? У КНУ нема фінансово-правового.
«Фінансово-правовий коледж Київського національного університету імені Тараса Шевченка»
автор В гости звали? 06 апреля в 16:29
Ответ дляЖінка з перцем
місто яке? :-)
Киев
Жінка з перцем 06 апреля в 16:30
Ответ дляВ гости звали?
«Фінансово-правовий коледж Київського національного університету імені Тараса Шевченка»
https://knu.ua/ua/departments - подивіться самі
ось офіц сайт
є ще другий коледж геологорозвідки
автор В гости звали? 06 апреля в 16:31
Мы сегодня были здесь
Жінка з перцем 06 апреля в 16:33
Ответ дляВ гости звали?
Мы сегодня были здесь
2012 рік. У зв´язку з реорганізацією Приватний вищий навчальний заклад «Фінансово-правовий коледж» став правонаступником усіх прав та обов’язків Фінансово-правового коледжу Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
там же на сайті написано нижче :-)
Балаболка 06 апреля в 16:48
Ответ дляЧупа-чупс
А зачем нужен юрист без высшего образования? В чем суть обучения на этой специальности в колледже?
А хто сказав, що там випускають готових юристів? Це просто школа з ухилом на право і економіку і не більше. Про їм легше в університеті вчитись буде
Тётушка Лошадь 06 апреля в 16:54
Ответ дляВ гости звали?
Мы сегодня были здесь
Де це? Яка адреса?
Тётушка Лошадь 06 апреля в 16:55
Ответ дляВ гости звали?
Мы сегодня были здесь
Лондонська, 5? Він же приватний і з 11 класу? Чи я щось плутаю?
автор В гости звали? 06 апреля в 17:07
Ответ дляБалаболка
А хто сказав, що там випускають готових юристів? Це просто школа з ухилом на право і економіку і не більше. Про їм легше в університеті вчитись буде
Саме так.
автор В гости звали? 06 апреля в 17:08
Ответ дляТётушка Лошадь
Лондонська, 5? Він же приватний і з 11 класу? Чи я щось плутаю?
Ні з 9 також можна вступати.
Жінка з перцем 06 апреля в 17:46
Ответ дляbondarenko_2
В пріоритеті будуть переможці всеукраїнських олімпіад і міжнародних конкурсів, діти, які навчались на їхніх підготовчих курсах( але це не гарантує 100% прийому), блат там теж існує як і скрізь
Ви про ліцей КНУ
Тётушка Лошадь 06 апреля в 17:46
Ответ дляВ гости звали?
Ні з 9 також можна вступати.
Дякую
Заставляличка 06 апреля в 18:05
Ответ дляЖінка з перцем
+1 цікаво
У КНУ тільки оптико-механічний коледж
І ще геологічний :)
Заставляличка 06 апреля в 18:10
Ответ дляВ гости звали?
«Фінансово-правовий коледж Київського національного університету імені Тараса Шевченка»
Зверніть увагу, що на всіх документах він фігурує як приватний вищий навчальний заклад Фінансово-правовий коледж, без приставки ’при КНУ Шевченка’
Заставляличка 06 апреля в 18:13
Ответ дляБалаболка
А хто сказав, що там випускають готових юристів? Це просто школа з ухилом на право і економіку і не більше. Про їм легше в університеті вчитись буде
Ні, там дають і молодшого фахового бакалавра і навіть бакалавра.
Заставляличка 06 апреля в 18:14
Автор, це приватний коледж, туди беруть всіх підряд, повірте мені, нема там ніякого конкурсу.
Заставляличка 06 апреля в 18:16
Ответ дляbondarenko_2
В пріоритеті будуть переможці всеукраїнських олімпіад і міжнародних конкурсів, діти, які навчались на їхніх підготовчих курсах( але це не гарантує 100% прийому), блат там теж існує як і скрізь
Якщо ви реально написали про УФМЛ, то ніякого блата там я там особисто не помітила. Навчання важке і справедливе.
автор В гости звали? 06 апреля в 19:16
Ответ дляЗаставляличка
Автор, це приватний коледж, туди беруть всіх підряд, повірте мені, нема там ніякого конкурсу.
Дякую. Дуже хочеться щоб це була щира правда. Дитина дуже хоче навчатися саме в цьому закладі
автор В гости звали? 06 апреля в 19:17
Ответ дляЗаставляличка
Якщо ви реально написали про УФМЛ, то ніякого блата там я там особисто не помітила. Навчання важке і справедливе.
А что такое УФМЛ?
Заставляличка 06 апреля в 19:18
Ответ дляВ гости звали?
А что такое УФМЛ?
Фізмат Ліцей при КНУ для обдарованих дітей, 7-11 клас.
Заставляличка 06 апреля в 19:22
Ответ дляВ гости звали?
Дякую. Дуже хочеться щоб це була щира правда. Дитина дуже хоче навчатися саме в цьому закладі
Насправді, якщо хоче, то хай йде. У мене одна учениця там навчається (я репетитор). Навчалася вона дуже слабенько і її в школі гнобили, при чому і вчителі, і учні. А в коледжі дитина розцвіла, там ставляться до них як до дорослих, нема такого тоталітаризму з боку вчителів, більше поваги, можливість показати себе в колективі з іншої сторони. Я дивлюся, їй це пішло дуже на користь, в школі б її доконали.
автор В гости звали? 06 апреля в 19:25
Ответ дляЗаставляличка
Насправді, якщо хоче, то хай йде. У мене одна учениця там навчається (я репетитор). Навчалася вона дуже слабенько і її в школі гнобили, при чому і вчителі, і учні. А в коледжі дитина розцвіла, там ставляться до них як до дорослих, нема такого тоталітаризму з боку вчителів, більше поваги, можливість показати себе в колективі з іншої сторони. Я дивлюся, їй це пішло дуже на користь, в школі б її доконали.
Вот и моя бежит со школы. Хочет другой жизни.
Я очень хочу что бы у нее все получилось
Заставляличка 06 апреля в 19:27
Ответ дляВ гости звали?
Вот и моя бежит со школы. Хочет другой жизни.
Я очень хочу что бы у нее все получилось
Хай у неї все складеться!

Ну і якщо у вас є можливість оплачувати, зручно, що в тому самому коледжі дадуть і бакалавра. Відповідно можна буде здавати зно три рази і обрати найкращий результат з трьох років (не думаю, що це кардинально зміниться через 4 роки).