У кого о дети поступали в мед заграницу?

Дідова баба 06 апреля в 16:20
У моих знакомых дочь училась в словакии. Уже закончила
автор Свекруня 06 апреля в 16:21
Ответ дляДідова баба
У моих знакомых дочь училась в словакии. Уже закончила
Сложно поступить было? Я правильно понимаю, что можно с дипломом везде в ЕС потом работать?
Дідова баба 06 апреля в 16:21
Ответ дляСвекруня
Сложно поступить было? Я правильно понимаю, что можно с дипломом везде в ЕС потом работать?
Нет, не везде. И в Украине нельзя. Они уже много раз пожалели, что там её выучили.
автор Свекруня 06 апреля в 16:22
Ответ дляДідова баба
Нет, не везде. И в Украине нельзя. Они уже много раз пожалели, что там её выучили.
Хм, думала у них одинаковая программа
ЗновЗдоров 06 апреля в 16:27
Ответ дляДідова баба
Нет, не везде. И в Украине нельзя. Они уже много раз пожалели, что там её выучили.
Дивно, з польским дипломом можна і в Україні працювати, може загальна процедура нострифікаціїї потрібна та й все. То чому зі словацьким так не можна
Дідова баба 06 апреля в 16:28
Ответ дляЗновЗдоров
Дивно, з польским дипломом можна і в Україні працювати, може загальна процедура нострифікаціїї потрібна та й все. То чому зі словацьким так не можна
Вы пробовали нострифицировать?
Эта_Шикарна) 06 апреля в 16:28
Ответ дляДідова баба
Нет, не везде. И в Украине нельзя. Они уже много раз пожалели, что там её выучили.
Ого, я думала в Украине можно. Знакомые учились в меде в Болгарии, потом работали тут. Но это раньше было.
Странно, что в ЕС не везде можно. А это точная информация?
Відповів всім 06 апреля в 16:29
Ответ дляДідова баба
Нет, не везде. И в Украине нельзя. Они уже много раз пожалели, что там её выучили.
Який виш закінчила дитина?
Це ж легко перевірити, бо мені здається ви трохи не в собі :)
Відповів всім 06 апреля в 16:30
Ответ дляДідова баба
Вы пробовали нострифицировать?
А в чому проблема нострифікувати?
Мрії у вирії 06 апреля в 16:30
Ответ дляЭта_Шикарна)
Ого, я думала в Украине можно. Знакомые учились в меде в Болгарии, потом работали тут. Но это раньше было.
Странно, что в ЕС не везде можно. А это точная информация?
В кожній країні свої правила , основне - досконале знання мови
Відповів всім 06 апреля в 16:30
Ответ дляЭта_Шикарна)
Ого, я думала в Украине можно. Знакомые учились в меде в Болгарии, потом работали тут. Но это раньше было.
Странно, что в ЕС не везде можно. А это точная информация?
Авжеж ні :)
Дідова баба 06 апреля в 16:30
Ответ дляВідповів всім
А в чому проблема нострифікувати?
Когда вы это попробуете сделать - тогда и узнаете
Эта_Шикарна) 06 апреля в 16:30
Ответ дляМрії у вирії
В кожній країні свої правила , основне - досконале знання мови
Не, ну язык - то понятно. Речь о признании диплома
ЗновЗдоров 06 апреля в 16:31
Ответ дляДідова баба
Вы пробовали нострифицировать?
Особисто ні) Але у знайомих син закінчив медичний у Варшаві, а працює в Україні. Як так? Думаю, якщо можна нострифікувати українські дипломи в Європі, то і європейські в Україні теж можна. Звісно то не один день, але швидко тільки миші розмножуться. Якщо дуже хочеться, то все можливо.
Дідова баба 06 апреля в 16:32
Ответ дляЗновЗдоров
Особисто ні) Але у знайомих син закінчив медичний у Варшаві, а працює в Україні. Як так? Думаю, якщо можна нострифікувати українські дипломи в Європі, то і європейські в Україні теж можна. Звісно то не один день, але швидко тільки миші розмножуться. Якщо дуже хочеться, то все можливо.
Ахаха).
Нострифицируйте украинский мед диплом в Германии)))
Відповів всім 06 апреля в 16:32
Ответ дляДідова баба
Когда вы это попробуете сделать - тогда и узнаете
В сестри чоловік турок, лікар.
Без проблем настрифікував диплом і працює зараз в Україні, в Києві, хірургом.
Вся процедура в нього зайняла близько 8 місяців.
Дідова баба 06 апреля в 16:33
Ответ дляВідповів всім
Який виш закінчила дитина?
Це ж легко перевірити, бо мені здається ви трохи не в собі :)
Конечно, я не в себе. В себе только те советчицы, которые уверены, что их детям все дорого в Европе открыты)
автор Свекруня 06 апреля в 16:33
Ответ дляДідова баба
Ахаха).
Нострифицируйте украинский мед диплом в Германии)))
У меня знакомый мед в Португалии закончил, может без подтверждения диплома в Германии работать. Из этого и возник вопрос, со всеми ли странами так работает.
Відповів всім 06 апреля в 16:34
Ответ дляДідова баба
Ахаха).
Нострифицируйте украинский мед диплом в Германии)))
До чого тут це, якщо мова йшла про Словаччину
Дідова баба 06 апреля в 16:34
Ответ дляСвекруня
У меня знакомый мед в Португалии закончил, может без подтверждения диплома в Германии работать. Из этого и возник вопрос, со всеми ли странами так работает.
Работает уже в Германии?
автор Свекруня 06 апреля в 16:34
Ответ дляДідова баба
Работает уже в Германии?
Нет, но многие студенты тут так делают
Відповів всім 06 апреля в 16:35
Ответ дляСвекруня
У меня знакомый мед в Португалии закончил, может без подтверждения диплома в Германии работать. Из этого и возник вопрос, со всеми ли странами так работает.
Та не слухайте цю жіночку, вона не в собі,
Мені взагалі здається, що вона розмовляє сама з собою :))
Дідова баба 06 апреля в 16:35
Ответ дляВідповів всім
Та не слухайте цю жіночку, вона не в собі,
Мені взагалі здається, що вона розмовляє сама з собою :))
)))
ЗновЗдоров 06 апреля в 16:35
Ответ дляДідова баба
Ахаха).
Нострифицируйте украинский мед диплом в Германии)))
Германія ще не вся Європа, і за Германію я не писала) В Східній Європі зараз дуже багато наших медиків, так що хто хоче, той знайде шлях
Гравіцапа 06 апреля в 16:36
Ответ дляДідова баба
Нет, не везде. И в Украине нельзя. Они уже много раз пожалели, что там её выучили.
Чому? Я в багатьох лікарів тут лікуюся хто вчився за кордоном? Може треба ще укр освіта?
автор Свекруня 06 апреля в 16:37
Ответ дляГравіцапа
Чому? Я в багатьох лікарів тут лікуюся хто вчився за кордоном? Може треба ще укр освіта?
Думаю, кто за границей учился чаще всего не возвращаются в Украину
Відповів всім 06 апреля в 16:37
Ответ дляГравіцапа
Чому? Я в багатьох лікарів тут лікуюся хто вчився за кордоном? Може треба ще укр освіта?
Не потрібно
Достатньо нострифікувати диплом, в не верещати, що все, кінець, всьо прапала
Козачка 06 апреля в 16:39
Ответ дляСвекруня
Сложно поступить было? Я правильно понимаю, что можно с дипломом везде в ЕС потом работать?
В мене там знайомі працюють з укр дипломом.
Але там здавали мову і додаткові екзамени.
сладкий_ноябрь 06 апреля в 16:45
Донька сестри навчалась в Чехії, працювала в Україні 3 роки, виїхала з України восени перед війною, їй запропонували місце в Відні. В неї спеціальність кардіологія.
Син моєї колеги вчився в Словаччині, спеціальність щелепо-лицева хірургія. Зараз працює в Мюнхені, відразу майже після навчання і почав там працювати, але в нього практика майже з 2 курсу була. Дуже талановитий хлопець.
сладкий_ноябрь 06 апреля в 16:46
Ответ дляДідова баба
Нет, не везде. И в Украине нельзя. Они уже много раз пожалели, что там её выучили.
Боже, який тут брєд тільки не прочитаєш.
Може так дитина вчилася, що тепер працювати не може по спеціальності?