Суто гіпотетичне поки питання

Хочу років через 2-3 починати будівництво дому десь у передмісті Києва.
Чисто теоретично: щоб зробити приміщення під фундаментом на кшталт сховища - є якісь вимоги до грунту чи це можна робити в будь якій місцевості?
І чи таке приміщення витримає влучення уламків бомби наприклад? Чи шахеда..
2 8
Котомафия 07 апреля в 18:45
Класные перспективы для строительства дома👍
4 8
Пи Пи Пилюля 07 апреля в 18:47
Конечно есть. Смотрите бассейн не выкопайте
Рожайтретьего 07 апреля в 18:47
Как близко вода на участке от этого будет зависить как делать убежище.Если прям убежище а не погреб то там есть требования к глубине,толщине стен и материалу из которого будете делать.
Вапщета 07 апреля в 18:48
Теоретично грунт думаю має значення) У нас в місті з однієї сторони на болоті набудували будинки, а з іншої частини міста поряд з річкою. Як природа візьме своє, то людям весело буде. І сховище ж під землею має бути)
Вишиванка 07 апреля в 18:49
Главное деньги, но думаю это все бессмысленно...
Луноходик_Ик 07 апреля в 18:51
У сина була дівчина. Її батьки з Луганської чи Донецької обл. В 2014 році тікали від війни.
Купили згодом ділянку і почали будувати будинок в селі. Вірніше купили будинок і перебудовували, добудовували.

Сусіди вважали їх ’не в собі’. Бо будували сховище на ділянці.
Там дуже глибокий підвал, з комунікаціями, декількома виходами, вентиляцією. Там і ліжко, і кухня і багато чого. Закінчили за пів року до війни. Довго будували.

А як почалась війна - всім селом бігали просились в ’сховище’ і за продуктами, бо був дефіцит, а у них запаси.
2 5
Единая страна! 07 апреля в 18:51
Поживите сначала эти 2 года, деньги копите, а там будете смотреть по обстоятельствам. Бомбоубежище это хорошо, но вдруг эскалация, дом разнесет. Может убежище и останется, но толку от него без дома? Или наземная операция? Рашисты займут дом с бомбоубежещем и досвидос. Это тоже чисто гипотетически
4 1
Carin 07 апреля в 18:53
И кто это у нас такой оптимист?
Кукусик 07 апреля в 18:53
Ответ дляВапщета
Теоретично грунт думаю має значення) У нас в місті з однієї сторони на болоті набудували будинки, а з іншої частини міста поряд з річкою. Як природа візьме своє, то людям весело буде. І сховище ж під землею має бути)
Вы шо! Болота только за поребриком!!!
Куплю орехи 07 апреля в 18:57
Якщо рівень ґрунтових вод високий, то спорудження сховища буде значно дорожче. Викопать, гідроізоляція бентонітовими матами. Я б придивлялась ділянку з низьким рівнем вод
Анонимба 07 апреля в 18:59
Якби я будувала то теж робила би хоч невелике сховище з запасним виходом. Всім смішно тут бачу, а скільки б життів могло спасти таке сховище. Ізраїль, Південна Корея так будують, а нам все хіханьки
Тріль підпільний 07 апреля в 19:05
Ответ дляCarin
И кто это у нас такой оптимист?
Оптимисты закончились в прошлом году
автор Зубачистка 07 апреля в 19:07
Ответ дляCarin
И кто это у нас такой оптимист?
Ви про що?
Христя в тiстi 07 апреля в 19:08
Нашли где спросить)
А поговорить? 07 апреля в 19:09
Надіюсь що у всіх застройщиків будуть такі ідеї
Carin 07 апреля в 19:30
Ответ дляЗубачистка
Ви про що?
’років через 2-3 починати будівництво’

Их прожить сначала неплохо бы и вообще выжить...
1 2
Статус Ква 07 апреля в 20:02
Подивіться фільм ’після вибуху’ з Брендоном Фрейзером. І фільм гарний, отримаєте задоволення. І ідей можна почерпнути.
автор Зубачистка 07 апреля в 21:41
Ответ дляCarin
’років через 2-3 починати будівництво’

Их прожить сначала неплохо бы и вообще выжить...
Якщо я за ці два років вижила, то і далі планую вижити.
А ви собі як хочете звісно, можете про майбутнє і не думати.
Carin 07 апреля в 21:48
Ответ дляЗубачистка
Якщо я за ці два років вижила, то і далі планую вижити.
А ви собі як хочете звісно, можете про майбутнє і не думати.
Вы-то планировать можете что угодно, равно как и я

А объективная реальность нам дана военная и еще неизвестно на сколько лет

Так что, ваш оптимизм удивляет
автор Зубачистка 08 апреля в 00:47
Ответ дляCarin
Вы-то планировать можете что угодно, равно как и я

А объективная реальность нам дана военная и еще неизвестно на сколько лет

Так что, ваш оптимизм удивляет
Дивуйтеся на здоров´я)
Саме завдяки цьому в мене є бажання і можливість жити. І жити добре.