Покращена• 07 апреля 2024
Варто чи ні? Молекула 01 мандарин. Дівчатка як вам цей парфюм?
Володарі та «нюхачі» даних парфумів чи можна почути ваші реальні враження ?
Початкова свіжа нота мені ніби подобається . Але чи є шлейф ?
Дякую всім хто прокоментує .
Ля-ля-ля• 07 апреля 2024
Мені не сподобалась. МАндарин надто швидко злітає. Більше зайшли Essential Parfums Orange X Santal. Стійкі і шлейфові. Але краще тестити, бо у флаконі одне, а на шкірі у кожного є нюанси. І сприняття різне
Покращена
• 07 апреля 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
Дякую . Візьму на олівець , в брокарді понюхаю
Хочу наколоти губи• 07 апреля 2024
Обожнюю. Але нестійкі. Але настрій мені піднімають дуже швидко. Навіть вдома використову
Губки-уточкой• 07 апреля 2024
У мене відливант, дуже люблю) відчуваю на собі доволі довго. аромат цікавий, наче зник...А потім знову мандаринки відчуваю
Обожнюю зимою. В теплу пору року ще не користувалась ним.
ЗдесяЯ• 07 апреля 2024
Ответ дляГубки-уточкой
А где покупали?
Люблю кетчуп• 07 апреля 2024
Молекулы не всем дано услышать, хоть на себе, хоть на других. По меньшей мере первая и первая с мандарином никого не удушит и затошнит, даже если вы её с перебором оденете на себя.Я первую молекулу имею всегда, лет эдак десять уже))))
МояХатаЗкраю• 08 апреля 2024
Я сейчас ими пользуюсь шлейфяра на километр, много комплиментов, но держатся максимум 4-5 часов, нужно обновлять в течении дня
Телячі ніжноСті• 08 апреля 2024
Ответ дляШвабристка
Брала пробник. Мне какимто дифлофосом подванивает))
Согласна. Ни 01 ни 02 не понравились